08-09-2021 16:00
Avia Świdnik Avia Świdnik
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
  • 90+3'
    Koniec meczu! Rezerwy Cracovii przegrywają z Avią Świdnik. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90+2'
    Gracz rywali faulowany w środku boiska.
  • 90+1'
    Uderzenie Zająca świetnie obronione przez Wilka.
  • 90'
    Sędzia główny dolicza do regulaminowego czasu gry 3 minuty.
  • 89'
    Pik próbuje indywidualnie, ale obrona Avii po raz kolejny przewiduje ruchy naszych zawodników.
  • 88'
    Bracik wyprowadza futbolówkę zagraniem na lewą stronę boiska.
  • 87'
    Popiołek otrzymuje od sędziego żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie Rubio.
  • 85'
    Krystian Bracik czyści zagrożenie. Pasy przy piłce.
  • 84'
    Kolejny stały fragment gry w wykonaniu Cracovii - tym razem Avia bez problemu przechwytuje futbolówkę i wyprowadza swój atak.
  • 83'
    Po dośrodkowaniu Pasów piłka wybita przez blok defensywny rywali.
  • 81'
    Faulowany Pik w lewym sektorze boiska.
  • 80'
    Kilka groźnych sytuacji pod rząd w naszym polu karnym - każda z nich spokojnie wyjaśniona przez Wilka, który wydaje się pewną ostoją naszej drużyny.
  • 79'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybite przez Bracika.
  • 78'
    Żółtą kartkę ogląda Krystian Bracik.
  • 78'
    Okres przewagi rywali.
  • 77'
    Z piątego metra wznowi golkiper Avii - Sobieszczyk.
  • 75'
    Faul Kanacha blisko koła środkowego.
  • 74'
    Marcin Święch zastąpi Pawła Ulicznego.
  • 72'
    Niecelne dośrodkowanie z lewej strony w wykonaniu gracza Avii.
  • 71'
    Krystian Bracik przerywa akcję gospodarzy.
  • 70'
    Cracovia wypracowała sobie przewagę w środku pola.
  • 69'
    Rozpędzony Rakoczy bocznym sektorem boiska stara się zaskoczyć rywala.
  • 68'
    Natomiast za Jakuba Myszora wejdzie Kacper Nowicki.
  • 68'
    W zespole Pasów podwójna zmiana - za Piszczka pojawi się Bociek.
  • 68'
    W miejsce Poleszaka wejdzie Drozd.
  • 67'
    Od paru minut trwa napór drużyny Cracovii.
  • 66'
    Pasy w posiadaniu piłki.
  • 65'
    Stachera po udanym dryblingu zmienia ciężar gry na drugą stronę boiska.
  • 64'
    Ponowna wymiana krótkich podań w środku pola pomiędzy Kanachem a Myszorem.
  • 63'
    Faulowany w środku pola zawodnik Avii.
  • 62'
    Lewą stroną boiska szarżował Supryn, ale został zatrzymany na wysokości pola karnego.
  • 61'
    Grę z autu na wysokości środka boiska będzie wznawiał Góralski.
  • 59'
    Tym razem Białek zza szesnastki - nasz bramkarz ma dzisiaj sporo pracy. Piłka musnęła słupek bramki.
  • 58'
    Strzał z dystansu Ulicznego - Adam Wilk popisuje się świetną paradą broniąc to zagranie!
  • 57'
    Poleszak napomniany żółtą kartką przez arbitra spotkania.
  • 55'
    Pasy rozgrywają krótkie podania kontrolując tempo gry.
  • 54'
    Okres przewagi Cracovii, ale nie przejawia się to na większe zagrożenie na bramkę gospodarzy.
  • 53'
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Oziemczuka wejdzie Najda.
  • 52'
    Kolejna kartka - tym razem dla Rakoczego za faul na przeciwniku.
  • 51'
    Nieporozumienie pomiędzy Rubio a Myszorem owocuje autem dla rywali.
  • 50'
    Myszor wrzuca z prawej strony boiska prosto pod nogi Rakoczego, który oddaje jednak niecelny strzał i futbolówka mija światło bramki.
  • 49'
    Rakoczy schodząc w pole karne płasko dośrodkowuje, ale piłka nie znajduje żadnego z jego kolegów z drużyny.
  • 48'
    Pasy powoli budują swój atak pozycyjny.
  • 47'
    Mamy pierwszą zmianę - Ruben Lopez Huesca melduje się w miejsce Roberta Ożóga.
