Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 2
  • Koniec drugiej połowy.
  • 95'
    Niestety, sędzia Paweł Raczkowski kończy spotkanie. Przegrywamy z Górnikiem 3:2.
  • 94'
    Wznowienie od bramki i walka w środku pola. Górnik przejmuje piłkę i stara się wyczekać z nią do końca spotkania.
  • 93'
    Strzał sprzed pola karnego niestety niecelny, Chudy rozpocznie od bramki.
  • 93'
    Blisko bramki. Piłka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
  • 92'
    Cracovia cały czas naciska. Kolejne dośrodkowanie wybite przez defensywę rywali.
  • 91'
    Kolejne dośrodkowanie wyłapane przez Chudego.
  • 90'
    Sędzia Raczkowski dolicza 5 minut do drugiej połowy.
  • 89'
    Kolejne dośrodkowanie zneutralizowane przez defensywę Zabrzan.
  • 88'
    Cracovia cały czas próbuje zagrozić dośrodkowaniami.
  • 87'
    Przerwa w grze spowodowana urazem jednego z ulubieńców miejscowej publiczności.
  • 86'
    Szybkie wznowienie z autu kończy się dośrodkowaniem z prawej strony boiska. Pewnie piłki pozbywają się piłkarze Górnika.
  • 86'
    Przerzut na prawe skrzydło kończy się wybiciem piłki w aut. Rozpocznie Cracovia.
  • 85'
    Strata Górników, Cracovia wymienia podania na swojej połowie.
  • 85'
    Golkiper szybko wprowadza piłkę do gry. Ta zostaje przetransportowana na prawe skrzydło, gdzie niestety traci ją Strózik. Chudy zacznie od bramki.
  • 84'
    Akcja Zabrzan z prawej strony boiska kończy się strzałem sprzed pola kornego. Pesković pewnie wyłapuje uderzenie.
  • 83'
    Górnik przy piłce.
  • 83'
    Cracovia odzyskuje piłkę, stara się szybko ją przetransportować na skrzydło, jednak dośrodkowanie ląduje w rękawicach Chudego.
  • 82'
    Faul
    Kolejny faul, tym razem sprawcą zawodnik Cracovii. Chudy wznowi grę sprzed pola karnego.
  • 81'
    Rzut wolny pewnie złapany przez Chudego. W tej sytuacji niegroźnego urazu nabawił się jeden z zawodników Górnika.
  • 80'
    Koj otrzymuje żółtą kartkę za brzydki faul. Cracovia wznowi grę z rzutu wolnego.
  • 80'
    Manneh zostaje zastąpiony przez Matuszka.
  • 79'
    Rzut wolny dla Cracovii. Żółtą kratką ukarany Manneh.
  • 78'
    Przerwa w grze była okazją do ostatniej zmiany w drużynie prowadzonej przez Michała Probierza. Pelle van Amersfoor zastępuje Thiago.
  • 77'
    Aut dla Cracovii.
  • 76'
    Zmiana w ekipie Pasów. Strózik zastępuje Rakoczego.
  • 75'
    Kolejna niecelna próba Górnika. Pesković wznowi grę.
  • 74'
    Niecelne dośrodkowanie. Od bramki zacznie bramkarz Pasów.
  • 73'
    Walka w środku boiska. Górnik stara się po raz kolejny zagrozić bramce strzeżonej przez Peskovicia.
  • 73'
    Pasy starają się wrzucić piłkę w pole karne. Niestety każda próba jest skutecznie blokowana przez defensorów Górnika.
  • 72'
    Faul
    Po wznowieniu gry faul w bocznej strefie boiska. Rozpocznie Cracovia.
  • 71'
    Niestety tracimy kolejną bramkę. Strzelcem Stavros Vassilantonopoulos.
  • 71'
    Faul
    Faul w pobliżu środka boiska. Wznawia grę Górnik.
  • 70'
    Górnik wznawia ze środka boiska, jednak nie ma pomysłu na przedostanie się w pobliże bramki Cracovii.
