12-06-2021 17:30
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 2
  • 90'
    Koniec meczu! Sezon rezerw Pasów kończymy remisem 2:2 w Stalowej Woli. Bramki dla drugiej drużyny Cracovii zdobywali Adam Malisz i Krzysztof Bociek. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej, do przeczytania w następnym sezonie!
  • 90'
    Pasy spokojnie w środku pola, ponownie atak pozycyjny naszych rezerw.
  • 90'
    Strzał Wiktoruka, ponad poprzeczką piłkę przenosi Krzysztof Sendorek!
  • 89'
    Wiktoruk ogląda żółtą kartkę.
  • 89'
    Minuta do zakończenia regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Wiktoruk szarpie w środku pola, powstrzymuje go Malisz.
  • 87'
    Szybka akcja Stali wybita na aut na połowie Pasów. Wznowią gospodarze.
  • 86'
    Ostrożna gra po obydwu stronach. Żaden zespół nie chce popełnić błędu na wagę porażki w ostatnich minutach.
  • 85'
    Flanką szarpie Vinicius, wybijają to boczni obrońcy Stali.
  • 84'
    Niespiesznie konstruowana akcja Pasów z wykorzystaniem linii defensywnej. Szukamy okazji do trzeciej, zwycięskiej bramki w ataku pozycyjnym.
  • 83'
    Niecelne rozegranie zespołu Stali z rzutu rożnego. Przejmują Pasy.
  • 82'
    Do uderzenia dochodzi Mistrzyk, paruje to Sendorek.
  • 81'
    Szymona Jopka zastępuje Przemysław Stelmach. Trzecia zmiana w zespole Stali.
  • 80'
    Wiktor Stępniowski w miejsce Aleksandra Drobota.
  • 79'
    Podwójna zmiana przygotowywana w zespole Stali.
  • 78'
    Vinicius po raz kolejny ofensywnie lewą stroną, wrzuca w pole karne, lecz nie znajduje partnera do gry.
  • 77'
    Krótkie wznowienie, ruszamy z kontratakiem.
  • 76'
    Mroziński ponownie przed dobrą sytuacją, po raz kolejny jednak mija strzałem bramkę Sendorka.
  • 75'
    W zespole gospodarzy w miejsce Michała Zięby pojawia się Maciej Wojtak.
  • 74'
    Gospodarze wznawiają od środka.
  • 73'
    Mamy wyrównanie! W pole karne gospodarzy wbiegł Vinicius Ferreira Dias, jego uderzenie odbił golkiper Stali. Do siatki piłkę dobija niepilnowany Krzysztof Bociek, zdobywając drugą bramkę dla Pasów.
  • 72'
    Bokiem szarżuje Vinicius, szukając partnerów w polu karnym.
  • 71'
    Wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy w wykonaniu Malisza, jednak uderzenie Bały niecelne.
  • 70'
    Krzysztof Bociek w miejsce Kacpra Grzebielucha - kolejna zmiana w zespole Pasów.
  • 69'
    Niedokładnie w pole karne wrzucają goście, piłkę przejmą Pasy.
  • 68'
    Krótkie wznowienie golkipera gospodarzy.
  • 67'
    Bała uderza z bliska, broni to jednak Wietecha.
  • 66'
    Sebastian Strózik wycofuje piłkę do Adama Malisza. Spokojna gra w ostatnich minutach tego spotkania.
  • 65'
    Kacper Grzebieluch nieprzepisowo atakowany, piłka przyznana Pasom.
  • 64'
    Wracamy do gry.
  • 63'
    Zaostrza się nam to spotkanie. Tym razem pomocy medycznej potrzebuje Adam Malisz.
  • 62'
    Ponownie krótkie wznowienie przez naszego golkipera.
  • 61'
    Mroziński uderza obok bramki Sendorka.
  • 60'
    W miejsce Matheusa na boisku pojawia się Vinicius Ferreira Dias.
  • 59'
    Wracamy do gry, Stal w komplecie.
  • 58'
    Przerwa w grze się przedłuża, masażyści Stali pomagają wrócić do gry Mrozińskiemu.