  • 46'
    Pasy od środka.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 45+1'
    Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.
  • 45+1'
    Po błędzie defensywy Pasów na pozycję "sam na sam" wychodzi Białek, ale nie wykorzystuje swojego położenia.
  • 45'
    Sędzia postanowił doliczyć 1 minutę do regulaminowego czasu gry.
  • 44'
    Po krótkim wolnym odzyskujemy futbolówkę i przenosimy ciężar gry na drugą stronę.
  • 43'
    Robert Ożóg jest drugim zawodnikiem, który ogląda w naszym zespole żółtą kartkę.
  • 41'
    Próbujemy uspokoić grę.
  • 40'
    Białek z dystansu, piłka odbija się od poprzeczki.
  • 39'
    Wznowią gospodarze.
  • 38'
    Nieprzepisowo zatrzymany jeden z zawodników rywali Avii. Daniel Pik ogląda żółty kartonik.
  • 37'
    Dośrodkowanie Białka nie znalazło adresata.
  • 36'
    Przewinienie Bracika przy bocznej linii. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 35'
    Ponownie groźnie - Poleszak pokusił się o indywidualną akcję. Wilk na posterunku.
  • 33'
    Wrzutka Popiołka w pole karne, ale piłka wybita przez nasz blok defensywny.
  • 32'
    Wyprowadzenie szybkiego kontrataku przez przeciwników, ale Oziemczuk został złapany na pozycji spalonej.
  • 31'
    Kolejna akcja Myszora - dograł do Rakoczego, który próbował zaskoczyć golkipera Avii.
  • 30'
    Piękny rajd Myszora przez całą długość boiska zwieńczony strzałem obronionym przez Sobieszczyka.
  • 28'
    Popiołek znalazł luki w naszej formacji defensywy, ale jego strzał był zbyt lekki, aby zagrozić bramce Pasów.
  • 27'
    Kolejna próba Piszczka - tym razem chciał przedrzeć się lewą flanką, ale niestety zakończyło się to niepowodzeniem.
  • 25'
    Rakoczy próbował wypuścić futbolówkę do Piszczka, ale obrońcy Avii rozczytali to zagranie.
  • 24'
    Krótkie rozegrania pomiędzy Kanachem a Suprynem - szukamy miejsca w środku pola.
  • 23'
    Rywale po raz kolejny próbują strzału z okolic 20 metra - tym razem był to Góralski.
  • 21'
    Białek naciskał w polu karnym na Ziemnika, ale ten zachował zimną krew i oddalił niebezpieczeństwo z naszej szesnastki.
  • 20'
    Po kombinacyjnej akcji Myszor decyduje się na oddanie strzału z okolic 25 metra.
  • 18'
    Gra przenosi się ponownie w okolice koła środkowego.
  • 17'
    Zagranie rogalem Oziemczuka mija naszą bramkę o kilkanaście centymetrów.
  • 15'
    Przeciwnicy rozgrywają piłkę w okolicach koła środkowego.
  • 14'
    Białek ponownie próbował zaskoczyć Wilka, ale tym razem na szczęście bez powodzenia.
  • 13'
    Moment chaosu w grze obu zespołów.
  • 12'
    Z piątego metra wznowi nasz golkiper.
  • 11'
    Po dośrodkowaniu piłkę pewnie łapie Wilk.
  • 10'
    Akcja Avii z prawej strony boiska zablokowana. Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 9'
    Pik zaatakował lewą flanką boiska, ale defensorzy Avii oddalili zagrożenie od swojego pola karnego.
  • 8'
    Pasy w ataku pozycyjnym.
  • 7'
    Świetne przechwycenie piłki przez Rakoczego w okolicach linii środkowej, pomocnik stara się rozciągnąć grę.
  • 6'
    Od środka Pasy.
  • 5'
    Niestety Avia obejmuje prowadzenie. Zwinny kontratak rywali zaowocował szybkim otwarciem wyniku spotkania.
  • 5'
    Od bramki wznowi Adam Wilk.
  • 4'
    Miękka wrzutka Ulicznego ląduje w rękawicach naszego bramkarza.
  • 3'
    Strzał z 17 metra oddaje napastnik rywali -Kamil Oziemczuk - jednak piłka szybuje wysoko ponad bramką.
  • 2'
    Nieporozumienie w środku pola pomiędzy Kanachem a Rakoczym, przeciwnikom udaje się wyłuskać futbolówkę.