Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
Arka Gdynia Arka Gdynia
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Koniec meczu! Sezon w Centralnej Lidze Juniorów do lat 18 kończymy bezbramkowym remisem z Arką Gdynia. Dziękujemy i do zobaczenia w rozgrywkach 2021/22!
  • 89'
    Minuta do zakończenia spotkania.
  • 88'
    Ponownie goście zamknięci w obrębie własnego pola karnego.
  • 87'
    Krótkie rozegranie między Kaflem i Wójcikiem, szukamy miejsca w środku pola.
  • 86'
    Free kick
    Dobra interwencja naszego golkipera chroni Pasy przed stratą bramki.
  • 85'
    Na połowie Pasów faulowany Nowicki, rzut wolny dla Arki Gdynia.
  • 84'
    Szybko przenosimy grę na połowę Arki, jednak dobrze ustawieni defensorzy gości nie pozwalają dograć w pole karne.
  • 83'
    Wznowienie Pasów od bramki.
  • 82'
    Coraz odważniejsza gra Arki w ostatnich minutach. Pod bramkę Łuczaka zapędził się Trela, jednak dobrze interweniuje nasz golkiper.
  • 81'
    Wójcik wybija piłkę do przodu.
  • 80'
    Dogranie na skrzydle w kierunku świeżo wprowadzonego Króla, ten szuka miejsca, by dośrodkować w pole karne.
  • 79'
    Replace
    W miejsce Wojciecha Zielińskiego pojawia się Dawid Król.
  • 78'
    Z boiska niespiesznie zbiega Zieliński.
  • 77'
    Kolejny gracz Arki Gdynia gotowy do zmiany przy linii bocznej.
  • 76'
    Długa piłka w kierunku Guta, który zmuszony jest jednak szybko wycofać do naszej linii defensywnej.
  • 75'
    Przed nami ostatni kwadrans gry, utrzymuje się wynik bezbramkowy.
  • 74'
    Wracamy do gry.
  • 73'
    Rozpoczęła się kolejna przerwa na nawodnienie.
  • 72'
    Faulowany Jakub Gut, piłka przyznana Pasom.
  • 71'
    Corner kick
    Z bramki dobrze wychodzi Norbert Łuczak, przecinając zagranie z narożnika.
  • 70'
    Wybijamy piłkę na rzut rożny.
  • 69'
    Coraz odważniej Arka Gdynia, ponownie goście przebijają się na naszą połowę.
  • 68'
    Corner kick
    Mocno dogrywamy na drugą flankę boiska, nie opanowuje tego żaden z zawodników Pasów.
  • 67'
    Dogranie w pole karne na Przemysława Kapka zostaje wybite przez rywali - mamy rzut rożny.
  • 66'
    W ataku pozycyjnym Cracovia, zbliżamy się do połowy rywala.
  • 65'
    Pewnie powstrzymuje go Jan Ziewiec, piłka dla Pasów.
  • 64'
    Skóra odzyskuje piłkę w środku pola i szarżuje na naszą bramkę.
  • 63'
    Replace
    Parulski pojawia się na boisku w miejsce Milachowskiego.
  • 62'
    Uderzenie Kapka mija się z bramką, wznowi Gołoś.
  • 61'
    Wójcik rozgrywa w środku pola, ponownie Pasy w posiadaniu piłki.
  • 60'
    Do zmiany w zespole gości przygotowany Parulski.
  • 59'
  • 58'
    Kolejna przerwa na nawodnienie.
  • 57'
    Długie dogranie do Skóry, piłkę zgarnia jednak dobrze wychodzący z bramki Łuczak.
  • 56'
    Arka ponownie z trudnościami z wyjściem z własnej połowy.
  • 55'
    Kapek szarżuje na skrzydle, jednak piłkę wyłuskuje obrona z Gdyni.
  • 54'
    W zespole Arki przygotowywana pierwsza zmiana.
  • 53'
    Corner kick
    Szybkie wznowienie, piłka jednak wyekspediowana do przodu przez arkowców.
  • 52'
    Free kick
    Dogranie do Kapka przecięte przez obrońcę rywali, mamy rzut rożny.
  • 51'
    Jakub Myszor ponownie aktywny na skrzydle, jednak faulowany pod polem karnym. Mamy rzut wolny.
  • 50'
    Gołoś krótko od bramki.
  • 49'
    Na skrzydle urywa się Myszor, jednak nie docierając do zbyt mocno dogranej piłki.
  • 48'
    Próbujemy wgrać piłkę w pole karne na skrzydle. Boczni obrońcy Arki przecinają jednak tę próbę.
  • 47'
    Gra szybko przeniesiona na połowę Arki. Goście zamknięci pod swoim polem karnym.
  • 46'
    Gra rozpoczęte od środka, ostatnie 45 minut w sezonie przed nami!