  • 57'
    Chwila przerwy w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Piotr Mroziński.
  • 56'
    Sendorek wznawia krótkim dograniem, piłki nie opanowuje Matheus. Mroziński ponownie przed okazją, tym razem ponad bramką.
  • 55'
    Fauluje Matheus, oglądając żółtą kartkę.
  • 55'
    Mroziński mierzy pod polem karnym, piłka obok słupka bramki Sendorka.
  • 54'
    Z wolna inicjatywę zaczynają przejmować Pasy. Kolejną akcję napędza Wiśniewski - tym razem w krótkim rozegraniu z Robertem Ożógiem.
  • 53'
    W pole karne rywali piłkę wbija Matheus, przecina to jednak Drobot.
  • 52'
    Piłkę przejmuje Kacper Pietrzyk, atak Pasów rozbity.
  • 51'
    Wiśniewski konstruuje atak pozycyjny z Ziemnikiem, zyskujemy przestrzeń na połowie rywali.
  • 50'
    Piłkę spokojnie wprowadza Krzysztof Sendorek.
  • 49'
    Drobot szarpie pod naszym polem karnym, jednak traci piłkę. Wznowią Pasy.
  • 48'
    Wznowienie grzęźnie w środku pola. Spokojne pierwsze minuty drugiej połowy.
  • 47'
    Na połowie Pasów faulowany Mateusz Bończyk. Piłka przyznana zespołowi naszych rezerw.
  • 46'
    Zmiana w zespole Pasów. U progu drugiej połowy na boisku pojawił się Tomasz Bała, zastępując Doriana Pitułę.
  • 18:28
    Obydwa zespoły już na murawie. Za chwilę wracamy do meczu!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy, która dzięki bramce Adama Malisza rozpoczęła się obiecująco dla naszych rezerw. Stal Stalowa Wola po dwóch bramkach Drobota odwróciła jednak wynik spotkania. O ponowne prowadzenie powalczymy po kwadransie przerwy.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy spotkania.
  • 43'
    Uspokajamy grę, starając się powstrzymać ofensywne zapędy Stali.
  • 42'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ponownie uderza Malisz. Tym razem jednak niecelnie.
  • 41'
    Mamy rzut rożny, piłka odbija się od jednego z obrońców gospodarzy i ląduje za linią bramkową.
  • 40'
    Pod polem karnym szarpie Sebastian Strózik, który spychany jest w okolice linii autu. Piłka ląduje za boiskiem.
  • 39'
    Na pozycji spalonej złapany Kacper Pietrzyk.
  • 38'
    Pasy od środka boiska.
  • 37'
    Tomasz Płonka sprytnym podaniem znajduje Aleksandra Drobota, który wykorzystał sytuację i pokonał wychodzącego z bramki Krzysztofa Sendorka. Gospodarze wychodzą na prowadzenie.
  • 37'
    Indywidualna szarża Strózika na skrzydle, jednak wślizgiem wybijają to defensorzy Stali Stalowa Wola.
  • 36'
    Wznawia Sendorek.
  • 35'
    Zbyt mocno dogrywa Jopek, piłka na aucie bramkowym.
  • 34'
    Uderzenie z ostrego kąta przeniesione ponad poprzeczkę przez Sendorka, rzut rożny dla gospodarzy!
  • 33'
    Mroziński szuka miejsca na skrzydle, decyduje się finalnie na samotny rajd.
  • 32'
    Stal wycofuje grę na własną połowę, nieco uspokajając przebieg spotkania.
  • 31'
    Przerzut piłki do Grzebielucha, ten niecelnie zagrywa do przodu. Przejmuje to defensywa rywali.
  • 30'
    Szukamy możliwości gry skrzydłem, lecz dobrze interweniują obrońcy rywala, blokując dośrodkowanie.
  • 29'
    Gra tymczasowo toczy się w środku pola. Przy piłce pomocnicy ze Stalowej Woli.
