Ostatnia zmiana w drużynie Pasów.
  • 90'
    Dośrodkowanie Rochy i tym razem do piłki dopadł świetnie ustawiony Myszor. Nie uciekną nam już te 3 punkty!
  • 89'
    Rocha w indywidulanej akcji po lewej stronie boiska. Minął rywala i dośrodkował, piłka niestety nie napotkała głowy Rivaldinho.
  • 87'
    Długie podanie Rochy w kierunku Myszora, w posiadaniu piłki Pasy, które starają się poszanować piłkę w końcówce tego spotkania.
  • 86'
    Padł napastnik Warty w naszym polu karnym ale sędzia pokazał, że nie ma szans na podyktowanie rzutu karnego. Wrzutem z autu wznowi Warta.
  • 84'
    Za przerwanie akcji w środkowej strefie boiska kartką ukarany został Loshaj.
  • 82'
    Podwójna zmiana, jako drugi boisko opuścił nasz kapitan. Zastąpi go Sylwester Lusiusz.
  • 82'
    Kolejna zmiana w zespole Pasów.
  • 81'
    Kontra Pasów 3 na 3, niestety okazja do rozmontowania strzępków obrony rywala spełzła na niczym, gdyż na strzał z dystansu zdecydował się Kamil Pestka.
  • 77'
    Adam Zrelak w miejsce Mateusza Kupczaka.
  • 76'
    Coraz więcej do powiedzenia ma w tym meczu Warta, która w drugiej połowie wygląda dużo lepiej niż w pierwszej części gry.
  • 75'
    Kupczak próbował przedzierać się prawym skrzydłem jednak nie odpuścił krycia Kamil Pestka, który pewnie i czysto odebrał piłkę rywalowi.
  • 73'
    Faul
    Interwencja wślizgiem Rivaldinho kończy się faulem oraz kolejną szybko przerwaną kontrą. Z dobrej strony w defensywie pokazuje się dziś Brazylijczyk.
  • 72'
    Na drybling po prawej stronie boiska zdecydował się Myszor, który co prawda minął przeciwnika ale podanie młodego gracza Pasów nie znalazło adresata.
  • 69'
    Podwójna zmiana w wykonaniu trenera Probierza.
  • 69'
    Boisko opuści strzelec bramki dla Pasów. Dziękujemy!
  • 68'
    Dośrodkowanie Grzesika w kierunku Trałki, który strzałem z woleja próbował pokonać Lukasa Hrosso. Strzał bardzo niecelny, od bramki wznowi Cracovia.
  • 67'
    Dośrodkowanie po ziemi Pelle w kierunku Sergiu, kapitan Pasów minął się z piłką o milimetry.
  • 63'
    Na boisku melduje się weteran Ekstraklasowych boisk - Łukasz Trałka.
  • 63'
    Druga zmiana w szeregach Warty.
  • 63'
    Kolejny faul zawodnika Pasów, tym razem ostra interwencja Rivaldinho, który zdusił kontrę Poznaniaków w zarodku.
  • 62'
    Faul
    Starcie Rakoczego w środku pola kończy się faulem naszego zawodnika. Rzut wolny dla Warty.
  • 60'
    Grę wciąż prowadzi Cracovia, tym razem strzał Pellego głową wylądował ponad bramką.
  • 58'
    Gol dla Pasów. Znakomicie odnalazł się w polu karnym Michał Rakoczy, który potężnym strzałem z bliskiej odległości pokonał Adriana Lisa. 1:0 dla Cracovii!
  • 54'
    Głowami zderzyli się zawodnicy obu zespołów. Przerwa w grze.
  • 53'
    Strzał Kuzimskiego z dystansu, fenomenalnie interweniował Hrosso wyciągając się jak struna. Rożny dla Warty.
  • 50'
    Pod polem karnym w dobrej pozycji Rivaldo Jr, ale do piłki szybciej wychodzi Lis.
  • 49'
    Futbolówka szybko ponownie przejęta przez Pasy.
  • 48'
    Do gry piłkę wprowadza Lis.
  • 47'
    Pod polem karnym rozpędza się Sergiu Hanca, wrzutka jednak zbyt mocna - nikt nie dociera do piłki.
  • 46'
    Od środka rozpoczynają Pasy, bez zmian w obydwu zespołach.
  • 46'
    Zmiana w przerwie.
  • 16:02
    Obydwa zespoły wracają na murawę, za chwilę gramy ponownie!
  • 45'
    Arbiter nie przedłuża połowy nawet o jedną minutę. Bez bramek do przerwy, wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Minuta do zakończenia podstawowego czasu gry pierwszej połowy.
  • 43'
    Zagranie w pole karne gości, przecina to jednak Papeau.
  • 42'
    Golkiper gości wprowadza piłkę do gry.
  • 41'
    Rodin uderza z bliska, broni to jednak Lis.
  • 40'
    Uspokajamy grę po groźnej sytuacji dla gości, rozgrywając w defensywie.
  • 39'
    Spokojne wznowienie bramkarza Cracovii.
  • 38'
