Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  • 90+4'
    Koniec meczu. Wygrywamy u siebie z Górnikiem Zabrze! Miłego wieczoru, do zobaczenia!
  • 90+3'
    Wyrzut z autu dla Cracovii na wysokości pola karnego Górnika. Staramy się utrzymywać piłkę jak najdalej od naszej bramki.
  • 90+2'
    Korner dla Górnika. Dośrodkowanie z narożnika łapie w rękawice Karol Niemczycki.
  • 90+1'
    Nowak dośrodkowuje w pole karne, ale futbolówka wychodzi za boisko.
  • 90'
    Sędzia przedłużył to spotkanie o 4 minuty.
  • 89'
    Mocny strzał Koseckiego zza pola karnego, ale minimalnie ponad bramką rywali.
  • 88'
    Pelle próbował przebić się prawym skrzydłem, ale zatrzymany przez Kubicę.
  • 87'
    Boakye napomniany żółtym kartonikiem.
  • 86'
    Górnik cały czas przy piłce.
  • 85'
    Dośrodkowanie na główkę Boakye, który trafia w poprzeczkę.
  • 84'
    Centra na piąty metr w wykonaniu Rostkowskiego, ale Marquez wybija piłkę na rzut rożny.
  • 83'
    Zmiana w drużynie gości. Rostkowski wejdzie za Manneh.
  • 83'
    Gryszkiewicz również z napomnieniem.
  • 83'
    Pelle ogląda żółtą kartkę.
  • 83'
    Manneh otrzymuje żółtą kartkę za ten faul.
  • 81'
    Brzydki faul na Koseckim. Zawodnicy aż skoczyli sobie do gardeł.
  • 80'
    Okres chaotycznej gry obu zespołów.
  • 79'
    Jimenez otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.
  • 77'
    Płaski strzał Nowaka z ostrego kąta, ale Rocha blokuje zagranie.
  • 76'
    Goście stale utrzymują się przy piłce.
  • 75'
    Zza pola karnego próbował Janza, ale piłka powędrowała obok naszej bramki.
  • 74'
    Dimun wejdzie za kontuzjowanego Sadikovicia.
  • 73'
    Kolejna próba Jimeneza. Prosto w ręce Niemczyckiego.
  • 72'
    Alex Sobczyk kończy grę w dzisiejszym spotkaniu. W jego miejsce zamelduje się Richmond Yiadom Boakye.
  • 71'
    Wślizg Marqueza blokuje strzał Jimeneza z jedenastego metra.
  • 70'
    Z boiska schodzi Hanca, a w jego miejsce wejdzie Kosecki.
  • 69'
    Loshaj celnie z rzutu wolnego, ale piłka ostatecznie w rękawicach bramkarza Górnika.
  • 68'
    Wiśniewski napomniany żółtą kartką za faul na jednym z naszych zawodników.
  • 68'
    Znakomity przechwyt Lusiusza, próba wyprowadzenia szybkiej kontry.
  • 67'
    Żółty kartonik ogląda Krzysztof Kubica.
  • 66'
    Rzut wolny dla gości wykonany bez większego zagrożenia dla naszej bramki.
  • 65'
    Żółtą kartkę otrzymuje Rocha.
  • 63'
    Rocha skutecznie przy linii bocznej zatrzymuje Masourasa.
  • 62'
    Świetny blok Rapy. Jimenez składał się do strzału, a nasz obrońca w ostatnim momencie zdołał go powstrzymać.
  • 61'
    Szarża prawą stroną w wykonaniu Piszczka, ale piłka wyszła poza linię boczną boiska.
  • 60'
    Gra obecnie toczy się w środkowej strefie boiska.
  • 59'
    Zbyt mocne podanie w wykonaniu Manneha. Niemczycki łapie pewnie futbolówkę.
  • 58'
    Kolejna zmiana w drużynie Pasów. Za Siplaka wejdzie Filip Piszczek.
  • 57'
    Loshaj dośrodkowuje z rzutu rożnego, a piłka trafia do Siplaka, który strzela głową. Futbolówka jednak ponad bramką Chudego.
  • 55'
    Jimenez teraz wychodzi sam na sam z Niemczyckim, ale ten skraca kąt, a zawodnik Górnika nie trafia do siatki.
  • 54'
    Jimenez podaje w pole karne, piłkę przejmuje Rocha, który wyprowadza atak.
  • 53'
    Faul
    Hanca fauluje przy linii środkowej, unosząc zbyt wysoko nogę.
  • 52'
    Kolejny korner dla Górnika. Dośrodkowanie na bliższy słupek, ale w tej sytuacji nasi defensorzy dobrze ustawieni.
  • 51'
    Krótko rozegrany stały fragment gry, bez wymiernego rezultatu.
  • 50'
    Dośrodkowanie Masourasa, które szczęśliwie blokuje Rodin.
  • 49'
    Górnik buduje atak pozycyjny na naszej połowie.
  • 48'
    Niedokładna centra na dalszy słupek jednego z zawodników Górnika. Piłkę przejmują jednak Pasy.
  • 47'
    Hanca ucierpiał po zderzeniu z Manneh. Leży na murawie i trzyma się za szyję.
  • 46'
    Florian Loshaj wejdzie za Marcos Álvareza.
  • 46'
    Zmiana także w ekipie gości. Aleksander Paluszek zejdzie z boiska, a w jego miejsce zamelduje się Ioannis Masouras.
  • 46'
    Zmiana na początku drugiej połowy. Karol Niemczycki wejdzie za Lukáša Hroššo.
