18-08-2021 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
  • 90'
    Koniec meczu! Rezerwy Pasów pokonują jedną bramką rywala z Ostrowca Świętokrzyskiego, inkasując kolejny komplet punktów w nowym sezonie. Zwycięskie trafienie dla Cracovii II zdobył Kamil Ogorzały efektownym uderzeniem zza pola karnego. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Jakub Góralczyk w miejsce Michała Rakoczego.
  • 90'
    Zmiany w ostatnich sekundach meczu. Michała Stacherę zastąpił Adam Malisz.
  • 90'
    Za faul w środku pola napomniany zostaje Kamil Kwiatkowski.
  • 90'
    Rakoczy mierzy z dystansu, Lipiec zmuszony do interwencji. Szybkie wznowienie.
  • 89'
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry rozpoczęta!
  • 88'
    Michał Stachera przejmuje piłkę na boku obrony, przerywając szarżę Głaza.
  • 87'
    Spokojnie wznawia bramkarz Pasów.
  • 86'
    Gruchała próbuje lobować wychodzącego z bramki Wilka, minimalnie mijając słupek!
  • 85'
    Faul w środku pola, ukarany żółtą kartką zostaje Mateusz Supryn.
  • 84'
    Z boiska schodzi także zdobywca bramki, Kamil Ogorzały. W jego miejsce Kamil Kwiatkowski.
  • 84'
    Kacper Nowicki w miejsce Jakuba Myszora.
  • 83'
    Do zmiany szykują się dwaj zawodnicy w pasiastych koszulkach.
  • 82'
    Dośrodkowanie Persony trafia do Camargo. Uderzenie głową jednak niecelne.
  • 81'
    Faul
    Na połowie Pasów poszkodowany Camargo, rzut wolny podyktowany dla rywala.
  • 80'
    Zaczyna się spieszyć gospodarzom. Wkraczamy w ostatnie 10 minut regulaminowego czasu gry.
  • 79'
    Pod bramką szarżuje Myszor, jednak uderzenie wychwycone przez Lipca.
  • 78'
    Krzysztof Bociek zastąpił na boisku Filipa Piszczka.
  • 77'
    Dużo błędów po obydwu stronach. Brzydki mecz w drugiej połowie spotkania.
  • 76'
    Tym razem dogranie gospodarzy celne, uderza Camargo, jednak pewnie interweniuje Wilk.
  • 75'
    Persona holuje piłkę bokiem boiska, jednak nie dochodzi do dośrodkowania.
  • 74'
    Nawrot prostopadłą piłką szuka Gruchały, ale uprzedza go Krystian Bracik.
  • 73'
    Dogranie do Wiśniewskiego, minimalnie szybszy pod polem karnym okazuje się Camargo.
  • 72'
    Druga połowa mniej intensywna od pierwszej części spotkania. Pasy kontrolują jego przebieg, nie pozwalając na zbyt wiele.
  • 71'
    Głaz przecina rozegranie Michała Wiśniewskiego na połowie rywala.
  • 70'
    Rozegranie Gruchały z Majdą zakończone odbiciem się uderzenia od jednego z kolegów z zespołu. Brak zagrożenia pod naszą bramką.
  • 69'
    Przejęcie przez Głaza zostaje przerwane wślizgiem Ziemnika, piłka przejęta przez Pasy.
  • 68'
    Z rzutu wolnego wznawia Kanach.
  • 67'
    Na własnej połowie poszkodowany Supryn, mamy chwilę przerwy w grze.
  • 66'
    Spokojnie wznowi Adam Wilk.
  • 65'
    Do środka dogrywa Nawrot, jednak Sylwestrzak uderza nad poprzeczką.
  • 64'
    Próba dośrodkowania do Pawlika zablokowana przez Bracika. Rzut rożny dla rywali.
  • 63'
    Sylwestrzak do Adamka, jednak rozegranie niecelne. Przejmują Pasy.
  • 62'
    Matheus Camargo w miejsce Adamka.
  • 62'
    Dośrodkowanie do Kanacha wybija Głaz.
  • 61'
    Adamek blisko uderzenia pod naszą bramką, ale strzał blokuje Jakub Myszor.
