Stadion Energa Gdańsk
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
  • 90+5'
    Końcowy gwizdek arbitra własnie wybrzmiał. Remisujemy spotkanie z Lechią Gdańsk. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! Już w kolejnej kolejce widzimy się #NaStadionie! Do zobaczenia!
  • 90+4'
    Szymonowicz otrzymuje żółtą kartkę.
  • 90+3'
    Faul
    Szymonowicz poszkodowany w starciu z Nalepą.
  • 90+2'
    Pik próbował dogrywać, ale zbyt lekko. Zagranie zostało przejęte przez Kopacza.
  • 90+1'
    Pietrzak z narożnika, Niemczycki trąca rękawicą piłkę, a ta opuszcza pole gry za linię boczną.
  • 90'
    Sędzia doliczył 5 minut do końca tego meczu.
  • 89'
    Lusiusz oszukał rywala i zza pola karnego oddał strzał, niestety obok słupka.
  • 88'
    Michał Nalepa zastąpi Maloča.
  • 87'
    Obecnie to nasz zespół częściej utrzymuje się przy piłce.
  • 86'
    Maloca uprzeda wślizgiem Daniela Pika. Gdyby piłka została przy nodze naszego zawodnika byłaby to z pewnością groźna akcja.
  • 85'
    Dośrodkowanie rywali trafia prosto na głowę Dimuna, który wyjaśnią sytuację.
  • 84'
    Faulowany Udovicic na wysokości 18. metra. Rzut wolny dla Lechii.
  • 83'
    Rywale dalej utrzymują się przy piłce, a Cracovia póki co mocno cofnięta.
  • 82'
    Futbolówka w rękawicach Niemczyckiego po uderzeniu Kubickiego.
  • 81'
    Lechia rozgrywa piłkę w okolicach koła środkowego.
  • 80'
    W drużynie Cracovii Ivan Fiolić zastąpi Rivaldinho.
  • 79'
    Žarko Udovičić w miejsce Gajosa.
  • 79'
    Żółty kartonik ogląda Omran Haydary, za faul na Piku.
  • 78'
    Gospodarze konstruują atak pozycyjny.
  • 77'
    Świetna akcja Pasów. Rapa zagrywał do Pelle, ale Kuciak okazał się szybszy. Piąstkował poza pole karne.
  • 75'
    Dośrodkowanie z prawej strony skierowane do Pelle, ale Kopacz szybszy od Holendra.
  • 74'
    Thiago zatrzymany przez jednego z zawodników przeciwników.
  • 73'
    Żukowski uderzał z szesnastki, ale obrona Pasów wyjaśnia sytuację. Piłka na rzut rożny.
  • 72'
    Lechia w natarciu. Natomiast Thiago rozczytał grę przeciwników i przerwał atak rywali.
  • 71'
    Pasy wznowią od środka.
  • 70'
    Analiza var. Sędzia sprawdza jeszcze całą sytuację.
  • 69'
    Niestety mamy wyrównanie. Gajos dorzucił do Flavio, a ten główką pokonał naszego bramkarza.
  • 68'
    Kolejna zmiana. Daniel Pik wejdzie za Sergiu.
  • 68'
    Rocha schodzi z boiska, Szymonowicz pojawi się w jego miejsce.
  • 67'
    Rocha niestety doznał urazu mięśniowego, chwycił się za mięśnie dwugłowe uda. Nie będzie w stanie kontynuować tego spotkania.
  • 66'
    Haydary z dystansu, ponad naszą bramką.
  • 65'
    Jeszcze jedna zmiana - Omran Haydary za Conrado.
  • 65'
    Mateusz Żukowski zamelduje się za Ceesay'a.
  • 64'
    Riva zza pola karnego, ale trafił w obrońcę Lechii.
  • 63'
    Marquez przewidział zagranie Conrado i przeciął jego wrzutkę.
  • 62'
    Zaraz po wejściu, dość szybko Dimun dośrodkowywał z linii końcowej napędzając ofensywę Pasów.
  • 61'
    Zmiana w ekipie Pasów. Za Sadikovicia wejdzie Dimun.
