22-09-2021 16:45
Błękitni Modlnica Błękitni Modlnica
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 7
  • 87'
    Gospodarze wyraźnie zrezygnowali z prób ataku pod koniec spotkania. Piłka w posiadaniu naszych rezerw, które mądrze szanują piłkę rozgrywając ją po ziemi.
  • 85'
    Znów próba pokonania bramkarza dryblingiem w wykonaniu Wiśniewskiego, tym razem górą golkiper gospodarzy.
  • 82'
    Ależ gol Bały, który daje mu w tym meczu hat-tricka! Po minięciu bramkarza przetoczeniem piłki, z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce po strzale piętą.
  • 79'
    Więcej luzu wdarło się w grę naszej drużyny, obserwujemy serię indywidualnych pojedynków naszych piłkarzy z gospodarzami.
  • 77'
    Dośrodkowanie w kierunku Rubio, rywal w ostatniej chwili przerywa podanie wślizgiem.
  • 75'
    Jakub Gut ściął do środka boiska i oddał mocny strzał po ziemi. Piłka po kontakcie ze słupkiem zatrzepotała w siatce! Prowadzimy 6:3!
  • 74'
    Wiśniewski wykłada piłkę do pustej bramki, niestety dla nas nikt nie zdążył zamknąć tego podania.
  • 72'
    Strzałem głową piłkę do naszej bramki skierował Pyzioł, zmniejszając tym samym straty rywali.
  • 69'
    Indywidualny rajd Rubio kończy się minięciem bramkarza oraz golem.
  • 67'
    Z wielkim spokojem kontrolują przebieg spotkania piłkarze Pasów, nie pozwalając rywalom na stworzenie groźnej sytuacji pod własną bramką.
  • 65'
    Ziemnik melduje się na boisku w miejsce Ożóga.
  • 63'
    Bociek zostaje zmieniony przez Wiśniewskiego.
  • 62'
    Druga zmiana w wykonaniu trenera Piotra Gizy. Na placu gry Kanach zastąpił Malisza.
  • 60'
    Rzut karny dla Pasów pewnie na bramkę zamienia Bała. Jest to jego drugie trafienie w dzisiejszym meczu.
  • 59'
    Ależ dwa szybkie ciosy w wykonaniu naszych rezerw. Strzał z dystansu Rubio ląduje w siatce! Wygrywamy z Błękitnymi 3:2.
  • 57'
    Do wyrównania doprowadza Kacper Nowicki, który pewnym strzałem obok słupka pokonuje Widawskiego. Mecz zaczyna się od nowa!
  • 52'
    W bocznym sektorze dryblował Ożóg, który znalazł niepilnowanego Guta pod bramką rywala, ten oddał kąśliwy strzał, który z trudem na rzut rożny odbił bramkarz Błękitnych.
  • 51'
    W posiadaniu piłki wciąż Pasy, które zmuszają rywali do biegania za futbolówką.
  • 49'
    Dośrodkowanie Nowickiego przecina bramkarz, który piąstkuje piłkę po za własne pole karne.
  • 47'
    Pierwszy ofensywny akcent w drugiej połowie zaserwowali nam zawodnicy Pasów. Strzał z dystansu zablokowali obrońcy rywali, ale piłka wciąż w naszym posiadaniu.
  • 46'
    Gut zmienia Grzebielucha na początku pierwszej połowy.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 44'
    Głęboko do gry pokazuje się dziś Rubio, który stara się zmieniać ciężar gry długimi przerzutami na drugą stronę boiska.
  • 42'
    Dwójkowa akcja Ożóga z Nowickim, którzy "klepką" rozmontowali obronę rywali. Akcje zwieńczoną strzałem z dystansu, z problemami obronił bramkarz gospodarzy.
  • 40'
    Długimi momentami muszą bronić gospodarze, którzy wyraźnie opadają z sił z każdą kolejną minutą gry.
  • 39'
    Świetna okazja Grzebielucha, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, niestety oddał strzał tuż obok bramki.
  • 37'
    Kontratak prawym skrzydłem Pasów kończy się dośrodkowaniem w kierunku Boćka, piłkę na aut wybija Kuciel.
  • 34'
    Faul
    Faul na Rubio w środkowej strefie boiska, na wiele pozwala dziś sędzia spotkania.
  • 32'
    Cracovia spycha rywali do głębokiej co owocuje kolejnym strzałem Ożóga.
  • 30'
    Bała odebrał piłkę obrońcom rywali, po przebiegnięciu niemal połowy boiska zabrakło siły na precyzyjny strzał.
  • 28'
    Gol dla rezerw Cracovii! Piłkę do pustej bramki skierował Tomasz Bała, świetna zespołowa akcja Pasów.
  • 26'
    Tomasz Kawa autorem kolejnego trafienia dla Błękitnych Modlnica. Strzałem z 16 metrów znajduje boczną siatkę bramki.
  • 25'
    Nowicki uderza z ostrego kąta, z problemami broni bramkarz Błękitnych.
  • 24'
    Gospodarze z kolejną szansą na bramkę, tym razem świetną interwencją popisuje się Łuczak.
  • 21'
    Gol dla Błękitnych, Tomasz Kawa pewnym strzałem z dystansu umieszcza piłkę w bramce.
  • 20'
    Świetna okazja Rubio tuż pod bramką rywali, niestety pomocnik Pasów oddaje strzał ponad bramką.
  • 17'
    Ożóg minął 3 rywali i podał piłkę na skrzydło do niepilnowanego Rubio. Ten mocnym dośrodkowaniem szukał Boćka, który przegrał walkę w powietrzu z obrońcą Błękitnych.
  • 14'
    Kolejny strzał Kawy, tym razem obok bramki Łuczaka. Grę wznowi bramkarz Cracovii.
  • 12'
    Uderzenie Boćka lewą nogą mija słupek Błękitnych o milimetry.
  • 11'
    Indywidualna akcja Nowickiego w środkowej strefie boiska zaobfitowała strzałem, który zablokowali obrońcy rywali.
  • 8'
    Maciej Kawa uderzył z ostrego kąta na naszą bramkę, piłka napotkała poprzeczkę i opuściła plac gry.
  • 7'
    Ożóg strzela z dystansu, piłkę pewnie złapał bramkarz rywali.
  • 5'
    Windys dośrodkował w pole karne Pasów, piłka nie znalazła adresata.
  • 4'
    Rubio decyduje się na mocny strzał z rzutu wolnego, niestety piłka ląduje ponad bramką.
  • 3'
    Faul
    Ostry faul na Stacherze w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla rezerw Cracovii.
  • 2'
    Pasy od początku w natarciu, swobodnie rozgrywają piłkę w poprzek boiska.
  • 16:25
    Witamy na relacji live z meczu Błękitni Modlnica vs Cracovia II w ramach Okręgowego Pucharu Polski "Rejon Kraków". Początek spotkania już o 16:45!