  • 69'
    Mamy bramkę! Dośrodkowanie strącone przez Helika wpada do siatki bramki strzeżonej przez Chudego. Do boju Pasy!
  • 68'
    Faul
    Rzut wolny dla Cracovii za faul na 35 metrze.
  • 67'
    Wznowienie gry przez Cracovię. Szybka akcja i próba z dystansu. Pewnie jednak interweniuje Chudy.
  • 66'
    Górnik nie sprawił problemów defensywie Cracovii. Peskovic zacznie od bramki.
  • 65'
    Szybka akcja Górnika zakończyła się na wywalczeniu rzutu rożnego przez drużynę prowadzoną przez Marcina Brosza.
  • 64'
    Wznowienie gry sprzed pola karnego przez Michala Peskovicia. Walka o piłkę w środku pola.
  • 63'
    Za przewinienie na Hance, Giakoumakis obejrzał żółty kartonik.
  • 63'
    Górnik próbował zagrozić bramce Cracovii. Niestety jeden z zawodników Cracovii ucierpiał i nie podnosi się z murawy.
  • 62'
    I niestety. Kolejna strata Pasów w środku pola.
  • 61'
    Piłka w posiadaniu Cracovii. Próba zbudowania groźnej akcji poprzez atak pozycyjny.
  • 60'
    Strzał Angulo kolejny raz zablokowany.
  • 59'
    Ekipa gospodarzy stara się uspokoić grę spokojną wymianą podań w środku pola.
  • 58'
    Cracovia stara się jak najszybciej odpowiedzieć. Pewnie dośrodkowanie wyłapuje golkiper Górnika.
  • 57'
    Niestety tracimy bramkę. Kapitalnym trafieniem popisuje się Erik Jirka.
  • 56'
    Zmiana w Górniku. Janżę zastępuje Giakoumakis.
  • 56'
    Odważniejsze ataki Zabrzan po zmianie stron. Dośrodkowanie wyekspediowane na rzut rożny.
  • 55'
    Ofsajd Rafaela Lopesa, Górnika wznawia grę w okolicach środka boiska.
  • 54'
    Niegroźny strzał pewnie wyłapany przez Peskovicia.
  • 53'
    Górnik cały czas próbuje zagrozić bramce Cracovii. Akcja toczy się na połowie Pasów.
  • 52'
    Żółtą kartką ukarany Kamil Pestka.
  • 51'
    Strata za stratą w środku pola. Ostatecznie aut dla Górnika Zabrze.
  • 50'
    Rzut rożny nie sprawił zagrożenia. Chudy wznowi od bramki.
  • 49'
    Dobre wprowadzenie piłki przez Peskovicia. Cracovia budowała swą akcję prawym skrzydłem, jednak dośrodkowanie Diego zablokowane. Piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 49'
    Pesković znowu pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
  • 48'
    Akcja gospodarzy na prawym skrzydle. Pestka blokuje dośrodkowanie, a piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 47'
    Faul
    Faul w środku pola. Górnik rozpocznie grę.
  • 47'
    Pestka wybija piłkę w aut. Górnik po wyrzucie buduje kolejną akcje.
  • 46'
    Strata Cracovii i akcja Górnika. Uderzenie Angulo zablokowane.
  • 46'
    Pasy rozpoczynają od środka boiska.
  • Rozpoczynamy drugą połowę.
  • Koniec pierwszej połowy.
  • 49'
    Dośrodkowanie Janzy z rzutu rożnego. Pesković pewnie piąstkuje piłkę.
  • 48'
    Górnik próbuje zagrozić Cracovii. Kończy się na wybiciu na rzut rożny.
  • 47'
    Zakotłowało się pod polem karnym Cracovii. Na szczęście dla drużyny prowadzonej przez Michała Probierza, Angulo trafia w defensora Pasów.
  • 47'
    Rzut wolny nie przyniósł zagrożenia dla Cracovii. Górnik buduje kolejną akcje.
  • 46'
    Faul
    Faul pod polem karnym Cracovii. Górnik będzie miał okazję z rzutu wolnego.