  • 28'
    Ciekawy, otwarty mecz oglądamy dziś w Stalowej Woli. Obydwa zespoły nie chcą poprzestać na jednej bramce.
  • 27'
    Szybko odgrywamy do Strózika, którzy mierzy obok bramki Stali Stalowa Wola.
  • 26'
    Z linii bramkowej piłkę wybija Pieńczak! Duże zamieszanie w polu karnym Pasów, musimy uspokoić grę.
  • 25'
    Stal wyczuwa wiatr w swoich żaglach. Drobot ponownie szarpie pod naszą bramką, krótkie rozegranie piłki z Płonką.
  • 24'
    Rezerwy Pasów rozpoczynają od środka.
  • 23'
    Gospodarze wyrównują - z linii pola karnego w okienko naszej bramki przymierzył Aleksander Drobot.
  • 23'
    Grę wznawia Krzysztof Sendorek.
  • 22'
    Pietrzyk z dystansu! Uderzenie niecelne, Pasy nadal na prowadzeniu.
  • 21'
    Mroziński naciska na Matheusa, ten niestety traci piłkę. Zawodnik Stali nie rozgrywa jednak dobrze, wychwytują to defensorzy naszych rezerw.
  • 20'
    Hudzik przerywa akcję Pasów, Stal przejmuje futbolówkę.
  • 19'
    Płonka niedokładnie pod naszym polem karnym, Pituła przechwytuje piłkę - szybka kontra Pasów.
  • 18'
    Ekspediujemy piłkę poza pole karne przy użyciu długiego podania.
  • 17'
    Dośrodkowanie w kierunku Wojtaka, ponownie wybijają to zawodnicy naszych rezerw. Kolejny rzut rożny dla Stali.
  • 16'
    Kolejny raz próbuje Mroziński, tym razem po dograniu z rzutu rożnego. Strzał głową niecelny.
  • 15'
    Po nodze Łukasza Ziemnika piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 14'
    Odbiór piłki przez zawodników Stali, dogranie do Chrobota, ten szuka sobie dobrego miejsca do uderzenia.
  • 13'
    Jopek naciska na defensywę Cracovii II, jednak Pituła pewnie ekspediuje piłkę do przodu.
  • 12'
    Spokojnie wznawia golkiper naszych rezerw.
  • 11'
    Próba Wiktoruka wychwycona przez Sendorka.
  • 10'
    Nieprecyzyjnie dogrywa Płonka, piłkę przejmuje Matheus. Dogranie w pole karne wychwycone przez golkipera Stali.
  • 9'
    Gospodarze od środka.
  • 8'
    Duży błąd popełniają obrońcy gospodarzy, którzy pod presją naszego zespołu tracą piłkę we własnym polu karnym. Futbolówka szybko trafia do Adama Malisza, który umieszcza ją w siatce - wychodzimy na prowadzenie!
  • 8'
    Mroziński dochodzi do uderzenia, jednak nie zaskakuje Krzysztofa Sendorka.
  • 7'
    Chrobot szarpie skrzydłem, wybija to jednak Ziemnik. Rywale mają aut na wysokości naszego pola karnego.
  • 6'
    Piłka odbija się od Grzebielucha na połowie rywali i wychodzi na aut.
  • 5'
    Poszukujemy Matheusa na prawym skrzydle, jednak przecinają to defensorzy ze Stalowej Woli.
  • 4'
    Dorian Pituła faulowany na połowie rywala, piłka przyznana Pasom.
  • 3'
    Mroziński szuka miejsca do rozegrania, przecina to Pituła.
  • 2'
    Pierwsze ofensywne dogranie naszego zespołu w kierunku Grzebielucha, wychodzi jednak z bramki golkiper gości.
  • 1'
    Od środka Pasy, zaczynamy!
  • 17:27
    Obydwa zespoły już na murawie w Stalowej Woli. Za chwilę zaczynamy!
  • 17:00

Znamy skład Pasów!

• 16:50
    Witamy ze Stalowej Woli! Dziś zamykamy sezon naszych rezerw - druga drużyna Pasów zagra z miejscową Stalą. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.