Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze
  • 89'
    Arbiter nie doliczy nic do drugiej połowy tego spotkania.
  • 88'
    Maślanka blisko skierowania piłki do siatki, ale ofiarnie interweniuje bramkarz gości!
  • 87'
    Daleko zapuszcza się Gut, dośrodkowanie wybite na środek pola.
  • 86'
    Zrezygnowany Gwarek ponownie szybko zamyka się na własnej połowie.
  • 85'
    Goście od środka.
  • 84'
    Hat-trick Przemysława Kapka, mamy czwartą bramkę dla Pasów!
  • 83'
    Długie wybicie szybko przechwycone przez nasz zespół.
  • 82'
    Maślanka na skrzydle, podaje pewnie pod pole karne rywali. Tam pozycji szuka Gut.
  • 81'
    Nieudana próba wejścia na połowę Pasów zakończona na linii środkowej.
  • 80'
    Dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza rywali.
  • 79'
    Szybko dostarczona piłka krąży pod polem karnym, zabieramy się do strzału.
  • 78'
    Wycofujemy do Łuczaka, który daleko wybija.
  • 77'
    Spokojna, niespieszna gra od własnej połowy w wykonaniu naszych graczy.
  • 76'
    Gracze Gwarka próbują działać w środku pola, lecz dobrze ustawiony zespół Pasów blokuje próby dogrania.
  • 75'
    Maślanka w miejsce Ciesielskiego.
  • 74'
    Przerwa w grze, zmiana stanie się faktem.
  • 73'
    Do zmiany szykuje się Maślanka.
  • 72'
    Przejmujemy piłkę w środku pola, Pasy z pełną kontrolą nad spotkaniem.
  • 71'
    Bezpośrednie uderzenie pewnie sparowane przez Łuczaka.
  • 70'
    Tym razem to goście otrzymują rzut wolny tuż przy linii pola karnego.
  • 69'
    Piłka szybko przejęta przez rywali.
  • 68'
    Nieprzepisowo powstrzymywany Kafel, rzut wolny dla Pasów na połowie gości.
  • 67'
    Mazur zmuszony do wypiąstkowania piłki.
  • 66'
    Uderzenie Guta odbija się od jednego z rywali i ląduje na rzucie rożnym.
  • 65'
    Trwa okres przewagi Pasów. Gwarek Zabrze nie jest w stanie w pełni otrząsnąć się po trzeciej straconej bramce.
  • 64'
    Z kontrą próbują wyjść zabrzanie, lecz piłka zostaje stracona na linii środkowej boiska.
  • 63'
    Góralczyk szarpie na skrzydle, lecz próba dośrodkowania zablokowana.
  • 62'
    Coraz bardziej otwiera się nam ten mecz. Gwarek wie, że musi szybko zabrać się za odrabianie strat.
  • 61'
    Kolejne uderzenie Przemysława Kapka, jednak nie będzie hat-tricka, broni to golkiper rywali.
  • 60'
    Dośrodkowanie szybko wyekspediowane do przodu, kontra!
  • 59'
    Rywale mają rzut rożny.
  • 58'
    Mocne uderzenie gości z dystansu paruje Łuczak!
  • 57'
    Owczarz za Gurdka.
  • 56'
    Gołka w miejsce Remigiusza Flasza.
  • 55'
    Szykuje się szybka reakcja rywali, dwóch zawodników gotowych do zmiany.
  • 54'
  • 53'
    Akcję wykończył Kapek, mamy trzecią bramkę!
  • 52'
    Kolejny raz wrzucamy w pole karne, piłka dochodzi do Boćka.
  • 51'
    Dośrodkowanie wyłapuje bramkarz gości.
  • 50'
    Rzut wolny dla Pasów, dośrodkowywać będzie Gut.
  • 49'
    Rozpędzony Kapek powstrzymany przy linii pola karnego.
  • 48'
    Szybko wyprowadzamy piłkę z własnego pola karnego.
  • 47'
    Szybki atak rywali, Zych podchodzi pod pole karne, lecz bez efektu w postaci strzału.
  • 46'
    Goście rozpoczynają od środka.
  • 16:35
    Obydwa zespoły ponownie na murawie, za chwilę wracamy!
  • 45'
    Koniec pierwszej części spotkania! Po 45 minutach Pasy na dwubramkowym prowadzeniu po uderzeniach Kapka i Boćka. Wracamy za kwadrans.
  • 44'
    Goście wznawiają od środka.
  • 43'
    Podwyższamy prowadzenie, pewnie wykorzystany rzut karny!
  • 42'
    Penalty
    Do "jedenastki" podchodzi Bociek.
  • 41'
    W polu karnym faulowany Góralczyk, mamy rzut karny!
  • 40'
    Gra przenosi się do środka pola. Ostatnie pięć minut przez nami, z wolna inicjatywę zaczynają przejmować Pasy.
