29-05-2021 00:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
  • 90'
    Wybrzmiał ostatni gwizdek! Cracovia pokonuje Sokoła Sieniawa po golach Zauchy i Vinicusa, co oznacza kolejny ważny krok w stronę utrzymania. Dziękujemy za uwagę!
  • 90'
    Sędzia przedłuża spotkanie o co najmniej trzy minuty.
  • 88'
    Pasy kontrolują wydarzenia na murawie.
  • 87'
    Vinicus do Vestenicky'ego, a ten zostawia piłkę Budzińskiemu. Nasz kapitan uderza jednak zbyt lekko i bramkarz nie ma problemów z wyłapaniem tego strzału.
  • 85'
    Gospodarze próbują jeszcze zmienić losy spotkania.
  • 82'
    Bracik wybija piłkę głową po dośrodkowaniu.
  • 80'
    Wilk broni w zamieszaniu po rzucie wolnym wykonanym niemal z połowy boiska. Niespełna dziesięć minut do zakończenia meczu.
  • 78'
    Kolejna zmiana w Sieniawie: Za Kapuścińskiego wchodzi Pikiel.
  • 73'
    Biernat dograł na lewo, Vestenicky minął obrońcę, ale jego strzał został wybity na korner.
  • 70'
    Za faul przy linii bocznej żółty kartonik otrzymuje Grasza.
  • 68'
    Zmiana w drużynie Sokoła - za Więcka wchodzi Majda.
  • 66'
    Vinicius z najbliższej odległości i fantastyczną interwencją popisuje się Mateusz Zając.
  • 63'
    Trzeci gol dla Pasów wisi w powietrzu. Bramkarz Sokoła Sieniawa ma teraz sporo pracy.
  • 62'
    Po serii dobrych podań gola zdobywa z bliska Vestenicky, ale wcześniej sędziowie dopatrzyli się faulu i to trafienie nie zostaje zaliczone. Gramy dalej!
  • 60'
    Stachera popędził prawą stroną, uderzył na bramkę i piłka przetoczyła się po linii. Niewiele brakowało, by Vinicius zdołał wślizgiem umieścić ją między słupkami. Świetna akcja naszej drużyny!
  • 57'
    Po początkowych atakach rywali, teraz do głosu powoli zaczynają dochodzić podopieczni trenera Gizy. Do zakończenia meczu pozostało nieco ponad pół godziny.
  • 55'
    Vestenicky sam na sam i piłka minimalnie mija słupek bramki Sokoła!
  • 53'
    Dobra obrona Wilka, który wychodzi z bramki i zatrzymuje uderzenie rywala.
  • 50'
    Miejscowi wyszli na drugą połowę wyraźnie zmotywowani. Już kolejna próba strzału na naszą bramkę, jednak ich celowniki są dziś mocno rozregulowane.
  • 48'
    Sokół uderza obok słupka naszej bramki. Szczęście po stronie Pasów.
  • 47'
    Gospodarze próbują atakować prawym skrzydłem. Dobrze jednak obrona Pasów.
  • 46'
    W drużynie gospodarzy zaszły trzy zmiany. Pasy zagrają w niezmienionym składzie.
  • Rozpoczęcie II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Gwizdek kończy pierwsze czterdzieści pięć minut. Prowadzimy 2:0 po golach Zauchy i Vinicusa!
  • 45'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 45'
    Zakończył się regulaminowy czas. Z pewnością zaraz usłyszymy gwizdek sędziego kończący pierwszą połowę.
  • 42'
    Budziński uruchamia Wiśniewskiego, ten uderza po ziemi w długi róg i piłka o centymetry mija słupek!
  • 41'
    Ładną serię podań pod bramką drużyny Sokoła przerywa wybicie stopera. Coraz większa przewaga optyczna Pasów.
  • 40'
    Sieniawa konstruuje atak pozycyjny na swojej połowie.
  • 38'
    Uderzenie Budzińskiego leci wysoko nad poprzeczką. Inicjatywa wciąż po stronie podopiecznych trenera Piotra Gizy.
  • 37'
    Uderzenie z główki Wójcika pewnie łapie Wilk.
  • 36'
    Pasy w ataku. Nasi zawodnicy co rusz niepokoją bramkarza gospodarzy. Bezpieczne prowadzenie daje nam więcej możliwości i szansę otwartej gry, co przekłada się na zagrożenie pod bramką rywali.
  • 35'
    Dośrodkowanie wybija głową stoper z Sieniawy. Gospodarze oddalają grę od swojego pola karnego.
  • 34'
    Rzut rożny dla Pasów.
  • 32'
    Zablokowane uderzenie zawodnika z Sieniawy w polu karnym, ale rywale wciąż w ataku.
  • 31'
    Vinicus przewracany w polu karnym, ale gra toczy się dalej. Sędziowie nie dopatrzyli się faulu na naszym skrzydłowym.
  • 30'
    Purcha przerzuca jednak piłkę nad murem i poprzeczką. Od bramki zacznie Wilk.
  • 29'
    Faulowany zawodnik gospodarzy i będzie rzut wolny przed naszym polem karnym.
  • 25'
    Gra toczy się teraz głównie w środku pola. Po golach Zauchy i Vinicusa prowadzimy 2:0.
  • 22'
    Strzał z prawej strony pewnie łapie nasz bramkarz i wznawia grę.
  • 21'
    Drugiego gola strzałem z bliska między nogami bramkarza zdobywa Vinicus! Brawo Pasy!
  • 20'
    Vinicius popędził lewą stroną i po ziemi posłał piłkę w pole karne, ale wybija ją defensor Sieniawy.
  • 18'
    Gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale dobrze w bramce radzi sobie Wilk!
  • 17'
    Rzut karny zamienia na bramkę Zaucha i prowadzimy 1:0!
  • 16'
    Faulowany jeden z naszych zawodników i będziemy mieć rzut karny!
  • 15'
    Rzut rożny dla Pasów
  • 10'
    Ponownie Vinicius i znów piłka nad poprzeczką.
  • 9'
    Dobra akcja Paów. Uderzenie na bramkę Vinicus, jednak piłka leci wysoko nad poprzeczką.
  • 6'
    Gra toczy się na połowie Pasów. Gospodarze szukają okazji do pierwszego trafienia.
  • 5'
    Spalony w polu karnym Pasów. Od bramki zacznie Wilk.
  • 4'
    Po początkowym naporze Cracovii, teraz do głosu doszli gracze z Sieniawy.
  • 2'
    Wrzutka z lewej strony, ale dobrze interweniuje obrona gospodarzy.
  • 1'
    Pierwsza interwencja Adama Wilka po próbie wrzucenia w pole karne.
  • Rozpoczęcie meczu
  • 18:00
    Ze środka rozpoczną gospodarze.
  • 17:56
    Witamy ze Stadionu w Sieniawie, gdzie już za chwilę zmierzymy się z miejscowym Sokołem.