19-05-2021 00:00
ŁKS Łagów ŁKS Łagów
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 2
  • 93'
    Koniec meczu. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Dziękujemy za śledzenie relacji!
  • 92'
    Kontratak drużyny Cracovii, Vinicius dośrodkowuje z lewego skrzydła, jednak ponad bramką uderza Biernat.
  • 91'
    3 minuty dolicza sędzia.
  • 90'
    Bracik blokuje strzał z dystansu Barana.
  • 89'
    Z boiska schodzi Sebastian Strózik. Zastąpi go Remigiusz Biernat.
  • 88'
    Zamieszanie w polu karnym Pasów! Bardzo pewne wyjście Wilka, który chwyta piłkę i uspokaja swoich obrońców.
  • 87'
    Gospodarze wyraźnie podrażnieni stratą bramki, stanowczo napierają na obronę Cracovii. Na szczęście nasi obrońcy raz po raz oddalają zagrożenie.
  • 85'
    Mójta uderza w światło bramki, ale czujny do samego końca Wilk paruje piłkę do boku.
  • 84'
    Faul
    Wiśniewski fauluje rywala tuż przed polem karnym drużyny Pasów.
  • 81'
    Kolejna zmiana w drużynie ŁKS-u. Schodzi Szałas, w jego miejsce melduje się Adam Mójta.
  • 80'
    Bracik przerywa długie podanie ŁKS-u w kierunku Amarildo Juniora. Przy piłce Cracovia.
  • 78'
    Fantastyczna akcja Pasów! Pik dośrodkowuje, a akcję strzałem z główki wykończył Vinicius Ferreira. Tym samym doprowadzamy do remisu!
  • 76'
    Daleki wyrzut z autu w pole karne gospodarzy, głową podanie przedłużył Strózik, a niecelnym strzałem z przewrotki popisał się Vinicius.
  • 75'
    Pik mija rywala i decyduje się na dośrodkowanie, ale Biesiada wybija piłkę głową w aut.
  • 73'
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Amarildo Junior zastąpi Szymańskiego.
  • 70'
    Faul
    Zaucha podaje do Viniciusa, ten dryblingiem mija 2 zawodników rywali i daje się sfaulować.
  • 67'
    Mocne uderzenie z dystansu napastnika ŁKS-u, piłka szybuje tuż ponad bramką.
  • 69'
    Akcję rywali na skrzydle przerywa Zaucha. Postanawia samotnie wyprowadzić kontratak pędząc lewą stroną boiska.
  • 66'
    Z boiska schodzi Vestenicky. Zastąpi go młody Brazylijczyk - Vinicius Ferreira.
  • 64'
    Faul
    Faul Jarzynki na Baranie. Zawodnikowi ŁKS-u zostanie udzielona pomoc medyczna.
  • 62'
    Kolejny gol Macieja Kolasy. Ponownie głową, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
  • 60'
    Dobre prostopadłe podanie w kierunku Strózika, tym razem autorem Stachera. Obrońca gospodarzy wybija piłkę w aut.
  • 58'
    Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego Mydlarza. Piłka ląduje po za boiskiem.
  • 57'
    Faul
    Łagów atakuje prawą stroną boiska. Akcję faulem przerywa Zaucha.
  • 55'
    Faul
    Rzutem z autu na wysokości pola karnego Cracovii, wznawiają grę gospodarze. W walce o górną piłkę faulowany Bracik.
  • 53'
    Żółta kartka dla Vestenickiego za faul na Szałasie.
  • 52'
    Drużyna Cracovii popisuje się składną, drużynową akcją. Rywale odbierają piłkę Strózikowi, podczas gdy zawodnicy gości domagają się rzutu karnego.
  • 49'
    Dużą pewnością siebie popisuje się Wilk, który postanowił zwodem ominąć napastnika ŁKS-u.
  • 48'
    Długie podanie Bracika w kierunku Vestenickiego. Niestety napastnik Cracovii był na spalonym.
  • 46'
    Jarzynka przerywa groźnie zapowiadającą się akcję rywali.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy.
  • 45'
    Kontratak ŁKS-u i kolejne dośrodkowanie niemal zakończyło się drugą bramką dla gospodarzy. Na szczęście ponad poprzeczką uderzył Szymański.
  • 44'
    Strzał z dystansu Mydlarza pewnie broni Wilk, który szybko wznawia grę w kierunku napastników Cracovii.
