Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 3
Stal Mielec Stal Mielec
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Pasy do samego końca spotkania próbowały walczyć o trzy punkty. Ostatecznie, po znakomitej drugiej połowie, mecz ze Stalą Mielec kończy się rezultatem remisowym.
  • 90'
    Krótko rozegrany stały fragment gry przez Pasy. Michal Siplak próbował zaskoczyć gości, ale niestety uderzał niecelnie.
  • 90'
    Indywidualna akcja Michała Rakoczego, który wywalczył rzut rożny.
  • 90'
    Minimum cztery minuty dłużej potrwa druga odsłona tego spotkania.
  • 89'
    Piłkę, we własnym polu karnym, wybija Kamil Pestka. Od wrzutu wznowią goście.
  • 88'
    Yellow card
    Florian Loshaj faulował przeciwnika, a arbiter główny ukarał go żółtą kartką za nieprzepisowy atak.
  • 87'
    Replace
    Damir Sadikovic opuszcza plac gry, a na ostatnie minuty melduje się Filip Balaj.
  • 86'
    Ponownie współpracował duet Siplak i Rakoczy. Niestety piłkę wybija jeden z obrońców Stali.
  • 85'
    Yellow card
    Kamil Kościelny napomniany żółtą kartką za nierozważny atak.
  • 84'
    Stal próbuje odpowiedzieć i przeprowadza akcję prawą stroną boiska.
  • 83'
    Dośrodkowanie Floriana Loshaja wyłapuje Rafał Strączek.
  • 81'
    Michal Siplak stanął przed szansą wyprowadzenia Pasów na prowadzenie. Lepszy w pojedynku sam na sam okazał się Rafał Strączek, ale sędzia po chwili dopatrzył się spalonego.
  • 79'
    Pasy w ciągłym natarciu.
  • 78'
    Od środka goście.
  • 77'
    Own goal
    Siplak podaje wzdłuż pola karnego do Rakoczego, pierwszy do piłki dopadł Krystian Getinger, który wpakował piłkę do własnej bramki.
  • 75'
    Replace
    Albin Granlund zastępuje Konrada Wrzesińskiego.
  • 74'
    Faulowany Cornel Rapa.
  • 73'
    Szybko futbolówkę odzyskują podopieczni Michała Probierza, którzy budują atak pozycyjny na własnej połowie.
  • 72'
    Faulował Matej Rodin na połowie rywala.
  • 70'
    Z każdej minuty uwidocznia się przewaga Pasów. Piłkarze z Mielca, całą jedenastką bronią się na własnej połowie.
  • 69'
    Yellow card
    Fabian Piasecki podnosi się z murawy i zostaje napomniany żółtą kartką.
  • 69'
    Matej Rodin faulowany przez Fabiana Piaseckiego. Wydaje się jednak, że to napastnik Stali bardziej ucierpiał w tym starciu.
  • 68'
    Replace
    Zmiana w zespole gości. Koki Hinokio w miejsce Mateusza Maka.
  • 67'
    Z dystansu próbował Sergiu Hanca, ale jego strzał powędrował obok bramki Rafała Strączka.
  • 66'
    W odstępie kilkudziesięciu po raz drugi na spalonym zostaje złapany Pelle.
  • 65'
    Wydawało się, że Pelle van Amersfoort stanie przed sytuacją sam na sam z bramkarzem Stali, ale spalonego dopatrzył się sędzia asystent.
  • 63'
    Replace
    Karol Knap kończy swój udział w dzisiejszym spotkaniu, w jego miejsce pojawia się Michał Rakoczy.
  • 62'
    Goal
    Świetne podanie wzdłuż bramki zamknął Otar Kakabadze. Gruzin pokonuje Strączka i strzela kontaktował bramkę.
  • 61'
    Przejęli piłkę goście, a akcje niecelnym strzałem zakończył Maksymilian Sitek.
  • 60'
    Florian Loshaj zatrzymuje przeciwnika w sposób nieprzepisowy.
  • 59'
    Dośrodkowanie Otara Kakabadze nie znalazło autora w polu karnym gości.
  • 57'
    Faulował rywala Kamil Pestka.
  • 56'
    Pasy na własnej połowie budują atak pozycyjny.
  • 54'
    Otar Kakabadze niecelnie podaje, w wyniku tego z rzutu rożnego wznowią goście.
  • 53'
    Pasy ponownie bardzo szybko przejmują piłkę, ale po chwili faulował Karol Knap.
  • 52'
    Pestka z lewej strony boiska, prosto w ręce Rafała Strączka.
  • 51'
    Dośrodkowywał Siplak z lewej strony, niestety niecelnie.
  • 50'
    Pasy przejmują futbolówkę.
  • 49'
    Tym razem Michal Siplak złapany na ofsajdzie.
  • 48'
    Florian Loshaj złapany na spalonym.
  • 47'
    Pasy od początku drugiej odsłony w natarciu.
  • 46'
    Stal rozpocznie drugą część spotkania.
  • 46'
    Replace
    Zmiana również w zespole gości. Kamil Kościelny zastąpi Macieja Urbańczyka.
  • 46'
    Replace
    W miejsce Marcosa Alvareza melduje się Florian Loshaj.
  • 46'
    Replace
    Dwie zmiany w szeregach drużyny prowadzonej przez Michała Probierza. Boisko opuszcza Jakub Jugas, zmienia go Otar Kakabadze.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Arbiter główny zakończył pierwszą część spotkania.
