Cracovia U-18 Cracovia U-18
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Wisła Kraków Wisła Kraków
  • 90'
    KONIEC! Derby Krakowa na poziomie CLJ U-18 zostały wygrane przez Pasy - o wyniku spotkania zdecydował złoty strzał główką Jakuba Guta. Zespół Trenera Ankowskiego umacnia się tym samym na pozycji lidera rozgrywek juniorów starszych. Brawo, chłopaki!
  • 90'
    Przed nami ostatnie sekundy meczu!
  • 89'
    Uderzenie wybite przez golkipera gospodarzy.
  • 88'
    Krótkim podaniem na skrzydle uruchomiony Gut, kontra!
  • 87'
    Dużo emocji i pospiechu w ostatnich minutach gry. Wynik wciąż po naszej stronie.
  • 86'
    Mocne dośrodkowanie w nasze pole karne nie dociera do adresata.
  • 85'
    Długie podanie pod pole karne gości niestety zbyt mocne, przejmuje to golkiper rywala.
  • 84'
    Wisła rozgrywa w defensywie, czas rywala wyraźnie się kurczy.
  • 83'
    Zawodnik gości wraca do gry.
  • 82'
    Przy linii środkowej poszkodowany Grzybowski, przerwa w grze.
  • 81'
    Goście prowadzą grę, jednak dobrze bronią się Pasy. Czas gra na naszą korzyść.
  • 80'
    Kamil Konieczny w miejsce Adama Kapusty.
  • 79'
    Przygotowywana jest kolejna zmiana wśród Pasów.
  • 78'
    Pewnie wybijamy piłkę w kolejnej szarży gości.
  • 77'
    Grzybowski szarżuje skrzydłem, ale jest dobrze blokowany przez Oliwiera Hylę.
  • 76'
    Ostatni kwadrans meczu derbowego przed nami.
  • 75'
    Pasy w polu karnym zepchnięte do boku, niestety bez zagrożenia.
  • 74'
    Długie podanie do Guta, ten balansem ciała mija obrońców!
  • 73'
    Dośrodkowanie pod nasze pole karne wybite przez Wójcika.
  • 72'
    Rywalom zaczyna się spieszyć. Piłkę na skrzydle przetrzymuje Madembo.
  • 71'
    Wznawia Filip Kramarz.
  • 70'
    Mocne dogranie Ziarki nie dociera do adresata.
  • 69'
    Faulowany jeden z graczy gości, rywale zyskują rzut wolny na naszej połowie.
  • 68'
    Macieja Mrozika zastąpił Vitaliy Tkachuk.
  • 67'
    Nasz zawodnik podnosi się z murawy o własnych siłach.
  • 66'
    Na własnej połowie w starciu z rywalem pada poszkodowany Jan Mróz, chwila przerwy w grze.
  • 65'
    W obydwu zespołach przygotowywane są pierwsze zmiany.
  • 64'
    Spokojnie wznawia Kramarz.
  • 63'
    Dogranie zbyt mocne, nie dociera do nikogo w polu karnym.
  • 62'
    Skrzydłem ucieka jeden z pomocników Wisły, szukając partnerów w polu karnym.
  • 61'
    Pasy wycofują do własnej defensywy, starając się spokojnie rozgrywać piłkę.
  • 60'
    Piłka ponownie na aucie, tym razem w środku pola.
  • 59'
    Ofiarna interwencja Ziewca i przejmujemy piłkę w środku pola.
  • 58'
    Koncewicz-Żyłka ekspediuje piłkę dalekim wybiciem.
  • 57'
    Wrzutka i kolejny aut, tym razem nieco bliżej pola karnego.
  • 56'
    Goście wybijają piłkę na swojej połowie prosto w aut. Wznowi Oliwier Hyla.
  • 55'
    Akcja gości rozbita na linii środka pola przez Wiktora Łuczyka.
  • 54'
    Mecz wznowiony.
  • 53'
    Chwila przerwy w grze, arbiter uspokaja emocje w obydwu zespołach.
  • 52'
    Dośrodkowanie zostaje wyłapane przez golkipera rywali.
  • 51'
    Do narożnika podchodzi Mrozik.
  • 50'
    Szarżuje Gut, do przodu wychodzi golkiper rywali i wybija szybkie uderzenie naszego gracza na rzut rożny.
  • 49'
    Gra grzęźnie w środku pola.
  • 48'
    Po kontrze Pasów piłkę przejmują rywale, szukając sobie miejsca na naszej połowie.
  • 47'
    Powstrzymujemy pierwszy atak gości na linii środka pola.
  • 46'
    Goście od środka.
  • 11:08
    Obydwa zespoły ponownie wkraczają na murawę. Za chwilę ruszamy ponownie!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Do przerwy prowadzimy po trafieniu Jakuba Guta, czekamy na kolejną część meczu!
  • 44'
    Rozegranie wybite przez gości.
  • 43'
    Ponownie przełamujemy grę rywala, podchodząc pod pole karne. Partnerów poszukuje Adam Kapusta.
  • 42'
    Gra przeniesiona do środka pola.
