Kolejny gol z karnego dla ŁKSu. Przegrywamy 3-1
    Rodin nie trafia w bramkę. Drugi chybiony karny piłkarzy Pasów. 2-1
    Dominguez pokonuje Niemczyckiego. 2-1 dla ŁKSu
    Nie pomylił się Rivaldinho! 1-1
  • 120'
    ŁKS zamienia pierwszego karnego na bramkę, przegrywamy 1-0
  • 120'
    Pierwszy rzut karny wykonał Pelle van Amersfoort. Niestety Kozioł broni strzał przy prawym słupku.
  • Rzuty karne
  • Koniec dogrywki
  • 119'
    Ogrom szczęścia miały teraz Pasy, po strzale głową napastnika gospodarzy piłka wylądowała na górnej siatce.
  • 117'
    Brutalny faul Koprowskiego na Rakoczym, sędzia nie pokazał jednak kartki.
  • 118'
    Luis Rocha wykonuje kolejny udany wślizg, tym razem okupił go skurczem w łydce.
  • 115'
    Dośrodkowanie na pole karne ŁKSu, do piłki dopadł Pelle, który oddał strzał głową. Nie była to łatwa sytuacja, gdyż nasz rozgrywający stał tyłem do bramki. Grę wznowią gospodarze.
  • 114'
    Indywidualna akcja Ogorzałego spaliła na panewce. Wydawało się, że Pasom należy się rzut rożny, innego zdania jest jednak arbiter.
  • 113'
    Oba zespoły wyraźnie zmęczone trudami dzisiejszego spotkania. Kilku piłkarzy łapią już skurcze.
  • 112'
    Z dużą siłą po ziemi w kierunku Rivaldinho piłkę podawał Rakoczy. Ofiarnie rzucił się na piłkę Kozioł.
  • 111'
    Prostopadłe podanie Ogorzałego w kierunku Rakoczego przerwane przez Koprowskiego, który wybił piłkę w aut.
  • 109'
    Od początku drugiej połowy dogrywki w natarciu ŁKS. Raz po raz nasi obrońcy przerywają ataki gospodarzy.
  • 109'
  • 107'
    Kolejna pewna interwencja Niemczyckiego, który przecina dośrodkowanie na własnym polu karnym.
  • Początek drugiej połowy dogrywki
  • Koniec pierwszej połowy dogrywki
  • 105'
    Długie podanie w kierunku napastników ŁKSu nie znalazło adresata, z kontrą wychodzą Pasy.
  • 103'
    Piłka zagrana w nasze pole karne, z trudnościami piąstkuje Niemczycki oddalając tym samym zagrożenie od własnej bramki.
  • 103'
    Faul
    Faul Rakoczego na Koprowskim. Sędzia oszczędza młodego gracza Pasów.
  • 101'
    Strzał Rivaldinho po długim słupku. Fenomenalna interwencja Kozioła.
  • 100'
    Ogorzały dogrywa do Rivaldinho, który wślizgiem nie trafia w piłkę lecz w nogi rywala. Od rzutu wolnego zaczną piłkarze ŁKSu.
  • 98'
    Dośrodkowanie Rakoczego przejęte przez ŁKS. Z kontrą wychodzą gospodarze.
  • 98'
    Bardzo silny strzał zza pola karnego autorstwa Hebo. Bramkarz z trudem sparował piłkę na rzut rożny.
  • 97'
    Strzał z dystansu Kuźmy poszybował dobre 20 metrów ponad naszą bramką.
  • 95'
    Piłkę ustawia Rakoczy. Mocne dośrodkowanie na piąty metr minimalnie omija Rodina.
  • 94'
    Ależ rajd Ogorzałego, który minął dwóch rywali. Pędząc w kierunku bramki został powstrzymany faulem przez obrońcę ŁKSu. Wolny dla Pasów.
  • 93'
    Na placu gry leży Rivaldinho. Trener Probierz nie ma już zmian do wykorzystania.
  • 92'
    Świetny wślizg w wykonaniu Luisa Rochy, który przerwał groźnie zapowiadającą się akcję gospodarzy.
  • Początek dogrywki
  • Koniec regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Z rzutu rożnego wrzucał Rakoczy, piłka zatrzymała się jednak na pierwszym obrońcy.
  • 90'
    4 minuty doliczył sędzia.
  • 89'
    Kontra pasów, niemal połowę boiska przebiegł Hebo, który wypędzony w boczny sektor wywalczył dla Pasów rzut rożny.
  • 87'
    Groźna akcja ŁKSu, trudny do obrony strzał oddał Trąbka, ale na posterunku pewnie broni Niemczycki.
  • 84'
    Rivaldinho oddaje groźny strzał po ziemi, z trudnościami łapie piłkę bramkarz. Ta wpadła w kozioł na nierówności tuż przed jego nosem.
  • 82'
    Z rzutu wolnego dogrywał Rakoczy. Bardzo celnym podaniem znalazł Jugasa, ten jednak oddał strzał obok bramki rywali.
  • 80'
    Trąbka zastąpi Rygaarda.
