05-02-2021 18:00
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
  • 90'
    Koniec spotkania! Niestety, z Nowego Targu wracamy bez punktów po porażce 1:3. Jedyną bramkę dla Pasów zdobył Michał Wiśniewski w 80. minucie spotkania. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Za Rafała Surmiaka wchodzi Jakub Szczepański.
  • 90'
    Podwójna zmiana wśród gospodarzy - Tonia zastąpiony przez Styrenczaka.
  • 90'
    Spotkanie zostało przedłużone o minimum cztery minuty.
  • 89'
    Minuta do zakończenia regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    W drybling puszcza się Ziemnik, ale powstrzymuje go linia defensywna gospodarzy.
  • 87'
    Starcie Nowickiego i Molisa na połowie Pasów, jednak arbiter nie sięga po kartki.
  • 86'
    Dużo wolnego miejsca na skrzydle ma Podhale, próba kontrataku lewą stroną boiska.
  • 85'
    Daleko wypuszczony Bociek, szybszy przy piłce jednak Matoga.
  • 84'
    Rezerwy Pasów rozpoczynają od środka.
  • 83'
    Podwyższenie gospodarzy szybko podwyższa Michał Nawrot.
  • 82'
    Mateusz Bończyk zastąpił Adama Malisza.
  • 81'
    Gospodarze od środka.
  • 80'
    Łapiemy kontakt w końcówce! Bramkę dla naszych rezerw zdobył Michał Wiśniewski, do ostatniego gwizdka zostało 10 minut.
  • 79'
    Do zmiany przygotowywany Mateusz Bończyk.
  • 78'
    Próba bezpośredniego uderzenia wybita przez Sendorka.
  • 77'
    Przy piłce ustawiony Tonia.
  • 76'
    Pieńczak agresywnie zatrzymuje szarżującego rywala, bez kartki. Rzut wolny dla Podhala.
  • 75'
    Na boisku pojawia się także Tkocz, zastępując Palacza.
  • 75'
    Wśród gospodarzy Michał Sobek w miejsce Jakuba Burnata.
  • 74'
    Wracamy do gry.
  • 73'
    Trwa interwencja medyczna przy Rafale Surmiaku.
  • 72'
    Na problemy uskarża się jeden z graczy Podhala, kolejna przerwa w grze.
  • 71'
    Adam Malisz ogląda żółtą kartkę.
  • 70'
    Ponownie faul na aktywnym dziś Serafinie, tym razem w środku pola.
  • 69'
    Awizowany wcześniej Krzysztof Bociek zastępuje Sebastiana Strózika.
  • 68'
    Faulowany Serafin, piłka dla rywali.
  • 67'
    Do zmiany przygotowuje się także Krzysztof Bociek.
  • 66'
    Zmiana wśród gospodarzy, Molis w miejsce Budinsky'ego.
  • 65'
    Rozpoczynamy od środka.
  • 64'
    Podwyższone prowadzenie Podhala po bramce Dynarka.
  • 63'
    Penalty
    Do piłki na jedenastym metrze podchodzi kapitan rywali, Dawid Dynarek.
  • 62'
    Red card
    Nasz gracz zostaje wykluczony z dalszej części meczu. Do końca spotkania zagramy w osłabieniu.
  • 61'
    Podczas kolejnej próby nieprzepisowo zagrywa Mateusz Supryn, gra przerwana, będzie rzut karny...
  • 60'
    Uderzenie z bliska w wykonaniu Budinsky'ego, blokuje to Sendorek.
  • 59'
    Wznowi golkiper Pasów.
  • 58'
    Tonia mierzy ponad bramką Krzysztofa Sendorka.
  • 57'
    Piłkę przejmuje Tonia, Supryn rusza w pościg za uciekającym graczem Podhala.
  • 56'
    Uspokajamy grę wycofaniem do Krzysztofa Sendorka.
  • 55'
    Miękkie zagranie w pole karne nie dociera do nikogo i ląduje na aucie bramkowym. Piłkę do gry wprowadzi Matoga.
  • 54'
    Przy piłce Michał Wiśniewski.
  • 53'
    Szarżujący Sebastian Strózik nieprzepisowo powstrzymany przez rywali, mamy rzut wolny na połowie Podhala.
  • 52'
    Remigiusz Biernat zastąpił Tomasza Bałę.
  • 51'
    Bezpośredni wrzut z autu w nasze pole karne, piłkę szybko przejmuje Pieńczak.
  • 50'
    Do zmiany przygotowuje się Remigiusz Biernat.
  • 49'
    Ofensywnie usposobione Podhale dąży do szybkiej drugiej bramki. Pasy operują głównie w defensywie.
  • 48'
  • 47'
    Niestety, to nie jest udany początek połowy dla naszych rezerw. Tuż po wznowieniu gry piłkę w naszej siatce umieścił Maciej Tonia.
  • 47'
    Goście rozpoczęli od środka chwilę temu, pierwsza zaczepna akcja na naszej połowie.
  • 46'
    Od początku drugiej połowy Michał Stachera zastępuje Kacpra Grzebielucha.
  • 18:57
    Obydwa zespoły już na murawie, jedna zmiana w zespole Pasów dokonana podczas przerwy.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek w Nowym Targu, wracamy za kwadrans!
  • 45'
    Bardzo niecelne dogranie Serafina ląduje bezpośrednio za linią bramkową. Wznowi Sendorek.
  • 45'
    Rzut wolny przyznany gospodarzom. Arbiter dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 44'
    Żółta kartka dla naszego gracza.
  • 43'
    Zaostrza się nam to spotkanie. Tym razem w środku pola swojego przeciwnika fauluje Nowicki.