  • 60'
    Z piłką pod pole karne szarżuje Rakoczy, ofiarna interwencja Lipca wyjmuje mu futbolówkę spod nóg.
  • 59'
    Ładnie, piętą zagrywa Michał Rakoczy, piłka nie dociera jednak do linii ataku Pasów.
  • 58'
    Gospodarze mają duże trudności z wejściem na połowę Pasów. Dobrze ustawione rezerwy Cracovii.
  • 57'
    Do dośrodkowania podchodzi Bracik, strzał głową jednak wypiąstkowany przez Lipca.
  • 56'
    Brągiel wybija piłkę na rzut rożny. Do narożnika szybko podchodzi Michał Rakoczy.
  • 55'
    Adamek przegrywa pojedynek o górną piłkę z Bracikiem. Pasy przy piłce.
  • 54'
    Niecelne górne podanie gospodarzy ląduje na aucie w okolicach środka boiska.
  • 53'
    Faul
    Poszkodowany Majda, rywale szybko jednak wznawiają grę.
  • 52'
    Brągiel do Nawrota, ten jednak dobrze kryty, szybko traci piłkę.
  • 51'
    Dobra współpraca na linii Rakoczy-Ogorzały przerwana przez interwencję defensorów KSZO.
  • 50'
    Gracz rywala podnosi się z boiska, lecz kuleje. Arbiter wznawia jednak grę.
  • 49'
    Faul
    Po starciu z Krystianem Bracikiem na ból uskarża się Adamek, przerwa w grze.
  • 48'
    Adamek szarżuje na piłkę, którą pewnie ekspediuje Wilk.
  • 47'
    Spokojnie, uważnie rozgrywamy w pierwszych minutach drugiej połowy. Wiśniewski cofa do Bracika.
  • 46'
    Rozpoczynamy, od środka KSZO!
  • 46'
    Dominik Smykowski zastąpiony przez Jakuba Pawlika.
  • 17:55
    Drugą połowę rozpoczniemy z jedną zmianą w zespole gospodarzy.
  • 45'
    Arbiter nie dolicza ani jednej minuty do pierwszej połowy meczu. Po 45 minutach nasze rezerwy utrzymują jednobramkowe prowadzenie nad KSZO po efektownym trafieniu Kamila Ogorzałego. Panowie, oby zwycięsko również po końcowym gwizdku!
  • 44'
    Dośrodkowanie wyłapane przez Lipca.
  • 43'
    Myszor i Rakoczy krótkim podaniem grają w polu karnym, drugi z nich uderza - Lipiec wybija piłkę na rzut rożny.
  • 42'
    Długim podaniem grają Pasy, tym razem piłka szybko trafia do Pawła Lipca.
  • 41'
    Lekką wrzutkę łapie Adam Wilk.
  • 40'
    Piłka po dośrodkowaniu dociera do Nawrota, ten szuka miejsca do uderzenia, ale zmuszony jest rozegrać.
  • 39'
    Pierwsza po dłuższej przerwie akcja gospodarzy - Persona uderza pod polem karnym, piłka odbija się od Rakoczego. Rzut rożny dla rywali.
  • 38'
    Na uwolnienie po wolnym piłkę wybija Zając, przejął to Rakoczy.
  • 37'
    Bokiem boiska piłkę prowadzi Kamil Ogorzały, na jego drodze staje Jakub Głaz. Nieprzepisowa interwencja gracza gospodarzy skutkuje pierwszą żółtą kartką w tym meczu.
  • 36'
    Persona i Bracik rywalizują o piłkę pod naszym polem karnym, minimalnie szybszy obrońca Pasów.
  • 35'
    Lewą nogą mierzy Piszczek, jednak dobrze ustawiony jest Paweł Lipiec, który wybija piłkę.
  • 34'
    Bardzo aktywny Kamil Ogorzały balansem ciała wymija linię środkową rywala, szukając partnerów pod polem karnym.
  • 33'
    Spokojnie rozgrywamy w linii defensywnej, piłkę wymieniają Bracik i Ziemnik.
  • 32'
    Niecelne rozegranie na naszej połowie, Krystian Bracik przejmuje piłkę.
  • 31'
    Persona przejmuje piłkę, próbując grać krótkim podaniem.
  • 30'
    Gospodarze od środka.
  • 29'