  • 80'
    Podwójna zmiana w szeregach ŁKSu.
  • 79'
    Za grę dziękujemy naszemu kapitanowi. Hanca zostaje zmieniony przez Rivaldinho.
  • 77'
    Prawą stroną boiska mknie Ogorzały, wślizgiem interweniuje Dąbrowski, który był w tej sytuacji ostatnim do pokonania obrońcą.
  • 76'
    Kąśliwe dośrodkowanie na piąty metr, pewnie czyści to Jugas zaczynając tym samym kontrę Pasów.
  • 76'
    Wrzutka ŁKSu na nasze pole karne kończy się pewną interwencją Rodina, który wybija piłkę na rzut rożny.
  • 74'
    Wrzutka Kakabadze w kierunku Ogorzałego, którego w walce o górną piłkę uprzedził pewnie interweniujący dziś Kozioł
  • 73'
    Niżej do gry zszedł Hanca, który wyraźnie prosi kolegów o więcej ruchu w trakcie rozgrywania piłki.
  • 71'
    Kolejna zmiana w naszej drużynie, tym razem wymienią się młodzieżowcy, gdyż Rakoczy zastąpi Knapa.
  • 71'
    Niepilnowany na szesnastym metrze Hebo decyduje się na strzał. Niestety blokuje go Marciniak.
  • 69'
    Faul
    Kolejny atak na nogi Pelle. Wyraźnie poobijany zawodnik Pasów sygnalizuje sędziemu atak z premedytacją.
  • 67'
    Boisko opuścili Szeliga i Kuźma. W ich miejsce weszli Tosik oraz Bąkiewicz.
  • 67'
    Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy.
  • 67'
    Knap dośrodkował piłkę w kierunku Rodina, który strzałem głową sprawił niemały kłopot bramkarzowi ŁKSu.
  • 63'
    Za atak w plecy naszego zawodnika, kartką ukarany został Antonio Dominguez.
  • 60'
    Boisko opuścili Balaj, Myszor oraz Loshaj. W ich miejsce weszli Hebo, Sadiković i Ogorzały.
  • 60'
    Druga zmiana w wykonaniu trenera Probierza.
  • 60'
    Potrójna zmiana w naszej drużynie.
  • 58'
    Strzał z dystansu van Amersfoorta, pewnie łapie piłkę Kozioł.
  • 57'
    Tym razem Karol posłał wrzutkę na dalszy słupek. Do piłki dopadł Myszor, który wypatrzył niepilnowanego Pelle. Niestety holender pomylił się minimalnie przy strzale głową, który niemalże otarł poprzeczkę.
  • 55'
    Karol Knap ustawił piłkę w narożniku boiska i zdecydował się na dośrodkowanie na pierwszy słupek. Do piłki wychodził Rodin ale uprzedził go przeciwnik. Kolejny rożny dla Cracovii.
  • 52'
    Wejście nakładką Gryszkiewicza i faul na Balaju nie uszedł płazem piłkarzowi gospodarzy. Sędzia pokazuje drugą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu.
  • 52'
    Zmiana ciężaru gry w wykonaniu Loshaja, który znalazł niepilnowanego Rochę na lewym skrzydle. Ten dorzucił piłkę w okolice piątego metra jednak piłka nie znalazła adresata.
  • 51'
    Mocne dośrodkowanie na nasze pole karne, rozczytał to jednak Pelle, który głową oddalił zagrożenie od własnej bramki. W posiadaniu piłki Pasy.
  • 50'
    Faul
    Hanca fauluje rywala po lewej stronie boiska. Od rzutu wolnego wznowi ŁKS.
  • 48'
    Wrzutka Gryszkiewicza ląduje w rękach Niemczyckiego, który pewnie wyszedł do górnej piłki ponad napastnikiem gospodarzy.
  • Początek drugiej połowy
  • 46'
    Podanie wzdłuż bocznej linii w kierunku Myszora, piłka według liniowego opuściła plac gry.
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Popychany przez obrońców Balaj decyduje się na strzał. Ten był niecelny i sędzia zakończył pierwszą połowę.
  • 45'
    Dośrodkowanie Sergiu wprost na głowę obrońców ŁKSu, którzy wybili piłkę w aut.
  • 45'
    Na prawym skrzydle urwał się rywalom Kakabadze i zdecydował się na wrzutkę. Ta była zbyt mocna i piłkę po lewej stronie boiska przejał Rocha, który został sfaulowany tuż przed polem karnym rywali.
  • 44'
    Spokojnie na własnej połowie rozgrywa Cracovia, pressing rywali z każdym podaniem wyższy.
  • 43'
    Z rzutu wolnego w bocznym sektorze boiska wrzucał Knap. Podanie wyłapuje bramkarz ŁKSu.
  • 40'
    Zmiana wymuszona kontuzją Janczukowicza.
  • 39'
    Wrzutke Myszora przecina Kozioł, który pewnie łapie piłkę i daje chwilę oddechu swoim kolegom.
  • 37'
    Od dłuższej chwili w posiadaniu piłki Cracovia, która zdecydowanie kontroluje przebieg dzisiejszego spotkania.