  • 45'
    Niecelne uderzenie Tomasiewicza i od bramki grę wznowi Hrosso.
  • 45'
    Goal
    Fabian Piasecki skutecznie wykonuje rzut karny i w doliczonym czasie gry wyprowadza swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie.
  • 45'
    Yellow card
    Żółtą kartką napomniany został Matej Rodin.
  • 45'
    Penalty
    Po analizie VAR, Tomasz Wajda wskazuję na jedenastkę.
  • 44'
    We własnym polu karnym piłkę przejął Marcos Alvarez. Niemiec faulowany, ale arbiter główny będzie sprawdzał sytuację, w której rzutu karnego domagali się rywale.
  • 43'
    Z prawej strony boiska szarżował Piasecki, który wywalczył rzut rożny.
  • 42'
    Niecelne dośrodkowanie Rapy.
  • 41'
    Futbolówka w posiadaniu Pasów. Krakowianie próbują atakiem pozycyjnym przedostać się pod pole karne rywali.
  • 40'
    Tym razem akcję przerywa Piasecki, który przekroczył przepisy gry, faulując Karola Knapa.
  • 39'
    Faulował na połowie rywali Sergiu Hanca.
  • 38'
    Niecelny strzał głową oddał Matej Rodin.
  • 37'
    Marcos Alvarez wznowi grę z rzutu rożnego.
  • 36'
    Pasy szybko przenoszą zagrożenie pod bramkę Strączka. Dośrodkowanie Pelle van Amersfoorta wybija jeden z obrońców Stali.
  • 35'
    Po strzale głową zawodnika Stali, udaną interwencję zalicza Lukas Hrosso.
  • 34'
    W sytuacji sam na sam z Luaksem Hrosso stanął Piasecki. Napastnik Stali uderzył nad golkiperem Pasów, ale z linii bramkowej piłkę wybił Jakub Jugas.
  • 33'
    Zza pola karnego uderzał Kapitan. Niestety strzał Sergiu Hanci przelatuje wysoko nad bramką naszych rywali.
  • 32'
    Siplak próbował zaskoczyć rywali, indywidualną akcją z lewej strony boiska. Niestety od bramki wznowi bramkarz gości.
  • 30'
    Faulował w środku pola Jakub Jugas.
  • 29'
    Zablokowane dośrodkowanie Kamila Pestki. Obrońca Pasów wywalczył rzut rożny.
  • 28'
    Pasy w posiadaniu piłki na własnej połowie. Wyraźnie, na własną połowę, cofnęli się podopieczni Adama Majewskiego.
  • 27'
    Dośrodkowanie Pestki wyłapuje Rafał Strączek.
  • 26'
    Pasy konstruują atak pozycyjny na połowie rywali.
  • 24'
    Sitek faulował Kamila Pestkę. Ucierpiał w tym starciu obrońca Pasów.
  • 23'
    Pasy od środka.
  • 22'
    Goal
    Mateusz Mak po znakomitym przyjęciu pokonuje Lukasa Hrosso. Na prowadzeniu goście.
  • 20'
    Fabian Piasecki odebrał piłkę na połowie Pasów, napastnik Stali oddał strzał na bramkę Lukasa Hrosso. Skuteczną interwencją popisał się nasz golkiper.
  • 19'
    Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Pestka, który dopadł do piłki, ale jego strzał zablokował jeden z graczy Stali Mielec.
  • 18'
    Z powietrza uderzał Alvarez. Niemiec zostaje jednak zablokowany, a Pasy wznowią od rzutu rożnego.
  • 17'
    Przerywają defensorzy Stali, ale za moment do stojącej piłki ponownie podejdzie Siplak. Tym razem, Słowak wykona rzut rożny,
  • 16'
    Faulowany zawodnik Pasów. Za moment piłkę dośrodkuje Siplak.
  • 15'
    Indywidualna akcja Alvareza zakończyła się strzałem Hanci.
  • 14'
    Stal wznawia od rzutu wolnego.
  • 13'
    Faulował Sadikovic, który jednocześnie sam ucierpiał w tym incydencie. Gra zostaje przerwana.
  • 12'
    Obydwa zespoły mają problem z dłuższym utrzymaniem się przy futbolówce, która ciągle znajduje się na połowie gości.
  • 11'
    Skuteczna interwencja Mateja Rodina i od bramki rozpocznie Lukas Hrosso.
  • 10'
  • 9'
    Goal
    Bardzo szybko odpowiadają zawodnicy z Mielca. Stan meczu wyrównuje Maksymilian Sitek.
  • 8'
  • 7'
    Goal
    Sergiu Hanca otwiera wynik dzisiejszego spotkania. Na prowadzeniu Pasy!
  • 7'
    Yellow card
    Nierozważny atak na nogi Pellego w wykonaniu Macieja Urbańczyka. Zółta kartka dla pomocnika gości.
  • 6'
    Gra zostaje wznowiona, a przy piłce utrzymują się podopieczni Adama Majewskiego. Sergiu Hanca powrócił na plac gry.
  • 5'
    Gra zostaje przerwana. Ucierpiał Kapitan Pasów.
  • 4'
    Dośrodkowanie Wrzesińskiego pewnie wyłapuje Hrosso.
  • 3'
    Piłka po rzucie rożnym opuszcza końcową linię, od bramki golkiper Stali.
  • 2'
    Alvarez po znakomitym prostopadłym zagraniu dogrywał do Siplaka, którego uprzedza defensor drużyny gości.