  • 45'
    Sędzia Paweł Raczkowski doliczył 4 minuty do pierwszej połowy.
  • 44'
    Górnik stara się zagrozić Cracovii poprzez dośrodkowania ze skrzydeł. Na szczęście nie docierają one do celu.
  • 43'
    Przejęcie piłki przez zawodników z Zabrza. Gorąco pod polem karnym gości.
  • 42'
    Wznowienie gry przez golkipera gospodarzy. Cracovia wygrywa walkę o piłkę i zaczyna budować kolejny atak pozycyjny,
  • 41'
    Kolejna przerwa w grze. Nie podnosi się z murawy jeden z Górników.
  • 40'
    Faul
    Ostre wejście zawodnika Cracovii pod polem karnym gospodarzy. Sędzia odgwizduje faul.
  • 39'
    Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Ukarany nią zostaje Wiśniewski.
  • 38'
    Próba dośrodkowania na lewym skrzydle zatrzymana przez Dytiatjewa.
  • 37'
    Żółtą kartkę otrzymuje także zawodnik Górnika- Roman Prochazka.
  • 37'
    Przepychanki w środku pola. Żółtą kartką ukarany zawodnik Cracovii- Milan Dimun.
  • 36'
    Górnik kolejny raz próbuje zaskoczyć Cracovię górną piłką za defensorów. Pesković jednak łapie piłkę.
  • 34'
    Faul
    Faul Pestki w środku pola.
  • 34'
    Cracovia stara się w tym meczu budować zagrożenie poprzez spokojne rozgrywanie piłki.
  • 33'
    Zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Łukasz Wolsztyński, zastępuje go Michał Koj.
  • 32'
    Leży Michal Pesković. Ucierpiał w starciu podczas kornera.
  • 32'
    Rzut rożny dla Górnika. Cracovia oddala zagrożenie.
  • 31'
    Górnik próbuje sforsować defensywę Pasów dalekimi przerzutami. Defensywa Krakowian świetnie sobie z tym radzi.
  • 30'
    Leży na murawie zawodnik gospodarzy. Kolejna przerwa w grze.
  • 29'
    Niecelne dośrodkowanie Pestki. Piłka przeleciała wzdłuż pola karnego.
  • 28'
    Akcja Cracovii zakończona fiaskiem. Niedokładne podanie na prawym skrzydle.
  • 27'
    Okres gry w środku pola. Żadna z drużyn nie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce.
  • 26'
    Niestety tracimy bramkę. Uderzenie przypadkowo odbija się od Jimeneza, jednak na tyle szczęśliwie dla Górnika, że piłka wpada do siatki obok słupka.
  • 25'
    Okres spokojnej wymiany podań przez zawodników Cracovii.
  • 24'
    Była szansa dla Pasów. Rakoczy niestety stracił piłkę w polu karnym.
  • 23'
    Górnik oddala zagrożenie. Piłka dla Cracovii.
  • 22'
    Kolejna akcja w ofensywie Cracovii. Rzut rożny,
  • 21'
    Zmiana spowodowana kontuzją. Fiolicia zastępuje Rakoczy.
  • 20'
    Przerwa w grze. Z boiska nie podnosi się Fiolić.
  • 19'
    Faul
    Faul Cracovii w środku pola.
  • 18'
    Kolejna dobra okazja Górnika. Jimenez fatalnie pudłuje.
  • 16'
    Groźna akcja gospodarzy! Sędzia Paweł Raczkowski odgwizduje spalonego.
  • 15'
    Strata Pasów. Próba przerzutu na skrzydło przez zawodników Górnika kończy się niecelnym dograniem.
  • 14'
    Cracovia przejmuje piłkę po wznowieniu gry. Okres spokojnego budowania ataku pozycyjnego przez gości.
  • 13'
    Thiago ukarany żółtą kartką.
  • 9'
    Do piłki pod polem karnym dochodzi Lopes, który szykuje się do uderzenia z dystansu.