  • 43'
    Długie podanie w kierunku Strózika, który przyjmuję piłkę klatką piersiową. Szybka klepka z Vestenickym, który oddaje piłkę naszym pomocnikom. Wciąż przy piłce Cracovia.
  • 41'
    Rogala wybiega z piłką za linię boczną. Aut dla Pasów na wysokości pola karnego rywali.
  • 39'
    Daniel Pik dał się złapać na minimalnym spalonym. Dobrym podaniem za plecy obrońców popisał się Wiśniewski.
  • 37'
    Kolejny rzut wolny z bliskiej odległości. Tym razem strzela Vestenicky, który trafia w mur.
  • 35'
    Piłkarze Cracovii przejęli inicjatywę w ostatnich minutach. Staramy się cierpliwie rozgrywać piłkę.
  • 34'
    Budziński ustawia piłkę dość daleko od bramki rywali, jednak silnym strzałem z podpicia trafia w poprzeczkę! Ależ to mógł być gol!
  • 33'
    Faul
    Kolejny faul piłkarzy z Łagowa. Tym razem na własnej połowie popchnięty został Wiśniewski.
  • 29'
    Wysoki pressing Pasów przynosi efekt, piłkarze gospodarzy wybijają piłkę w aut.
  • 32'
    Faul
    Strózik odbiera piłkę Gierczakowi. Ten podrażniony fauluje napastnika Pasów w środkowej strefie boiska.
  • 27'
    Faul
    ŁKS Łagów wyprowadza groźny kontratak, Wiśniewski w porę fauluje i przerywa akcję.
  • 26'
    Zablokowane dośrodkowanie Zauchy owocuje rzutem rożnym dla Cracovii. Zawodnicy Pasów decydują się na krótkie rozegranie piłki. Rywale przerywają akcję. Aut dla drużyny gości.
  • 25'
    Stachera zalicza udany przechwyt przecinając podanie przeciwników.
  • 23'
    Gol dla Pasów. Celne dośrodkowanie z rzutu wolnego zamyka Mateusz Jarzynka, który celnym strzałem głową pokonuje bramkarza rywali!
  • 22'
    Faul
    Ożóg przenosi ciężar gry na prawą stronę, gdzie celnym podaniem znajduje Zauchę. Kolejny faul piłkarzy z Łagowa.
  • 21'
    Faul
    Dobra dwójkowa akcja Budzińskiego z Pikiem owocuje rzutem wolnym na połowie rywali.
  • 18'
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Tym razem piłkę pewnie wyłapuje Wilk.
  • 17'
    Skrzydłowi z Łagowa od samego początku są bardzo aktywni. Zespół gospodarzy wyraźnie to właśnie ich szuka budując swoje ofensywne akcje.
  • 15'
    Cracovia atakuje środkiem boiska. Ożóg podaje niecelnie w kierunku Vestenickiego.
  • 12'
    Baran wykorzystuje wolną przestrzeń i decyduje się na dośrodkowanie. Do piłki dopada Maciej Kolasa, który pokonuje naszego bramkarza z bliskiej odległości. 1-0 dla ŁKS-u.
  • 11'
    Faul
    Budziński daje się sfaulować w środkowej strefie boiska. Grę wznowi drużyna Pasów.
  • 9'
    Długie podanie pomocnika ŁKS-u w stronę wybiegającego Szymańskiego było zdecydowanie zbyt mocne. Od bramki wznowi Wilk.
  • 8'
    Mydlarz próbuje dośrodkować piłkę w pole karne Cracovii, jednak Zaucha przejmuje piłkę i oddala zagrożenie.
  • 6'
    Daniel Pik próbował przebić się prawą stroną boiska, rywale wybijają piłkę w aut.
  • 4'
    Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę w obronie, wszyscy piłkarze rywali ustawieni na własnej połowie.
  • 2'
    Pierwsza próba ataku podjęta przez ŁKS spaliła na panewce, pewnym odbiorem popisał się Krystian Bracik.
  • Wybrzmiał pierwszy gwizdek arbitra!
  • 16:37
    Rezerwy Pasów rozpoczną dzisiejsze spotkanie w następującym składzie:Wilk - Zaucha, Jarzynka, Bracik, Stachera - Ożóg, Budziński, Pik, Wiśniewski - Vestenicky, Strózik
  • 16:35
    Witamy serdecznie na relacji live z meczu ŁKS Łagów - Cracovia II. Nasi zawodnicy właśnie wyszli na rozgrzewkę! Początek spotkania o godz. 17:00.