    Dobra interwencja naszego golkipera, który pewnie chwyta piłkę.
  • 37'
    Sam na sam z Hrosso wychodzi Mateusz Kuzimski!
  • 36'
    Pasy nadal z optyczną przewagą, lecz bez efektów w postaci bramek.
  • 35'
    Do piłki, dośrodkowanej przez Rapę, dochodzi Hanca - strzał obroniony przez golkipera gości.
  • 34'
    Wrzutka wprost w ręce Hrosso, z kontrą ruszają Pasy.
  • 34'
    Rzut wolny dla Warty, dośrodkowanie zostało przerwane przez Pelle, który wybił piłkę na rzut rożny.
  • 33'
    Efektownie piętą w powietrzu zagrywa Pelle. Piłka trafia pod nogi Hebo, który zmienia ciężar gry na prawą stronę w kierunku Rapy. Ten traci piłkę w bocznym sektorze boiska.
  • 31'
    Strzał Sadikovicia sparowany na rzut rożny przez obrońców Warty. Goście od dłuższej chwili zamknięci we własnym polu karnym.
  • 29'
    Za faul na Rakoczym ukarany kartonikiem został napastnik Warty.
  • 29'
    Fantastyczna akcja Pelle van Amersfoorta, który indywidualnym rajdem minął 4 zawodników rywali. Zabrakło ostatniego podania w kierunku naszego napastnika. Od bramki wznowi Warta.
  • 27'
    Kolejny zablokowany strzał Cracovii, ty razem autorem uderzenia był Rakoczy. Pasy wciąż w natarciu.
  • 26'
    Strzał z dystansu Hebo, ofiarnie obrońca, który ciałem sparował piłkę na rzut rożny.
  • 25'
    Bardzo nisko po piłkę zszedł Pelle, który mocnym podaniem po ziemi znalazł niepilnowanego Rivaldinho. Ten z obrońcą na plecach dał się sfaulować. Pasy wznowią od rzutu wolnego.
  • 23'
    Zamieszanie w polu karny Warty, strzał oddał Pelle ale sędzia wcześniej użył gwizdka i zasygnalizował faul Holendra na obrońcy z Poznania.
  • 22'
    Próba ominięcia naszych obrońców długi podanie za ich plecy spaliła na panewce. Kolejny raz świetnie interweniuje Rodin.
  • 20'
    Ostry faul Corryna na Rodinie, od rzutu wolnego w okolicach własnego pola karnego wznowią grę zawodnicy Cracovii.
  • 18'
    Dośrodkowanie Pestki spod linii końcowej boiska, bardzo mocne podanie nie znajduje jednak adresata.
  • 17'
    W ataku pozycyjnym Pasy, cała drużyna gości ustawiona na własnej połowie.
  • 15'
    Prostopadłe podanie w kierunku Kuzimskiego, pewnie interweniuje Hrosso, który łapie piłkę w okolicach 11 metra.
  • 14'
    Do piłki w narożniku podszedł Sergiu Hanca, dośrodkowanie niecelne, z kontrą wychodzi Warta.
  • 13'
    Długie crossowe podanie Rodina w kierunku Rakoczego, młody gracz Pasów szukał napastnika w polu karny. Piłka zablokowana, od rzutu rożnego wznowi Cracovia.
  • 11'
    Zbyt mocne dogranie Kupczaka ląduje na aucie na połowie Pasów.
  • 10'
    Pelle szybko podnosi się z murawy.
  • 9'
    Chwila przerwy w grze, pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pasów.
  • 8'
    Piłka krąży przy linii środkowej, gracze rywala cofnięci.
  • 7'
    Dośrodkowanie z prawej strony, defensywa rywala wybija jednak do przodu.
  • 6'
    Kamil Pestka z przerzutem do Jakuba Jugasa, rozgrywamy od defensywy.
  • 5'
    Z piłką urywa się Kopczyński, akcja jednak grzęźnie pod naszym polem karnym.
  • 4'
    Piłka przyznana Pasom.
  • 3'
    Faulowany Michał Rakoczy, żółtą kartkę obejrzał Konrad Matuszewski.
  • 2'
    Pierwsze dogranie na skrzydło, powstrzymywany Pelle van Amersfoort.
  • 1'
    Zaczynamy! Od środka goście.
  • 14:59
    Obydwa zespoły pojawiły się już na murawie. Za chwilę gramy!
  • 14:45

Przypominamy, że Pasy zagrają dziś w wyjątkowych, złotych trykotach, upamiętniających setną rocznicę zdobycia przez nas pierwszego Mistrzostwa Polski.

Przed meczem odsłonięta została pamiątkowa tablica, poświęcona legendarnemu działaczowi, Ignacemu Książkowi. Więcej informacji nt. tego wydarzenia oraz obszerna relacja już wkrótce na naszych stronach.

• 14:40

Poznajmy skład Pasów!

• 14:30
    Witamy ze Stadionu przy ul. Józefa Kałuży! Przed nami mecz Pasów w 11. kolejce ligowej. Dziś podejmujemy Wartę Poznań, start meczu już o 15:00!