08-05-2021 00:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 4 : 1
KS Wiązownica KS Wiązownica
  • 14:50
    Wybrzmiał końcowy gwizdek, nasze rezerwy odnoszą kolejne wysokie zwycięstwo i powiększają przewagę w tabeli nad dzisiejszym rywalem do pięciu punktów. Brawo, Panowie!Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Żółta kartka dla Ropa.
  • 90'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
  • 90'
  • 89'
    Pozostała minuta podstawowego czasu gry.
  • 88'
    Znacząco spada tempo tego meczu. Obydwa zespoły czekają na końcowy gwizdek w tym spotkaniu.
  • 87'
    Bracik i Zaucha z serią krótkich podań między sobą.
  • 86'
    Nieco zrezygnowani goście zostają zamknięci na własnej połowie. Budziński przerzuca na drugą stronę boiska.
  • 85'
    W miejsce Mateusza Jarzynki pojawia się Mateusz Pieńczak.
  • 85'
    Sebastian Stróżik zastąpiony przez Łukasza Ziemnika.
  • 84'
    Rywale operują w środku pola.
  • 83'
    Z dystansu uderza Strózik, mijając się z bramką.
  • 82'
    Kolejni dwaj zawodnicy gotowi do zmiany w zespole Pasów.
  • 81'
    Krótkie wznowienie bramkarza gości.
  • 80'
    Niecelne uderzenie brazylijskiego pomocnika, wznowi Cynar.
  • 79'
    Przechwyt Budzińskiego, pod polem karnym gości uruchomiony Vinicius.
  • 77'
    Vinicius w miejsce Michała Stachery.
  • 78'
    Goście próbuję uspokoić grę, zapobiegając kolejnym stratom bramkowym.
  • 76'
    Na boisku pojawia się Adam Malisz, zastępując Mateusza Supryna.
  • 75'
    Podwójna zmiana przygotowywana w zespole naszych rezerw.
  • 74'
    W tym meczu chyba już nic się nie zmieni - oszołomieni goście zaczynają od środka.
  • 73'
    Dogranie Daniela w pole karne ponownie wykańcza Zaucha!
  • 72'
    Pasy łapią wiatr w żagle, z kolejna akcją oskrzydlającą rusza Daniel Pik!
  • 71'
    Tym razem z linii środkowej wznawiają goście.
  • 70'
    Szybko powiększamy przewagę, Patryk Zaucha pewnie wykończył prostopadłe dogranie w pole karne!
  • 69'
    Pasy od środka.
  • 68'
    Staszczak daje kontakt gościom, wykańczając akcję KS Wiązownicy.
  • 67'
    Rop mierzy z dystansu, ponad bramką Wilka.
  • 66'
    Kolejny raz aktywnie goście którzy wiedzą, że kurczy im się czas. Szukają bramki kontaktowej.
  • 65'
    Michalik zablokowany pod polem karnym, Bracik przejmuje piłkę.
  • 64'
    Rzut wolny wyłapany przez Cynara, szybkie wznowienie ze strony gości.
  • 63'
    Chwilę później Gil w miejsce Konrada Kumora.
  • 62'
    Kmiotek zostaje zastąpiony przez Mateusza Lorenca.
  • 61'
    Rzut wolny dla Pasów po nieprzepisowym zagraniu jednego z obrońców rywala.
  • 60'
    Do podwójnej zmiany przygotowują się także goście.
  • 59'
    Daniel Pik zastępuje Tomasa Vestenicky'ego.
  • 58'
    Przerwa w grze, szykuje się pierwsza zmiana wśród Pasów.
  • 57'
    Zaucha szarpie na flance, dośrodkowanie zablokowane przez obronę Wiązownicy.
  • 56'
    Do zmiany szykuje się Daniel Pik.
  • 55'
    Oszołomieni gracze gości konstruują akcję nieprecyzyjnie, piłka trafia do Adama Wilka.
  • 54'
    Rywale rozpoczynają od środka.
  • 53'
    Długie podanie od Ożóga trafia do Tomáša Vestenický'ego, który uderza obok bramkarza gości i trafia do siatki!
  • 52'
    Daleko podaje Ożóg, poszukując partnerów w polu karnym.
  • 51'
    Piłke daleko ekspediuje Kasia, jednak przechwytuje to Ożóg.
  • 50'
    Do coraz większej defensywy spychani są goście, którzy ponownie grają głównie w obrębie swojego pola karnego.
  • 49'
    Długie przeniesienie pod pole karne Wiązownicy, z bliska uderza Budziński - wybił Cynar!
  • 48'
    Krótkie podania między Zauchą i Bracikiem rozpoczynają atak pozycyjny Pasów.
  • 47'
    Spokojne pierwsze sekundy Pasów, gramy z wykorzystaniem pozycji Adama Wilka, który rozprowadza piłkę od defensywy.
  • 46'
    Od środka goście, gramy!
  • 14:04
    Obydwa zespoły ponownie na murawie, zaraz gramy!
  • 45'
    Do przerwy rezerwy Pasów na jednobramkowym prowadzeniu w meczu z KS Wiązownica. O zapewnienie sobie zwycięstwa i ważnych punktów w ligowej tabeli zagramy po 15 minutach przerwy.
