• Koniec spotkania.
  • 90'
    Sędzia doliczył +1 minutę.
  • 89'
    Po zdobyciu piątej bramki uspokoiła się gra po obu stronach boiska. Oba zespoły czekają na ostatni gwizdek arbitra.
  • 88'
    Malisz wchodzi w miejsce Stachery.
  • 88'
    Ostatnie zmiany w szeregach Pasów. Góralczyk zastąpi Rakoczego.
  • 87'
    W drużynie gospodarzy Lis zastąpi Rafałą Kycko.
  • 86'
    Lewą stroną boiska przedarł się Mateusz Supryn i pewnie umieścił piłkę w siatce!
  • 84'
    Za brutalny faul wślizgiem na Kanachu, żółta kartką ukarany został Damian Chmura.
  • 82'
    Długa prostopadła piłka po ziemi w kierunku Szuty. Dobrze przeczytał to Adam Wilk, który przechwycił to podanie na skraju własnego pola karnego.
  • 81'
    Dwójkowa akcja na prawym skrzydle Pika oraz Piszczka, ten drugi dał się złapać sędziemu na pozycji spalonej.
  • 81'
    Dośrodkowanie znalazło adresata w postaci Piszczka, który strzałem głową próbował pokonać bramkarza Tomasovii. Ten pewnie chwycił piłkę i rozpoczął kontratak gospodarzy.
  • 80'
    Długie podanie w kierunku Piszczka. Filip przyjął piłkę na klatkę i już składał się do strzału, jednak obrońca gospodarzy wybił futbolówkę na rzut rożny.
  • 79'
    Kolejna zmiana w drużynie z Tomaszowa. Chochliński zastąpił Smołę.
  • 77'
    Sędzia wyciąga żółty kartonik za faul na pomocniku Pasów.
  • 77'
    Faul
    Kolejny faul na Kanachu, z którym nie radzi sobie dziś Rafał Kycko.
  • 75'
    Faul
    Świetnie zastawił się Kanach, który utrzymał się przy piłce mimo tego, że był szarpany za koszulkę. Rzut wolny dla Cracovii.
  • 74'
    Mateusz Supryn udanie powstrzymał rywala po prawej stronie boiska i wybił piłkę w aut.
  • 72'
    Zmiana w drużynie Tomasovii. Zozulię zastąpi Żurawski.
  • 70'
    Podwójną zmianę zaserwował nam Piotr Giza. Grzebieluch wchodzi za Rivaldo Jr.
  • 70'
    Boisko opuści Wiśniewski, w jego miejsce wchodzi Filip Piszczek.
  • 69'
    Nie poddają się gospodarze, którzy przejęli inicjatywę w drugiej części spotkania.
  • 67'
    Damian Szuta zdecydował sie na indywidualną akcję przeciwko trzem obrońcom Pasów. Nasi stoperzy pewnie wyłuskali mu piłkę i posłali długie podanie w kierunku dobrze ustawionego Pika. Lewą stroną atakuje Cracovia.
  • 65'
    Świetny odbiór Stachery, który po walce bark w bark przerywa groźną akcję rywali na lewym skrzydle.
  • 63'
    Faul
    Kanach wciska się przed rywala, wymuszając tym samym rzut wolny. Przy piłce wciąż Cracovia.
  • 61'
    Na boisku zameldował się Daniel Pik! Zastąpił strzelca bramki - Jakuba Myszora.
  • 60'
    Mocna piłka w pole karne Pasów, obrońcy udanie oddalają zagrożenie od własnej bramki.
  • 59'
    Faul
    Bracik ciągnie za koszulkę Jakuba Szutę. Sędzia przyznaje rzut wolny gospodarzom.
  • 58'
    Supryn uderzał z ostrego konta, piłka minęła słupek o zaledwie milimetry.
  • 57'
    Na spalonym dał się złapać Zozulia. Dobra pułapka w wykonaniu naszego bloku defensywnego.
  • 55'
    Bracik pewnie odbiera piłkę Szucie, który po zderzeniu z obrońcą Pasów leży od dłuższej chwili na murawie. Sędzia nakazuje kontynuować grę.
  • 53'
    Pieńczak wygrał pojedynek główkowy we własnym polu karnym, rozpoczynając tym samym kontrę Cracovii.
  • 51'
    Zespół gospodarzy wyszedł na drugą połowę bardzo zmotywowany. Wysoki pressing gospodarzy znacznie utrudnia rozgrywanie piłki pomocnikom Cracovii.