Fantastyczna bramka Kamila Ogorzałego!

Pomocnik Pasów ma dużo miejsca pod polem karnym, finalnie decyduje się na bezpośrednie uderzenie z dystansu. Piłka ląduje w okienku bramki Pawła Lipca, obejmujemy prowadzenie!

• 28'
    Wybija Głaz, jednak szybko przejmujemy piłkę.
  • 27'
    Skrzydłem ucieka Kamil Ogorzały, piłka zgrana pod pole karne do środka.
  • 26'
    Bez kartki, wznawiamy od rzutu wolnego na linii środkowej.
  • 25'
    Faul
    Jakub Głaz wciska w ziemię Michała Wiśniewskiego, gra przerwana.
  • 24'
    Michał Wiśniewski szarpie w środku pola, jednak traci piłkę na rzecz Persony.
  • 23'
    Wyrównuje się gra w ostatnich minutach. Przy piłce częściej Pasy, jednak KSZO odważnie i chętnie kontruje.
  • 22'
    Uderzenie Nawrota bezpośrednio w plecy Supryna. Po chwili przy piłce Pasy.
  • 21'
    Tym razem Persona ekspediuje piłkę daleko poza własne pole karne.
  • 20'
    Tym razem Filip Piszczek z nieco dalszej odległości, Paweł Lipiec wybija piłkę na kolejny korner dla Cracovii II.
  • 19'
    Tym razem krótkie rozegranie, szukamy partnerów w polu karnym od skrzydła.
  • 18'
    Dośrodkowanie do Piszczka, ten uderza z bliska. Strzał zablokowany, mamy drugi rzut rożny.
  • 17'
    Głaz wślizgiem wyłuskał piłkę spod nóg Ogorzałego, wybija ją na rzut rożny.
  • 16'
    Górne podanie do Majki, ten pomaga sobie rękoma w opanowaniu piłki. Futbolówka przyznana Pasom.
  • 15'
    Po wznowieniu gry spokojne rozegranie zespołu z Ostrowca, który konstruuje akcję od linii defensywnej.
  • 14'
    Niecelnie z dystansu Michał Rakoczy, piłka ląduje obok słupka bramki KSZO.
  • 13'
    Michał Nawrot niecelnie dośrodkowuje pod naszym polem karnym. Piłkę przejmuje Ogorzały, ruszamy z kontrą.
  • 12'
    Krótkimi podaniami rozgrywają Bracik i Kanach, wysoko ustawione Pasy - praktycznie całym zespołem operujemy na połowie rywala.
  • 11'
    Adamek złapany na spalonym, niespiesznie wznawia Wilk.
  • 10'
    Niecelne rozegranie Bracika, przejął Gruchała.
  • 9'
    Wznawiamy z rzutu wolnego w okolicach środka pola.
  • 8'
    Faul
    Starcie na linii Ogorzały-Sylwestrzak, faulowany gracz Pasów, sędzia przerywa grę.
  • 7'
    Myszor mocno uderza spod pola karnego, testując Lipca. Pewna interwencja golkipera rywali chroni gospodarzy przed stratą bramki.
  • 6'
    Piłka ląduje na aucie po interwencji defensywy KSZO, wznowi Supryn.
  • 5'
    Ziemnik przecina rozegranie Zająca w linii środka boiska, szybkie podanie do Supryna. Kolejna dynamiczna akcja Pasów.
  • 4'
    Spokojna gra gospodarzy na ich własnej połowie.
  • 3'
    Dośrodkowanie z narożnika przecina Głaz, gospodarze przy piłce.
  • 2'
    Z pierwszą zaczepną akcją rezerwy Pasów - z bliska uderza Piszczek, na rożny wybija to Lipiec.
  • 1'
    Zaczynamy, rezerwy Pasów od środka!
  • 16:58
    Obydwa zespoły już na murawie, zaraz gramy!
  • 16:52

Zespół rezerw Cracovii wystąpi dziś w następującym składzie:

• 16:50
    Witamy z obiektu przy ul. Świętokrzyskiej! Przed nami kolejny mecz pasiastych rezerw - tym razem mierzymy się na wyjeździe z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.