  • 44'
    Kasia wślizgiem przecina rozegranie Cracovii pod polem karnym.
  • 43'
    Nieco odważniej goście, Wiązownica poszukuje wyrównania jeszcze przed przerwą.
  • 42'
    Stachera górą szuka Budzińskiego, lecz niecelnie - wychwycił to Cynar.
  • 41'
    Vestenicky gra po obwodzie pola karnego gości, KS Wiązownica nadal z trudnościami w konstruowaniu akcji ofensywnych.
  • 40'
    Krótkie rozegranie golkipera gości.
  • 39'
    Z dystansu ponownie próbuje Wiśniewski, niecelnie - wznowi Cynar.
  • 38'
    Kolejna interwencja na skrzydle, tym razem Wiśniewski powstrzymany przez Kmiotka.
  • 37'
    Jan Mac zmuszony wycofać piłkę do bramkarza, wysoko wychodzą Pasy.
  • 36'
    Bez pośpiechu wznawia golkiper Pasów.
  • 35'
    Mocne uderzenie Michalika ponad bramką Wilka.
  • 34'
    Szybka kontra gości zatrzymana na linii środkowej.
  • 33'
    Tym razem trochę dłużej rozgrywamy po rożnym - uderzenie Vestenicky'ego z linii pola karnego jednak zablokowane.
  • 32'
    Dośrodkowanie Zauchy górą wybija Cynar, mamy kolejny korner.
  • 31'
    Podchodzimy do kolejnego uderzenia z dystansu, tym razem piłka musnęła Kasię - mamy rzut rożny.
  • 30'
    Cynar nie spieszy się ze wznowieniem piłki.
  • 29'
    Z dystansu mierzy Budziński, jednak ponad bramką.
  • 28'
    Długo po ziemi zagrywa Bracik do Jarzynki, gracz Pasów na minimalnym spalonym.
  • 27'
    Cierpliwy atak od linii defensywnej napędzany przez Zauchę, goście przegrupowują szeregi defensywne.
  • 26'
    Goście ponownie głównie w defensywie. Brakuje jednak dobrych uderzeń naszych zawodników.
  • 25'
    Między sobą rozgrywają Staszczak i Bentkowski.
  • 24'
    Mocno używane w ostatnich minutach skrzydło Pasów, ponownie jednak dośrodkowanie - tym razem Patryka Zauchy - zostaje zablokowane.
  • 23'
    Krótkim wybiciem wznawia grę Cynar.
  • 22'
    Jarzynka tym razem przyspiesza grę, lecz jego rajd zostaje zepchnięty do narożnika boiska.
  • 21'
    Po przejęciu futbolówki gości rozgrywają równie spokojnie.
  • 20'
    Jarzynka rozprowadza piłkę po linii defensywnej Pasów, uspokajając grę.
  • 19'
    Dużo chaosu w poczynaniach obydwu zespołów, bez klarownych sytuacji strzeleckich.
  • 18'
    Wiśniewski zagrywa górą do Budzińskiego, ten jednak nie opanowuje piłki.
  • 17'
    Atak rozbity przez odważne wejście Bentkowskiego.
  • 16'
    Gramy po obwodzie linii defensywnej, przy piłce Stachera, szarpiący skrzydłem.
  • 15'
    Vestenicky zza pola karnego, jednak bez zagrożenia dla Cynara.
  • 14'
    Górna piłka na Strózika przejęta przez defensywę rywali.
  • 13'
    Rafał Michalik szarpie pod polem karnym Pasów, lecz nie dochodzi do dobrej sytuacji strzeleckiej.
  • 12'
    Wyraźnie do szybkiej ofensywy ruszył zespół rywali. Musimy przetrzymać aktywność gości.
  • 11'
    Bartłomiej Gliniak ucieka skrzydłem, jednak dobrze interweniuje Zaucha.
  • 10'
    Od środka goście.
  • 9'
    Obrona gości kilkukrotnie próbuje ekspediować piłkę za pole karne. Przy jednej z prób dopada do niej Michał Wiśniewski i precyzyjnym strzałem zaskakuje Arkadiusza Cynara, mamy wczesne prowadzenie Pasów!
  • 8'
    Duże zamieszanie w polu karnym gości, zespół z Wiązownicy próbuje ekspediować piłkę poza nie, lecz szybko przejmuje Stachera.
  • 7'
    Goście z trudnościami z wyjściem poza własne pole karne.
  • 6'
    Utrzymuje się przewaga Pasów, operujemy głównie w środku pola.
  • 5'
    Niespiesznie wykonywany aut przez Pasy.
  • 4'
    Szybki atak gości zakończony na linii środkowej boiska.
  • 3'
    Długie dogranie na Vestenicky'ego, ale Cynar wychodzi z bramki i przejmuje futbolówkę.
  • 2'
    Wysokim pressingiem wychodzą goście, ale dobrze rozgrywają piłkę gracze Pasów.
  • 1'
    Od środka pasiaste rezerwy, gramy!
  • 12:55
    Obydwa zespoły już na murawie. Rozpoczynamy za chwilę!
  • 12:50

Znamy skład Pasów!

• 12:40
    Witamy z Cracovia Training Center! Przed nami ważne spotkanie 34. kolejki III ligi - podejmujemy dziś KS Wiązownica, start o 13:00.