  • 60'
    Długie podanie na skrzydło do Thiago, ale obrona Lechii oddala zagrożenie od własnej bramki.
  • 59'
    Rywale cały czas utrzymują się przy piłce.
  • 58'
    Conrado z szestanstego metra nastrzelił Marqueza.
  • 57'
    Lewą flanką przedarł się Sadiković, posłał dośrodkowanie w pole karne Lechii, ale żaden z zawodników nie doszedł do tego podania.
  • 56'
    Cracovia buduje atak pozycyjny.
  • 55'
    Obrona Pasów na posterunku. Nie pozwoliła zawodnikom Lechii przedrzeć się w nasze pole karne.
  • 54'
    Gajos z dystansu, ale zupełnie niecelnie.
  • 53'
    Rocha zablokował zagranie Ceesaya, a defensor Pasów nastrzelił Szweda. Niemczycki rozpocznie od bramki.
  • 52'
    Dośrodkowanie w wykonaniu Rapy w pole karne, ale piłka trafiła w Pietrzaka.
  • 51'
    Hanca próbował swoim zagraniem szukać Rochy, ale niestety bezskutecznie.
  • 50'
    W pole karne centrował Fila, ale nie było w polu karnym żadnego z zawodników rywali, aby zamknąć tę akcję.
  • 49'
    Conrado próbował dośrodkowywać, ale futbolówka wylądowała za linią końcową boiska.
  • 48'
    Fila posłał piłkę obok bramki, zamykając wrzutkę z lewej strony.
  • 48'
    Bramkarz Pasów ucierpiał przy tej interwencji z Ceesay'em.
  • 47'
    Gajos dośrodkowuje do Ceesaya, ale wyprzedza go Niemczycki.
  • 46'
    Od środka Lechia!
  • 46'
    W drużynie gospodarzy także zmiana. Pietrzak wejdzie za Saiefa.
  • 46'
    Na drugą połowę w miejsce Siplaka zamelduje się Thiago.
  • 18:23

Tak po zdobytej bramce cieszył się Cornel Rapa:

• 45+5'
    Do przerwy Pasy wygrywają na wyjeździe jedną bramką! Zapraszamy na przerwę, wracamy za około 15 minut.
  • 45+4'
    Conrado próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale zagranie bardzo niedokładne.
  • 45+3'
    Lusiusz przecina podanie adresowane do Makowskiego.
  • 45+2'
    Rywale za wszelką cenę chcą zremisować do przerwy, ale z miernym rezultatem.
  • 45+1'
    Aut na wysokości pola karnego Cracovii wykonywany przez Ceesay'a, ale zagrożenie skutecznie oddalone od bramki Niemczyckiego.
  • 45'
    Arbiter zdecydował się doliczyć 5 minut do regulaminowego czasu gry.
  • 44'
    Gra toczy się obecnie w środkowej strefie boiska.
  • 43'
    Żółtą kartkę ogląda Michal Siplak za faul na Fili.
  • 42'
    Conrado próbował obiec Rapę, ale obrońca Cracovii rozczytał ten manewr.
  • 42'
    Conrado faulowany tuż przed polem karnym Pasów.
  • 41'
    Gospodarze rozpędzeni lewą stroną boiska. Obrona Pasów wybija piłkę na aut na wysokości szesnastego metra.
  • 40'
    Faul
    Teraz z kolei nieprzepisowe zachowanie Siplaka.
  • 39'
    Faul
    Faul Rodina w okolicach linii środkowej na jednym z zawodników Lechii.
  • 38'
    Nasi zawodnicy dobrze ustawieni w bloku defensywnym przez co Makowski złapany na spalonym.
  • 37'
    Saief lewym skrzydłem próbował znaleźć swoim podaniem Conrado, ale zagranie stanowczo zbyt mocne.
  • 36'
    Hanca próbował prawą flanką, jednak piłka znalazła się za linią boczną boiska.
  • 35'
    Groźnie pod naszą bramką. Flavio i Gajos próbowali zaskoczyć Niemczyckiego, ale bez wymiernego rezultatu.
