Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Cracovia Cracovia
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Koniec spotkania. W pierwszym meczu rozgrywek 21/22 Pasy dzielą się punktami z Górnikiem Łęczna. Bramkę dla Cracovii w zremisowanym 1:1 starciu strzelił Marcos Álvarez. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Cztery minuty dodane do końca spotkania.
  • 89'
    Minuta do zakończenia regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Gramy do środka, szukamy zwycięskiej bramki.
  • 87'
    Mocne uderzenie Wojciechowskiego, słupek!
  • 86'
    Długie podanie do Alvareza niestety niecelne.
  • 85'
    Krykun szarpie pod polem karnym, jednak nie jest w stanie dograć do żadnego z partnerów.
  • 84'
    Yellow card
    Jakub Jugas ogląda żółtą kartkę, nieprzepisowo przerywając atak gospodarzy.
  • 83'
    Gospodarze od środka.
  • 82'
    Goal
    Po indywidualnym ataku na bramkę Gostomskiego piłka na raty, lecz finalnie wpada do siatki - Marcos Álvarez daje Pasom wyrównanie na dziewięć minut przed końcem!
  • 81'
    Replace
    Tymosiak zastępuje Janusza Gola.
  • 80'
    Przy linii bocznej do zmiany gotowy Tymosiak.
  • 79'
    Replace
    Wojciechowski zastąpił Banaszaka.
  • 78'
    Do zmiany przygotowany Wojciechowski.
  • 77'
    Gostomski paruje uderzenie Loshaja, piłkę przejmują gracze Górnika.
  • 76'
    Starcie między Banaszakiem i Rodinem zakończone przyznaniem piłki Pasom.
  • 75'
    Obrona Górnika blokuje uderzenie Alvareza.
  • 74'
    W zespole gospodarzy przygotowywana jest kolejna zmiana.
  • 73'
    Gramy do przodu, do Alvareza, który szuka sobie miejsca w środku pola.
  • 72'
    Na własnej połowie poszkodowany Cornel Rapa, piłka dla Pasów.
  • 71'
    Replace
    Adrian Cierpka zastąpił Kalinkowskiego.
  • 70'
    Replace
    Rymaniak w miejsce Michała Maka.
  • 70'
    Replace
    Pierwsza z trzech zmian. Goliński zastąpił Szcześniaka.
  • 69'
    Yellow card
    Marcos Álvarez ucieka Kalinkowskiemu, który nieprzepisowo używa rąk w walce o piłkę. Żółta kartka dla gracza Górnika.
  • 68'
    Potrójna zmiana szykowana wśród gospodarzy.
  • 67'
    Pod polem karnym Pasów zapędza się Szcześniak, uderzenie wychodzi na aut bramkowy.
  • 66'
    Replace
    Knap na boisku, opuszcza je Patryk Zaucha.
  • 65'
    W pole karne dogrywa Loshaj, blokują to defensorzy rywali.
  • 64'
    Gospodarze w ataku pozycyjnym, mądrze pilnują zdobytego prowadzenia.
  • 63'
    Na murawę pada Szcześniak, piłka przyznana gospodarzom.
  • 62'
    Do zmiany przygotowuje się Karol Knap.
  • 61'
    Tym razem z dystansu Loshaj, również interweniuje Gostomski.
  • 60'
    Celne uderzenie brazylijskiego skrzydłowego Pasów wybija wyskakujący do boku Maciej Gostomski, nie ma bramki!
  • 59'
    Marcos Alvarez ucieka środkiem boiska, dogrywa do Thiago, który zbiega w pole karne.
  • 58'
    Replace
    Wykorzystujemy moment, by dokonać zmiany. Alvarez w miejsce Sadikovicia.
  • 57'
    Gra wznowiona, bramkarz rywali gotowy do gry.
  • 56'
    Wznowienie z autu przez Cornela Rapę grzęźnie w polu karnym rywala. Poszkodowany Maciej Gostomski, przerwa w grze.
  • 55'
    Wracamy do gry.
  • 54'
    Rozpoczyna się przerwa na nawodnienie.
  • 53'
    Mamy aut dla Pasów na wysokości pola karnego po wybiciu przez obronę rywali.
  • 52'
    Yellow card
    Żółta kartka dla gracza gospodarzy.
  • 51'
    Spóźniony Kryspin Szcześniak nieprzepisowo ściera się z Michalem Siplakiem. Gra wstrzymana.
  • 50'
    Niecelne uderzenie Pellego van Amersfoorta, nie ma bramki dla Pasów!
  • 49'
    Bokiem boiska szarpie Thiago, dogranie w pole karne!
  • 48'
    Corner kick
    Dośrodkowanie z narożnika boiska bez zagrożenia przy bramce Pasów.
  • 47'
    Z przodu szarpie Krykun, wybijamy na rzut rożny.
  • 46'
    Replace
    Florian Loshaj zastąpił Rasmussena.
  • 46'
    Replace
    W miejsce Otara Kakabadze pojawia się Cornel Rapa.
  • 46'
    Replace
    W miejsce kapitana Pasów na boisku pojawia się Thiago Rodrigues de Souza.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 16:00
    Drugą połowę rozpoczniemy od potrójnej zmiany w zespole Pasów.
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy spotkanie. Tuż przed jej końcem prowadzenie objęli gospodarze - wynik meczu otworzył Bartosz Śpiączka. Na przerwę Pasy schodzą z jedną bramką straty, za kwadrans gramy o odwrócenie wyniku spotkania.
  • 44'
    Minuta do zakończenia podstawowego czasu gry.
  • 43'
    Pasy od środka.