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 16:02
    Obydwa zespoły ponownie na murawie, gramy dalej!
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Przerwa. Bez bramek w pierwszej części meczu Pasów z Arką Gdynia, wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy meczu.
  • 43'
    Szybko wznawoia Skrobański.
  • 42'
    Niedokładne rozegranie ląduje na aucie na połowie rywali.
  • 41'
    Kafel przecina rozegranie głową, futbolówka ponownie dla Pasów.
  • 40'
    Boczni obrońcy z Gdyni uruchamiają przód długim podaniem.
  • 39'
    Mimo prób, Arka ma duże problemy z wyjściem z własnej połowy. Po raz kolejny kontra gości zatrzymana na środku pola.
  • 38'
    Długim wykopem wznawia Gołoś.
  • 37'
    Próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Kapka ląduje za linią bramkową.
  • 36'
    Free kick
    Krótkie rozegranie, piłka odbita od defensywy gości.
  • 35'
    Zaostrza się nam to spotkanie. Tym razem poszkodowany Gut, piłka dla Cracovii na środku pola gry.
  • 34'
    Skóra ponownie na spalonym, piłka dla Pasów.
  • 33'
    Krótkie rozegranie po skrzydle z udziałem Zarzyckiego. Piłka do Kafla jednak zbyt mocna, nie opanowuje jej nasz gracz.
  • 32'
    Free kick
    Szybkie wznowienie, Arka jednak traci piłkę. Gra wraca do środka pola.
  • 31'
    Rozpędzony Trela rusza na połowę Cracovii, fauluje go Kafel. Rzut wolny dla gości.
  • 30'
    Środkiem pola piłkę holuje Kafel, szukając partnerów do dogrania.
  • 29'
  • 28'
    Rozpoczęła się kolejna przerwa na nawodnienie. Mecz rozgrywany jest przy 30-stopniowej aurze.
  • 27'
    Niespieszne wprowadzenie piłki do gry w wykonaniu bramkarza Pasów.
  • 26'
    Na spalonym złapany Kacper Skóra, wznowi to Łuczak.
  • 25'
    Piłkę do gry wprowadza Gołoś.
  • 24'
    Corner kick
    Gut próbuje wkręcić piłkę w pole karne gości, ta ląduje na górnej siatce bramki Arki.
  • 23'
    Przed dobrą pozycją do strzału jest Kapek, uderzenie zablokowane, mamy rożny!
  • 22'
    Wznowienie Arki szybko przejęte przez Pasy.
  • 21'
    Szybka piłka w kierunku Guta okazuje się zbyt mocna, lądując na aucie.
  • 20'
    Mecz toczy się w wysokim tempie mimo trudnych warunków atmosferycznych. Czekamy na pierwsze bramki.
  • 19'
    Pod pole karnym Cracovii szarpie Skóra, defensorzy Pasów odzyskują piłkę. Szybko wznawia Łuczak.
  • 18'
    Kolejny raz wbijamy w pole karne, jednak bez efektu.
  • 17'
    Długa piłka nie dociera do żadnego z zawodników Pasów, przejmuje to Arka.
  • 16'
    Próba kontry gości zakończona mocnym, dalekim podaniem Kafla pod pole karne rywala.
  • 15'
    Mecz wznowiony.
  • 14'
    Gracz gości o własnych siłach wraca do gry. Obydwa zespoły wykorzystują czas na nawodnienie.
  • 13'
    Chwila przerwy w grze, pomocy medycznej potrzebuje Skrobański.
  • 12'
    Szybkie rozegranie od linii defensywnej, zyskujemy kolejne metry na skrzydle.
  • 11'
    Próba wyjścia gdynian z kontrą zablokowana przez defensywę Pasów.
  • 10'
    Corner kick
    Szybkie rozegranie rzutu rożnego, dużo zamieszania pod bramką Arki. Bez efektu jednak, piłkę przejmują goście.
  • 9'
    Skrobański kieruje mocno dograną piłkę za linię bramkową, kolejny rzut rożny dla Pasów.
  • 8'
    Obydwie drużyny czują wagę tego spotkania. Dominuje szybka gra piłką do przodu, z niewielką jednak liczbą czystych sytuacji strzeleckich.
  • 7'
    Goście przenoszą grę do środka pola. Pierwsze minuty zdecydowanie dla Pasów.
  • 6'
    Corner kick
    Tym razem dośrodkowana piłka wyekspediowana na aut.
  • 5'
    Free kick
    Goście zmuszeni do wyekspediowania piłki na rzut rożny po miękkim zagraniu samego poszkodowanego.
  • 4'
    Faul
    Poszkodowany Myszor, mamy rzut wolny na połowie Arki.
  • 3'
    Długie podanie do Nowickiego minimalnie za mocne, ląduje na aucie na połowie rywali.