  • 49'
    Atak skrzydłem przeprowadził Nowicki, który szukał dośrodkowaniem dobrze ustawionego Rivaldinho. Głową zagrożenie oddalił Kycko.
  • 47'
    Błąd obrońcy Cracovii, który stracił piłkę we własnym polu karnym na rzecz napastnika rywali. Na szczęście ten uderzył piłkę bardzo niecelnie.
  • 46'
    Orzechowskiego zastąpił Chmura.
  • 46'
    Podwójna zmiana w drużynie Tomasovii, Jakub Szuta wszedł w miejsce Czarnieckiego.
  • Początek drugiej połowy.
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Rakoczy posyła dobre dośrodkowanie w kierunku Pieńczaka, który niestety faulował przeciwnika w polu karnym gospodarzy.
  • 43'
    Faul
    Prostopadła piłka w kierunku Rivaldo Jr., który dał się sfaulować obrońcy przeciwników. Rzut wolny dla naszych rezerw.
  • 42'
    Po stracie dwóch goli, Pasy starają się uspokoić swoją grę. Piłka od kilku minut w środkowej strefie boiska.
  • 40'
    Kolejny gol dla Tomasovii i ponownie piłkę w siatce umieszcza Damian Szuta.
  • 37'
    Szuta odpowiada golem dla Tomaszowian, zmniejszając straty.
  • 36'
    Czwarty gol dla rezerw Cracovii! Rivaldo Jr plasowanym strzałem pokonuje Bartoszyka.
  • 35'
    Pierwszy od dłuższego czasu strzał Tomasovii ląduje wysoko ponad bramką Pasów.
  • 33'
    Ależ sytuację koledze wykreował teraz Rivaldo Jr, który znalazł Nowickiego pod bramką rywala. Kolejna dobra interwencja Bartoszyka ratuje gospodarzy przed stratą czwartego gola.
  • 31'
    Dobre podanie Rakoczego w kierunku Kanacha, który decyduję się na strzał w polu karnym rywali. Z trudem interweniował bramkarz Tomasovii.
  • 29'
    Piłkarze gospodarzy nie są w stanie przebić się przez blok defensywny Cracovii, która raz po raz rozbija próby przedostania się rywali pod własną bramkę.
  • 27'
    3-0! Kacper Nowicki umieszcza piłkę w siatce, dobijając uprzednio zablokowany przez obrońcę strzał.
  • 24'
    Zamieszanie w polu karnym Tomaszowian, sędzia przerywa grę sygnalizując faul piłkarza Pasów.
  • 23'
    Kolejna ofensywna akcja Cracovii, do bezpańskiej piłki w polu karnym Tomasovii próbował dopaść Rivaldinho, ale obrońca gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny.
  • 21'
    Kolejna bramka dla Cracovii! Tym razem na listę strzelców wpisał się Jakub Myszor, który strzałem z dystansu kompletnie zaskoczył bramkarza z Tomaszowa.
  • 20'
    Rivaldo Jr decyduję się na szarżę prawą stroną boiska. Minął 2 rywali i wywalczył rzut rożny.
  • 19'
    Nieudany strzał z bliskiej odległości Patryka Dorosza, który bardzo nieczysto trafił w piłkę. Uderzenie z łatwością łapie Wilk.
  • 17'
    Bardzo pewna interwencja Bracika, który wślizgiem zablokował strzał gospodarzy.
  • 14'
    Gol dla Pasów! Rakoczy znalazł miejsce w polu karnym i lewą nogą pokonał bramkarza Tomasovii.
  • 13'
    Długie podanie obrońców gospodarzy w pole karne Cracovii. Adam Wilk wyszedł wysoko i złapał piłkę ponad głową rywala.
  • 11'
    Niecelne dośrodkowanie piłkarza z Tomaszowa. Grę z autu wznowią Pasy.
  • 10'
    Bardzo groźna akcja Tomasovii! Strzałem z woleja popisał się Smoła, ale Wilk sparował piłkę na rzut rożny.
  • 8'
    Bracik z dobrym długim podaniem w kierunku Rivaldinho. Niestety sędzia odgwizdał spalonego.
  • 6'
    Kacper Nowicki popisał się świetną indywidualną akcją, dzięki której Pasy wciąż kontrolują tempo gry. Nasz zespół spokojnie buduje akcje w środkowej strefie boiska.
  • 4'
    Kontratak Tomasovii zakończył się niecelnym strzałem. Od bramki wznowią rezerwy Cracovii.
  • 2'
    Pasy od początku w natarciu. Dobrym dośrodkowaniem zdąrzył popisać się już Radosław Kanach, na rzut rożny piłkę wybili obrońcy rywali.