  • 34'
    Ceesay próbował strzelać, ale finalnie ugrał jedynie rzut rożny.
  • 33'
    Mocne uderzenie Siplaka zza pola karnego po podaniu naszego kapitana. Piłka trafiła jednak prosto w bramkarza gospodarzy - Kuciaka.
  • 32'
    Kolejny faul w wykonaniu przeciwników. Kopacz przekroczył przepisy na Pelle, ale tym razem sędzia nie wyciągnął kartonika.
  • 31'
    Próba dośrodkowania Flavio, ale zupełnie nieudane.
  • 30'
    Ależ okazja Rochy! Uderzył tuż obok słupka po rajdzie lewą flanką!
  • 29'
    I jeszcze jedna kartka dla zawodników Lechii. Tym razem dla Saief'a za niepotrzebne dyskusje.
  • 28'
    Żółta kartka również dla Conrado, który bardzo ostro potraktował Rapę.
  • 27'
    Jarosław Kubicki napomniany żółtą kartką za faul na Pelle.
  • 26'
    Natychmiastowy atak Lechii, ale zatrzymany na wysokości 40. metra.
  • 26'
    Od środka gospodarze.
  • 25'
    Mamy prowadzenie! Świetne dośrodkowanie Siplaka z narożnika boiska skierowane do Rodina. Ten przedłużył zagranie do Rapy, który posłał piłkę prosto do bramki! Brawo Cracovia!
  • 24'
    Teraz z kolei korner dla Pasów, po wybiciu piłki przez Kopacza.
  • 23'
    Nic konkretnego nie wyszło z tego stałego fragmentu gry dla Gdańszczan.
  • 22'
    Lusiusz pewnie blokuje dośrodkowanie Saiefa. Piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 21'
    Maloca wyprzedził Marqueza i zagranie do Rivaldinho zostało przecięte.
  • 20'
    Rozpoczniemy od autu dla Cracovii na wysokości pola karnego rywali.
  • 19'
    Sędzia po dłuższej przerwie wznawia spotkanie.
  • 18'
    Obaj piłkarze wracają już do gry. Gracz Lechii spotkanie dokończy z zabandażowaną głową.
  • 16'
    Siplak obecnie jest opatrywany przez klubowych lekarzy.
  • 15'
    Przy walce o piłkę Siplak z Filą zderzyli się głowami. Obaj upadli na murawę, sędzia od razu przerwał grę.
  • 13'
    Atak Lechii lewą stroną, który zaowocował autem na naszej połowie.
  • 12'
    Ponownie Hanca, który posłał futbolówkę na skrzydło do Rapy, ale ten niestety został złapany na spalonym.
  • 11'
    Hanca wypatrzył ładnie niepilnowanego Rivaldinho, niestety piłka została przechwycona przez przeciwników.
  • 10'
    Kontratak rywali. Rajd Ceesay'a, ale zatrzymany przytomnie przez Rodina.
  • 9'
    Dośrodkowanie Siplaka w pole karne, ale zagranie przeciął Kopacz.
  • 8'
    Faul
    Fila faulował Siplaka w okolicach koła środkowego.
  • 7'
    Flavio próbował zaskoczyć naszych zawodników lewą stroną, ale piłka finalnie znalazła się w rękawicach Niemczyckiego.
  • 6'
    Pelle z prostopadłym zagraniem do Rivy, ale niestety Brazylijczyk nie przejął tego podania.
  • 5'
    Pierwszy rzut rożny dla rywali. Wrzutka Gajosa, ale obrońcy Pasów bez najmniejszego problemu oddalają zagrożenie od własnej bramki.
  • 4'
    Lechia konstruuje swój atak pozycyjny.
  • 3'
    Fila próbował uderzać z dystansu, ale strzał trafił w jednego z naszych graczy.
  • 2'
    Dośrodkowanie Rochy w pole karne Lechii, niestety piłka nie zdołała dotrzeć do adresata tego podania - Rivaldinho.
  • 2'
    Pierwsza akcja Pasów. Rozprowadzenie futbolówki na lewą stronę, ale wybija jeden z defensorów gospodarzy.