  • 42'
    Kontra Michała Wiśniewskiego na skrzydle zakończona przez interwencję bocznych obrońców Podhala.
  • 41'
    Wznowienie gry z połowy rywali zakończone długim dograniem pod nasze pole karne. Przejął to jednak Wiśniewski.
  • 40'
    Żółtą kartkę ogląda także faulujący Robert Ożóg.
  • 40'
    Napomniany za nadmierną agresję zostaje Michał Nawrot.
  • 39'
    Arbiter uspokaja zawodników, będą żółte kartki.
  • 37'
    Stały fragment gry szybko wykonuje Dynarek.
  • 38'
    W ataku z Nawrotem ściera się Ożóg. Dużo emocji na boisku, szarpanina skutkuje przerwaniem gry.
  • 36'
    Nowicki nieprzepisowo powstrzymuje Surmiaka, rzut wolny na linii środkowej dla Podhala.
  • 35'
    Blisko wejścia w pole karne Dynarek, ale wyłuskujemy prowadzoną przez niego futbolówkę.
  • 34'
    Spokojne rozegranie w defensywie w zespole rywala.
  • 33'
    Na własnej połowie faulowany Jeziorski, piłka dla nowotarżan.
  • 32'
    Futbolówka zagarnięta przez obronę gospodarzy.
  • 31'
    Ofensywnie ustawiony Bała przecina dogranie gospodarzy z rzutu rożnego i rusza z kontrą!
  • 30'
    Strzał Dynarka zablokowany, rzut rożny dla Podhala.
  • 29'
    Tym razem eksploatowane jest skrzydło nowotarżan. Dobrze ustawiona defensywa naszych rezerw zmusza gospodarzy do wycofania piłki.
  • 28'
    Nasz zawodnik schodzi z boiska o własnych siłach, mecz wznowiony.
  • 27'
    Chwila przerwy w grze, pomocy medycznej potrzebuje Grzebieluch.
  • 26'
    Dogranie na pole karne do Bały, strzał przecięty przez jednego z obrońców Podhala.
  • 25'
    Długa piłka po ziemi do Burnata, ten mierzy się z Grzebieluchem, który próbuje zablokować mu drogę do bramki. Akcję kończy spokojne wyjście Sendorka, który wybija piłkę.
  • 24'
    Szybkie rozegranie na jeden kontakt w wykonaniu Nowickiego i Ożóga, przecinają to rywale.
  • 23'
    Choć tuż przed meczem nad stadionem przeszła burza, wraz z pierwszym gwizdkiem aura uległa rozpogodzeniu. Powoli staje się to widoczne także na boisku, gdzie coraz więcej jest gry piłką po ziemi.
  • 22'
    Dośrodkowanie na Tomasza Bałę! Piłkę wybijają interweniujący rywale.
  • 21'
    Trwa okres optycznej przewagi gospodarzy. Nasze rezerwy próbują wyjść z atakiem, lecz próby kończą się tuż za linią środkową.
  • 20'
    Piłka ponownie w posiadaniu Podhala, tym razem oglądamy strzał z dystansu. Łapie to Sendorek.
  • 19'
    Szybkie wznowienie bramkarza Pasów.
  • 18'
    Budinsky oddaje strzał z bliska, z problemami interweniuje Krzysztof Sendorek.
  • 17'
    Strózik zapędza się na pole karne rywala, tam jednak traci piłkę. Szybka kontra Podhala.
  • 16'
    Długie zagranie do ataku w wykonaniu gospodarzy, piłkę w rękawice chwycił wychodzący z bramki Sendorek.
  • 15'
    Podhale przerzuca piłkę do Tkocza, zbyt mocno jednak. Pewnie przechwytuje Nowicki.
  • 14'
    Faul w ataku popełnia Bała. Piłkę wznowią gracze Podhala.
  • 13'
    Prostopadłe zagranie do Grzebielucha, ten szybko oddaje strzał na bramkę - prosto w rękawice Matogi.
  • 12'
    Niebezpieczne w stylu wycofanie Ziemnika do Sendorka, który jednak zdąża do zagranej do boku piłki.
  • 11'
    Dynarek urywa się bokiem boiska, powstrzymuje go defensywa Pasów.
  • 10'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 9'
    Szybkie wznowienie golkipera Pasów.
  • 8'
    Budinsky oddaje zaskakujący strzał z dystansu, mijając się jednak ze słupkiem bramki Sendorka.
  • 7'
    Strózik mocno i pewnie do środka pola, tam czeka Adam Malisz. Nasz gracz jest jednak naciskany i nie rozgrywa poprawnie piłki.
  • 6'
    Piłka centrowana na Nowickiego, ten jednak agresywnie spychany przez defensywę Podhala. Gospodarze przejmują futbolówkę.
  • 5'
    Do piłki podchodzi sam poszkodowany.
  • 4'
    Będziemy mieć rzut wolny. Na połowie gości faulowany Wiśniewski, który napędzał kontratak Pasów.
  • 3'
    Na skrzydło wypuszcza piłkę Surmiak, ta jednak zagrana jest zbyt mocno. Aut dla Pasów pod własnym polem karnym.
  • 2'
    Spokojne pierwsze sekundy. Wycofujemy do tyłu, Podhale niezbyt ofensywnie atakuje.
  • 1'
    Nasze rezerwy rozpoczynają mecz od środka.
  • 17:55
    Pasy już na murawie, za chwilę dołączą do nich gospodarze. Rozpoczynamy!
  • 17:45

Skład Pasów!

• 17:20
    Dziś jesteśmy w Nowym Targu, gdzie rezerwy Pasów zagrają swoje przedostatnie spotkanie tego sezonu. Zapraszamy na relację tekstową z meczu Podhala z Cracovią II.