  • 45+2'
    Do przerwy Pasy wygrywają jedną bramką. Zapraszamy na przerwę, wracamy za około 15 minut.
  • 45+1'
    Faul
    Rozpędzony Nowak zatrzymany przez Siplaka.
  • 45'
    Sędzia zdecydował się doliczyć 2 minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 44'
    Faul
    Faul Sadikovicia blisko koła środkowego. Wznowią goście.
  • 43'
    Rzut wolny dla gości. Słabą wrzutką w pole karne popisał się Manneh. Hrosso z łatwością złapał piłkę.
  • 42'
    Żółta kartką napomniany Michal Siplak za przytrzymywanie przeciwnika.
  • 41'
    Nowak próbował przebić się środkiem boiska, ale zatrzymany przez jednego z naszych graczy.
  • 40'
    Tym razem Sobczyk podcina jednego z naszych zawodników i ogląda żółty kartonik.
  • 39'
    Żółtą kartkę ogląda Alvarez.
  • 38'
    Mocne dośrodkowanie naszego kapitana z prawej strony boiska, ale jeden z defensorów rywali blokuje to zagranie.
  • 37'
    Alvarez ucierpiał po starciu z Wiśniewskim.
  • 36'
    Siplak uderzał zza szesnastki, ale piłka tym razem minęła światło bramki.
  • 35'
    Faul
    Faul w ataku Sobczyka. Odpycha Rapę przed naszym polem karnym.
  • 34'
    Kolejna szansa Pelle. Strzelał piętą sprzed pola bramkowego, ale prosto w bramkarza Górnika.
  • 33'
    Kubica zablokował mocny strzał Pelle, który uderzał z jedenastego metra. Bardzo dobra okazja na podwyższenie wyniku...
  • 32'
    Gra toczy się obecnie w środkowej strefie boiska.
  • 31'
    Rapa podawał w szesnastkę, gdzie z woleja próbował Alvarez.
  • 30'
    Sobczyk próbował płaskim strzałem zza pola karnego, ale piłka daleko od bramki.
  • 29'
    Przerzut Pasów na lewą flankę, piłka ostatecznie trafiła do Pelle, który uderzał z dystansu. Piłka jednak poszybowała ponad bramką.
  • 27'
    Rywale próbują budować atak pozycyjny.
  • 26'
    Rocha próbował wrzucać futbolówkę w pole karne, ale piłka opuściła boisko. Od bramki Chudy.
  • 25'
    Centra Janzy na jedenasty metr. Piłka trafia pod nogi Marqueza, który oddala zagrożenie i uspokaja sytuację.
  • 24'
    Jimenez próbował z półobrotu zza pola karnego. Bramkarz Pasów jednak pewnie i bez najmniejszego problemu.
  • 23'
    Gra zostaje wznowiona. Hrosso pozostaje na murawie i będzie kontynuował to spotkanie.
  • 21'
    Problemy zdrowotne naszego bramkarza. Potrzebuje pomocy medycznej.
  • 20'
    Nieporozumienie w drużynie Górnika. Złe zagranie Sobczyka do Nowaka. Od bramki rozpocznie Hrosso.
  • 19'
    Kolejny stały fragment gry dla rywali, tym razem rozegrany krótko. Bez większego zagrożenia dla bramki Pasów.
  • 19'
    Z rzutu rożnego Nowak, ale dobrze ustawiony Pelle wybija piłkę. Kolejny stały fragment gry dla gości.
  • 18'
    Szybka kontra Górnika i pierwszy korner dla przeciwników.
  • 16'
    Atak Cracovii. Świetne podanie otrzymał Hanca, który składał się już do oddania strzału, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Wiśniewski.
  • 15'
    Pawłowski próbuje prostopadłego podania, ale Sadikovic rozczytuje to zagranie.
  • 14'
    Kolejny faul, tym razem na Pelle. Rzut wolny dla Pasów.
  • 13'
    Faul
    Hanca sfaulowany blisko linii środkowej. Jimenez walczył zbyt agresywnie według arbitra.
  • 12'
    Kubica próbował wrzucać piłkę w szesnastkę, ale to podanie nie znalazło adresata.
  • 11'
    Faul
    Wiśniewski nieprzepisowo zatrzymuje Alvareza przy linii środkowej.
  • 10'
    Jimenez próbował opanować piłkę po prostopadłym podaniu jednego z jego kolegów z drużyny, ale ostatecznie futbolówka znalazła się w rękawicach Lukasa Hrosso.
  • 9'
    Dośrodkowanie Rapy z prawej strony, ale niestety niecelne.
  • 8'
    Manneh za wysoko unosi nogę, fauluje tym samym Roche.
  • 8'
    Cracovia stale utrzymuje się przy piłce i kontoluje tempo gry.
  • 7'
    Od bramki Hrosso.
  • 6'
    Aut dla przeciwników na wysokości pola karnego Pasów. Górnicy jednak pogubili się w tym zagraniu.

• 5'
    Pasy obecnie przy piłce, wymieniają podania w okolicach koła środkowego.
  • 4'
    Od środka rozpoczną przeciwnicy.
  • 3'
    Już w 3 minucie spotkania obejmujemy prowadzenie! Piętką podawał Alvarez. Pelle, który otrzymał podanie wyłożył futbolówkę Hance, który skierował piłkę do pustej bramki.
  • 2'
    Faul
    Faul w środkowej strefie boiska na Sobczyku.
  • 1'
    Pierwsza akcja Pasów. Pelle próbował oddać strzał, jednak został zablokowany przez jednego z defensorów Górnika.