Chwilę później Gałązka w miejsce Zająca.
  • 85'
    Podwójna zmiana w zespole z Puław. W miejsce Ednilsona - Kiczuk.
  • 84'
    Own goal
    Sebastian Strózik dogrywa prostopadle w pole karne - próbuje to wybić obrońca gości, Karol Czelny, jednak przecinając zagranie, kieruje piłkę do własnej siatki. Po samobójczym trafieniu powiększamy swoją przewagę nad gośćmi!
  • 83'
    Wisła Puławy wciąż w defensywie, bardzo inteligentnie ustawiają się Pasy i nie pozwalają przejąć piłki rywalom.
  • 82'
    Goście wybijają na aut pod własnym polem karnym, wznawiać będzie Zaucha.
  • 81'
    Przetrzymujemy piłkę na połowie Wisły, krążąc wokół pola karnego.
  • 80'
    Coraz mocniej spieszy się gościom, ich dogrania coraz mniej dokładne.
  • 79'
    Przejęcie piłki przez Budzińskiego, który umyka obrońcom! Szybko z bramki wychodzi jednak Kołotyło, powstrzymując naszego Kapitana przed uderzeniem.
  • 78'
    Szybko wprowadza piłkę do gry golkiper gości.
  • 77'
    Ofensywnie wychodzi Zaucha, akcja zakończona uderzeniem w boczną siatkę.
  • 76'
    Wilk szybko wprowadza piłkę do gry.
  • 75'
    Czelny górą w pojedynku z Viniciusem, dogranie w pole karne jednak niewystarczająco celne.
  • 74'
    Zastąpił on Włodzimierza Putona.
  • 73'
    Szymanek gotowy do wejścia.
  • 72'
    Atak skrzydłem, piłkę wyłuskał Zaucha.
  • 71'
    Krotkie rozegranie Paluchowskiego w ofensywie, ale rywale nie są w stanie wejść głębiej pod nasze pole karne.
  • 70'
    Kolejna zmiana przygotowywana w zespole rywali.
  • 69'
    Mocne uderzenie Vestenicky'ego zza pola karnego, z trudem interweniuje golkiper gości!
  • 68'
    Goście wybijają na aut przy linii środkowej boiska.
  • 67'
    Kontrę w środku pola napędza Budziński, szukając partnerów do gry.
  • 66'
    Niecelne dośrodkowanie, przejmuje je Bracik.
  • 65'
    Ofensywa puławian, wybijamy na rzut rożny.
  • 64'
    Dośrodkowanie w pole karne Pasów, po raz kolejny interweniuje Wilk.
  • 63'
    Szybko próbują reagować goście, długie podanie do Furtado wychwycone jednak przez Wilka.
  • 62'
    Wisła Puławy wznawia od środka.
  • 61'
    Szybka reakcja gości, w miejsce Kondrackiego pojawia się Przemysław Skałecki.
  • 60'
    Vinicius Ferreira Dias zagrywa w pole karne górą, myląc bramkarza - piłka ląduje w "okienku" bramki gości, mamy prowadzenie!
  • 59'
    Piłka ląduje na skrzydle, szarżuje Vinicius.
  • 58'
    Spokojnie rozgrywamy rzut wolny, szukając miejsca w środku pola.
  • 57'
    Żółta kartka dla gracza rywali, napomniany Karol Czelny.
  • 56'
    Vestenicky szuka partnerów w środku pola, jednak dobrze ustawieni goście blokują rozegranie.
  • 55'
    Pod polem karnym szarpie Paluchowski, powstrzymuje go jednak Bracik.
  • 54'
    Trzech graczy rywala skutecznie powstrzymuje Zauchę, piłka na skrzydle po stronie Wisły.
  • 53'
    Odważniejsza gra w pierwszych minutach drugiej połowy, rywale nie chcą dzielić się punktami w tym spotkaniu.
  • 52'
    Na spalonym złapany Paluchowski.
  • 51'
    W środku pola poszkodowany Wiśniewski, gwizdek arbitra milczy. Z akcją idą rywale.
  • 50'
    Goście uspokajają grę w środku pola.
  • 49'
    Zając traci piłkę w narożniku na rzecz Sebastiana Strózika. Ten dogrywa w pole karne, jednak bez strzału.
  • 48'
    Szybko wznawia bramkarz gości, jednak Wisła traci piłkę.
  • 47'
    Szybkie, ofensywne rozegranie Zauchy, który dośrodkowuje pod bramkę puławian. Wychwycił to jednak golkiper gości.
  • 46'
    Ruszamy, Pasy od środka!
  • 13:58
    Obydwa zespoły wracają na murawę, za chwilę gramy!
  • 45'
    Do przerwy bez bramek w meczu naszych rezerw z Wisłą Puławy. Kolejne 45 minut przed nami już za kwadrans!