  • 39'
    W środku pola poszkodowany jeden z graczy Pasów - gra przerwana, piłka przyznana naszym juniorom.
  • 38'
    Odważna, szybka gra z obydwu stron. Wciąż padła jednak tylko jedna bramka.
  • 37'
    Odważny rajd Komandery zakończony na linii pola karnego.
  • 36'
    Z dystansu uderzają gracze Gwarka, na słupek paruje to Łuczak.
  • 35'
    Pasy zamknięte we własnym polu karnym, jednak umiejętnie się bronimy.
  • 34'
    Środkiem pola rusza Komandera, jednak nie ma partnerów do rozegrania. Akcja traci tempo.
  • 33'
    Mróz i Góralczyk w serii wymiennych podań, następnie próba dośrodkowania - przechwycona jednak przez gości.
  • 32'
    Niecelnie wybita piłka ląduje na aucie, wznowi Mróz.
  • 31'
    Szybki kontratak Góralczyka powstrzymany pod polem karnym gości, dalekie wybicie bramkarza gości.
  • 30'
    Seria krótkich podań pod naszym polem karnym, Pasy wyłuskują piłkę, nim ta dotrze do linii "jedenastki".
  • 29'
    Gwarek operuje w środku pola, szukając swoich szans w rozegraniu na boku boiska.
  • 28'
    Żółtą kartką napomniany Bartłomiej Kafel.
  • 27'
    Ruszamy z kontrą na skrzydle - gości chroni ofiarna interwencja Bialika, który wybija na aut.
  • 26'
    Gwarek intensywnie poszukuje wyrównania, jednak nadal na tablicy utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie naszych juniorów.
  • 25'
    Kontratak przerwany przez gwizdek arbitra, piłka przyznana rywalom.
  • 24'
    Piłka kierowana do Guta, przechwycił ją jednak Paryła.
  • 23'
    Dośrodkowanie Gwarka nie kończy się strzałem, piłka krąży po obwodzie naszej jedenastki. Przejmują Pasy.
  • 22'
    Szybko odzyskują rywale, ruszając z kontrą na skrzydle. Dośrodkowanie jednak nieudane, odbijając się od Mroza wychodzi na rzut rożny.
  • 21'
    Niespieszne wznowienie, przy piłce Pasy.
  • 20'
    Bez zagrożenia po tym dośrodkowaniu, piłkę do gry wprowadzi Łuczak.
  • 19'
    Piłka wybita na rzut rożny, dośrodkowywać będą rywale z Zabrza.
  • 18'
    Wysoko wychodzą goście, cały zespół Gwarka Zabrze na połowie Pasów.
  • 17'
    Gawlik zmuszony wycofać na własną połowę.
  • 16'
    Mróz rozprowadza piłkę w środek pola, spod nóg Guta odzyskują ją goście.
  • 15'
    Wychodzimy spod nacisku zabrzan kilkoma krótkimi podaniami.
  • 14'

Mecz dostępny jest również w formie transmisji wideo. Link do niej udostępniamy poniżej.

• 13'
    Szybkie wznowienie.
  • 12'
    Na uderzenie z dystansu decyduje się Gut, piłka w rękawicach bramkarza rywali.
  • 11'
    Gut rozgrywa na krótki dystans, na małej przestrzeni - jednak interweniuje defensywa gości.
  • 10'
    Komandera ratuje zespół rywali dalekim wykopem.
  • 9'
    Eksploatowane skrzydła Pasów. Ponownie bokiem ucieka Mróz, zespół gości ma wyraźne problemy.
  • 8'
    Mróz walczy o piłkę w narożniku boiska, jednak szybsza okazuje się defensywa rywali.
  • 7'
    Spokojnie wznawiamy i gramy w okolicach linii środkowej.
  • 6'
    Rajd Góralczyka bokiem wybity na aut przez rywali.
  • 5'
    Kafel ekspediuje piłkę poza pole karne.
  • 4'
    Gwarek szybko bierze się za odrabianie strat, grając po obwodzie pola karnego Pasów. Umiejętnie się jednak bronimy.
  • 3'
  • 2'
    Piorunujący początek Pasów! Przemysław Kapek rozpoczyna strzelanie w dzisiejszym spotkaniu, pakując piłkę do siatki z bliskiej odległości!
  • 1'
    Rozpoczynają Pasy.
  • 15:29
    Obydwa zespoły na murawie, gramy!
  • 15:27
    Pasy dziś w składzie: 22 Łuczak (GK) - 3 Mróz, 5 Kapek, 7 Gut, 8 Kafel, 9 Bociek, 10 Wojtysko, 11 Ciesielski, 14 Góralczyk (K), 18 Ziewiec, 20 Kwiatkowski
  • 15:25
    Jako drudzy dziś na boiska w Rącznej wybiegną nasi juniorzy starsi. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu z Gwarkiem Zabrze!