  • 42'
    Goal
    Banaszak podaniem do przodu uwolnił wychodzącego na dobrą pozycję Bartosza Śpiączkę. Napastnik gospodarzy strzałem w dolny róg bramki otwiera wynik spotkania.
  • 42'
    Hebo przejmuje piłkę w środku pola, jednak szybko tracimy na rzecz Kalinkowskiego. Górnik w szybkim ataku.
  • 41'
    Spokojnie wznawia Gostomski, starając się zyskać czas.
  • 40'
    Ponowna próba, po raz kolejny obok bramki gospodarzy.
  • 39'
    Z dystansu mierzy Balaj, piłka obok bramki gospodarzy.
  • 38'
    Spokojne wprowadzenie piłki do gry, górne podanie.
  • 37'
    Dośrodkowanie w pole karne Pasów, jednak nie dociera do niego żaden z zawodników ofensywnych gospodarzy. Wznowi Hrosso.
  • 36'
    Mocne dogranie do Śpiączki, piłka ląduje jednak na górnej siatce bramki Pasów.
  • 35'
    Szarża Zauchy przez środek pola powstrzymana, jednak szybko ponownie przechwytujemy futbolówkę.
  • 34'
    Kontra Górnika, jednak gubi się Kalinkowski. Przejmuje to Jugas.
  • 33'
    Uspokajamy grę rozegraniem w linii defensywnej.
  • 32'
    Oglądamy żywy, otwarty mecz po obydwu stronach. Brakuje jedynie bramek.
  • 31'
    Wycofujemy do defensywy, piłką operuje Matej Rodin.
  • 30'
    Aktywny Patryk Zaucha szarżuje bokiem boiska, jednak dośrodkowanie zostaje zablokowane.
  • 29'
    Corner kick
    Z narożnika Hanca, uderza Siplak, następnie Jugas - piłka jednak grzęźnie wśród obrońców rywala.
  • 28'
    Ponownie Pasy pod bramką rywala - dośrodkowanie Siplaka wybite na rzut rożny, do narożnika podchodzi Hanca.
  • 27'
    Długim podaniem uruchomiony zostaje Filip Balaj, który szarżuje na pole karne gospodarzy. Górnika ratuje odważne wyjście z bramki w wykonaniu Macieja Gostomskiego, który wybija futbolówkę.
  • 26'
    Górnik krótkimi podaniami operuje na połowie Pasów, lecz nie może wejść w pole karne. Wybijamy.
  • 25'
    Free kick
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie dociera do udanie powstrzymywanego Balaja.
  • 24'
    Pasy faulowane w ataku, mamy rzut wolny.
  • 23'
    Yellow card
    Michał Mak zatrzymuje Patryka Zauchę przy użyciu rąk - gra przerwana, kartka dla zawodnika Górnika.
  • 22'
    Wznawia Hrosso.
  • 21'
    Śpiączka mierzy z bliska, boczna siatka ratuje Pasy.
  • 20'
    Obydwaj zawodnicy wracają do gry, szczęśliwie mogąc kontynuować swój występ w meczu.
  • 19'
    Nieprzyjemne zderzenie Zauchy i Szczesniaka, potrzebna pomoc medyczna dla obydwu zawodników.
  • 18'
    W polu karnym powstrzymywany Rasmussen, piłkę przejmują gospodarze.
  • 17'
    Corner kick
    Po dośrodkowaniu z narożnika boiska głową uderza Banaszak - ponad poprzeczką.
  • 16'
    Okres większej aktywności Górnika. Po kolejnej próbie dośrodkowania wybita piłka ląduje na rzucie rożnym.
  • 15'
    Ponownie mocne dośrodkowanie w kierunku Śpiączki, wychwytuje Hrosso.
  • 14'
    Szarża Zauchy zakończona dośrodkowaniem, wybitym na aut.
  • 13'
    Do piłki biegnie Balaj, jednak wybija ją wychodzący z bramki Gostomski.
  • 12'
    Grę prowadzą Pasy, jednak Górnik decyduje się na kontry, które niejednokrotnie sprawiają problemy zawodnikom Cracovii.
  • 11'
    Siplak mocno wbija w pole karne, jednak piłka nie dociera do żadnego z partnerów. Przechwytuje Szcześniak.
  • 11'
    Yellow card
    Otar Kakabadze nieprzepisowo powstrzymuje uciekającego w kontrataku Bartłomieja Kalinkowskiego. Obrońca Pasów jako pierwszy ogląda żółtą kartkę w tym meczu.
  • 10'
    W środku pola szarpie Hebo, jednak podanie przecinają goście.
  • 9'
    Rodin ofensywnie, do przodu, niestety jednak niecelnie - piłka ląduje na aucie pod bramką rywala.
  • 8'
    Próba wrzutki wybita głową przez Jakuba Jugasa.
  • 7'
    Niecelne rozegranie pod polem karnym gospodarzy, wznawia Gostomski ze stojącej piłki.
  • 6'
    Dobrze ustawiony Hrosso wychwytuje piłkę w locie i szybko wznawia.
  • 5'
    Banaszak zgrywa głową pod pole karne, szuka miejsca na wrzutkę pod bramkę Pasów.
  • 4'
    Krótkie rozegranie między Zauchą i Siplakiem, finalnie jednak podanie w pole karne zbyt mocne. Przejmuje Górnik.
  • 3'
    Próba gry górną piłką do Śpiączki, wybija to obrona Pasów na linii pola karnego.
  • 2'
    W pierwszych minutach wycofuje się Górnik, rozgrywając piłkę na własnej połowie boiska.