  • 44'
    Niespiesznie wznawia Kołotyło.
  • 43'
    Ofensywnie Pasy w ostatnich minutach. Do strzału pod polem karnym dochodzi Wiśniewski, minimalnie mijając słupek.
  • 42'
    Cheba powstrzymuje szarżę Vestenicky'ego na skrzydle.
  • 41'
    Bez przyjęcia w polu karnym uderza Bracik, piłka odbija się od defensorów rywali i wychodzi w pole.
  • 40'
    Tym razem szybko na naszą połowę zagrywają zawodnicy z Puław, Jarzynka przecina tor lotu piłki głową.
  • 39'
    Długie dogranie do Strózika, przejmuje to Furtado.
  • 38'
    W polu karnym najwyżej wyskoczył Bracik, bez zagrożenia.
  • 37'
    Rozpędzony Kondracki uderza z linii pola karnego, Wilk piąstkuje to na rzut rożny.
  • 36'
    Kolejna wrzutka zostaje zablokowana przez defensywę gości.
  • 35'
    Budziński do Vestenicky'ego, dośrodkowanie blokuje Cheba - piłka wraca do Pasów.
  • 34'
    Piłkę do gry wprowadza Kołotyło.
  • 33'
    Wiśniewski uderza ponad poprzeczką.
  • 32'
    Pod polem karnym faulowany Vestenicky, mamy rzut wolny.
  • 31'
    Szybkie wznowienie z okolic linii środkowej.
  • 30'
    Długi przerzut do Furtado, ten nie opanowuje piłki, która ląduje na aucie.
  • 29'
    Spokojne rozegranie Wisły z wykorzystaniem własnego golkipera.
  • 28'
    Kontratak powstrzymany, goście wybijają na aut na własnej połowie.
  • 27'
    Stachera udanie przerzuca na drugą stronę boiska, ruszamy z kontrą.
  • 26'
    Niecelne rozegranie Pasów, ponownie Cheba przejmuje piłkę na skrzydle.
  • 25'
    Ofensywnie usposobiony Cheba dogrywa w pole karne, wybijamy to.
  • 24'
    Vestenicky niecelnie do Wiśniewskiego, przy piłce goście.
  • 23'
    Budziński przetrzymuje piłkę w środku pola, nieudana próba przejęcia Cyferta.
  • 22'
    Coraz spokojniejsze tempo tego meczu. Obydwa zespoły nie chcą popełnić błędu i stracić bramki jako pierwsze.
  • 21'
    Niecelne rozegranie zespołu z Puław ląduje na aucie pod naszą bramką.
  • 20'
    Gra przenosi się do środka boiska.
  • 19'
    Ponownie Konracki, tym razem pewnie z piłką przy nodze przy linii bocznej, rozgrywa do kolegów z zespołu.
  • 18'
    Kondracki zmuszony wycofać do własnego golkipera.
  • 17'
    Wyrównuje się nam ten mecz. W coraz większej ofensywie Pasy.
  • 16'
    Szybkie podanie górą na szarpiącego w polu karnym Budzińskiego. Szybszy jednak bramkarz gości.
  • 15'
    Szybkie wznowienie gości od bramki.
  • 14'
    Piłka dociera do Strózika, który uderza wprost w golkipera gości.
  • 13'
    Znów spokojnie Pasy, od defensywy.
  • 12'
    Rajd Furtado przecięty przez Nowickiego.
  • 11'
    Konstruujemy spokojną akcję z wykorzystaniem defensywy.
  • 10'
    Sporo chaosu w ofensywnych poczynaniach Pasów, Wisła Puławy zaś gra spokojnie. Jak na razie mało celnych strzałów w pierwszych minutach meczu.
  • 9'
    Niecelnie rozgrywa Jarzynka, piłkę przechwytują goście.
  • 8'
    Próba rajdu skrzydłem w wykonaniu Vestenicky'ego zakończona niepowodzeniem.
  • 7'
    Niespiesznie wznawia Wilk.
  • 6'
    Paluchowski z dystansu mierzy w boczną siatkę.
  • 5'
    Ednilson szuka miejsca w środku, dobrze interweniuje jednak Stachera.
  • 4'
    Bokiem naciera Strózik, naciskani obrońcy gości zmuszeni wycofać do bramkarza.
  • 3'
    Niecelne rozegranie zespołu z Puław, wznowi Adam Wilk.
  • 2'
    Bracik zmuszony wyekspediować piłkę poza własne pole karne.
  • 1'
    Goście od środka, ruszamy!
  • 12:59
    Obydwa zespoły na murawie. Za chwilę zaczynamy!
  • 12:55

Znamy skład Pasów!

• 12:50
    Witamy z Cracovia Training Center! Za chwilę ruszamy z kolejnym spotkaniem rezerw Pasów na trzecioligowym froncie. Naszym rywalem będzie lider - Wisła Puławy.