  • 34'
    Za wślizg w nogi rywala, żółtą kartką ukarany zostaje Florian Loshaj.
  • 34'
    Faul
    Pelle daje się sfaulować w środkowej strefie boiska.
  • 33'
    Finezyjny strzał Domingueza na długi słupek mija naszą bramkę o milimetry.
  • 31'
    Faul
    Loshaj popycha Domingueza, który upada na ziemię. Sędzia używa gwizdka, niegroźny wolny dla gospodarzy.
  • 29'
    Knap dogrywa mocną piłkę na głowę Balaja, który uderzył centymetry ponad bramką.
  • 29'
    Długie celne podanie Knapa w kierunku Rochy. Ten próbuje dośrodkowania, ale znów obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.
  • 28'
    Kakabadze zagrywa piłkę przed pole karne w stylu Łukasza Piszczka. Tam niepilnowany Myszor oddał niecelny strzał ponad bramką Kozioła.
  • 27'
    Wrzutka Sergiu ląduje wprost na głowie Rodina, który podaniem próbował zgrać piłkę w poprzek pola karnego. Połapali się w tym piłkarze ŁKSu i wybili futbolówkę.
  • 25'
    W narożniku Knap i Hanca, piłkę wrzucił ten pierwszy. podanie przerywa jednak Marciniak. Kolejny corner dla Cracovii.
  • 25'
    Rajd prawą strona boiska w wykonaniu Kakabadze przynosi nam rzut rożny.
  • 24'
    Faul
    Balaj ponownie wziął obrońcę rywali "na plecy", ten wyraźnie poirytowany decyduje się na faul.
  • 22'
    Pierwsza groźna akcja gospodarzy, na strzał z dystansu zdecydował się Rygaard. Piłka ląduje wysoko ponad bramką Niemczyckiego.
  • 21'
    Na krótkie rozegranie zdecydował się Knap, podał do Hanki, którego dośrodkowanie zostało zablokowane, wznowimy grę z autu.
  • 20'
    Crossowe podanie Rodina w kierunku Myszora, ten wychodzi na wolne pole i decyduje się na drybling. Nasz zawodnik został zablokowany, tym samym wywalczył kolejny rzut rożny.
  • 19'
    Seria wrzutek naszych piłkarzy, niestety każda z nich zagrana zbyt mocno by powalczyć o piłkę mógł Filip Balaj.
  • 17'
    Faul
    Wysoki pressing Cracovii, Myszor fauluje bocznego obrońcę ŁKSu dusząc tym samym akcję Łodzian w zarodku.
  • 17'
    Prostopadłe podanie Loshaja w kierunku Sergiu, ten okazuje się być na pozycji spalonej.
  • 16'
    Balaj zgrywa piłkę głową do niepilnowanego Myszora, który decyduje się na strzał. Piłka mija prawy słupek bramki.
  • 15'
    Z narożnika boiska ponownie Knap, tym razem wybrał wariant zagrania po ziemi przed pole karne rywali. Pomysł dobry ale rozczytali go piłkarze gospodarzy. Aut dla Cracovii.
  • 14'
    Dwójkowa akcja Loshaja z Rochą na lewym skrzydle przyniosła nam rzut rożny.
  • 12'
    Z autu do Balaja podał Rocha, Filip z obrońcą na plecach utrzymał piłkę i oddał ją niepilnowanemu Knapowi. W ataku pozycyjnym piłkarze Pasów.
  • 11'
    Myszor wybiega na wolne pole, niestety został zablokowany przez Szeligę, który pozwolił piłce opuścić boisko.
  • 10'
    Loshaj odbiera piłkę w bocznej strefie boiska i rozpoczyna kontrę Pasów.
  • 9'
    Faul
    Pojedynek w powietrzu Rochy i Wolskiego kończy się faulem skrzydłowego gospodarzy. Wolny dla Cracovii.
  • 8'
    Skuteczna interwencja wślizgiem Rochy, grę wznowi Niemczycki.
  • 7'
    Za mocne dośrodkowanie Wolskiego, piłka wypada na aut po drugiej stronie boiska.
  • 5'
    Wrzutka Knapa w kierunku Rodina, który uderza piłkę głową wprost w ręce bramkarza.
  • 4'
    Faul
    Próba dośrodkowania w wykonaniu Kakabadze, który daje się sfaulować niedaleko pola karnego gospodarzy.
  • 3'
    Faul
    Rodin powstrzymuje ręką urywającego się na wolne pole napastnika gospodarzy. Rzut wolny w okolicach środkowej strefy boiska dla ŁKSu.
  • 2'
    Skuteczny pressing w wykonaniu drużyny Pasów, wznowimy grę z autu.
  • 1'
    Długie wybicie Niemczyckiego w stronę Balaja, który zgrywa piłkę głową na skrzydło. Cracovia w posiadaniu piłki.
  • 16:52
  • 16:50
    Witamy na relacji live z pucharowego meczu ŁKS Łódź vs Cracovia. Początek już o 17:30, zapraszamy do śledzenia relacji!