  • 41'
    Wysokim pressingiem wychodzą Pasy, nie dopuszczamy rywali do wyjścia z własnej połowy.
  • 40'
    Dogrywamy w pole karne, jednak nikt nie dochodzi do dobrej okazji strzeleckiej.
  • 39'
    Gry po ziemi próbuje Arkadiusz Ziarko, jednak piłka nie dociera do adresata w dobrej pozycji. Przejmują Pasy.
  • 38'
    Szybko rozgrywa Sałamaj, podając do Ziarki.
  • 37'
    Mocne, prostopadłe podanie do Kapka, przecina to jednak defensywa rywali.
  • 36'
    Tempo meczu odrobinę spadło. Mimo prób akcji zaczepnych w wykonaniu gości, Pasy mają kontrolę nad przebiegiem spotkania.
  • 35'
    Goście wybijają na aut, będziemy wrzucać z własnej połowy.
  • 34'
    Przy linii bocznej pod naszym polem karnym szarpie Arkadiusz Ziarko, jednak skutecznie blokuje go nasza obrona.
  • 33'
    Wznowi Filip Kramarz.
  • 32'
    Dośrodkowanie ląduje na aucie bramkowym.
  • 31'
    Do piłki podchodzi Dorian Gądek.
  • 30'
    W środku pola faulowany Grzybowski, piłka przyznana gościom.
  • 29'
    Obydwa zespoły próbują wbić futbolówkę na połowę rywala, jednak szybko zostają blokowane przez obronę.
  • 28'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 27'
    Uderzenie zablokowane przez defensywę gości.
  • 26'
    Kolejna akcja zaczepna Pasów. W środku pola pod "jedenastkę" rywala udaje się Wiktor Łuczyk.
  • 25'
    Próba szybkiej riposty w wykonaniu rywala zablokowana przez Oskara Wójcika pod naszym polem karnym.
  • 24'
  • 23'
    Jakub Gut wykańcza górne dogranie precyzyjnym strzałem głową!
  • 22'
    Łuczyk poszukuje partnerów w polu karnym, dogrywając górną piłką.
  • 21'
    Wciąż Pasy przy piłce, dogrywamy do skrzydła.
  • 20'
    Piłka przejęta przez Kapka, który napędza akcję w środku pola.
  • 19'
    Szybkie wznowienie Szewczyka.
  • 18'
    Kolejne długie podanie w kierunku Jakuba Guta, ponownie szybszy okazuje się golkiper rywali.
  • 17'
    Niecelne dogranie, przejmuje to Wójcik.
  • 16'
    Starcie pod polem karnym Pasów, rzut wolny przyznany rywalom.
  • 15'
    Kolejna próba rozegrania skrzydłem w wykonaniu gości, zablokowany Ziarko.
  • 14'
    Długim podaniem wypuszczony Madembo, ale przegrywa pojedynek o piłkę z Oliwierem Hylą.
  • 13'
    Widać wielkie emocje w dzisiejszym spotkaniu, jednak wciąż czekamy na klarowne okazje bramkowe. Dobrze spisują się defensywy obydwu zespołów.
  • 12'
    Szybka wrzutka bezpośrednio pod pole karne rywala, wybija to Sałamaj.
  • 11'
    Wślizg obrońców gości, piłka ląduje na aucie pod polem karnym Wisły.
  • 10'
    Kontra! Na skrzydle rozpędza się Przemysław Kapek.
  • 9'
    Chełmecki szarżuje w środku pola, ale dobrze ustawiona obrona Pasów nie pozwala mu wejsć w pole karne.
  • 8'
    Długie podanie do Guta, niestety zbyt mocne - szybszy okazuje się Szewczyk.
  • 7'
    Szybko wznawia golkiper Pasów.
  • 6'
    Górne rozegranie kończy się strzałem, który obija boczną siatkę bramki Kramarza.
  • 5'
    Faulowany Grzybowski, rzut wolny z okolic środka pola przyznany gościom.
  • 4'
    Dużo agresywnej, dynamicznej gry po obydwu stronach, ale niewiele sytuacji bramkowych podczas pierwszych minut spotkania.
  • 3'
    Górne podanie do przodu w wykonaniu rywala, głową wybija to Wójcik.
  • 2'
    Pierwsza próba poprowadzenia akcji ze strony gości grzęźnie na połowie Pasów.
  • 1'
    Od środka rozpoczyna zespół Trenera Wojciecha Ankowskiego.
  • 09:59
    Obydwa zespoły już na murawie. Mecz rozpoczyna się minutą ciszy.
  • 09:55
    Skład Pasów: Filip Kramarz - Oliwier Hyla, Oskar Wójcik (K), Jan Ziewiec, Jan Mróz - Bartłomiej Kolec, Maciej Mrozik, Wiktor Łuczyk, Adam Kapusta - Przemysław Kapek, Jakub Gut
  • 09:45
    Witamy z Cracovia Training Center! Przed nami szczególnie prestiżowe spotkanie naszych juniorów starszych, którzy w meczu derbowym zmierzą się z lokalną rywalką Pasów. Start spotkania już za kwadrans!