Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Radomiak Radom Radomiak Radom
  • 97'
    W doliczonym czasie gry i ostatniej akcji meczu bramkę głową zdobywa Artur Bogusz.
  • 90'
    Ostatnia zmiana w drużynie gości.
  • 90'
    Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.
  • 89'
    Po sprawdzeniu sytuacji na VARze sędzia cofa czerwoną kartkę dla Loshaja i pokazuje jedynie żółty kartonik.
  • 87'
    Hanca znalazł się z piłką przed polem karnym rywali, niestety przespał dobry moment do strzału. Próbował jeszcze miękkim podaniem znaleźć Piszczka ale rozczytali to dobrze obrońcy z Radomia.
  • 84'
    Faul
    Piłkę wyprowadzał Rocha. Wślizgiem powstrzymali go rywale. Sędzia Marciniak sygnalizuje faul.
  • 83'
    Niekonwencjonalne podanie bezpośrednio z rzutu rożnego przed pole karne Pasów. Strzał rywali bez trudu blokuje Pestka.
  • 82'
    Na kolejną roszadę decyduje się trener gości. Bogusz wchodzi za wyraźnie zmęczonego Machado.
  • 82'
    Wrzutka Pestki mija obrońców oraz Piszczka ale piłka spada tuż pod nogi Rapy, który oddał strzał na bliższy słupek. Pewnie interweniuje bramkarz.
  • 81'
    Odbiór Loshaja w środkowej strefie boiska, piłka wraca w posiadanie Cracovii.
  • 79'
    Ależ ciasteczko zagrał teraz Piszczek w kierunku Hanki, ten niestety nie zdołał oddać strzału. Odbitą od obrońcy piłkę przejmuje drużyna gości.
  • 77'
    Zmiana również w zespole Pasów. Rocha w miejsce Rakoczego.
  • 75'
    Junior Rondon w miejsce Pereiry.
  • 75'
    Radecki w miejsce Nascimento.
  • 75'
    Potrójna zmiana w zespole gości.
  • 72'
    Bramka dla Pasów!!! Niesamowitym wyczuciem wykazał się Piszczek, który strzałem głową pokonuje bramkarza rywali.
  • 71'
    Kontratak gości zakończył się bardzo lekkim strzałem w sam środek bramki. Hrosso wznawia grę długim podaniem na skrzydło.
  • 69'
    Piłka zagrywana przez Sergiu nie znajduje adresata.
  • 68'
    Strzał z dystansu zawodnika gości, pewnie interweniuje Hrosso.
  • 65'
    Kolejna zmiana w zespole Pasów. Na boisko w miejsce Lusiusza wchodzi dobrze dysponowany ostatnio młodzieżowiec - Jakub Myszor.
  • 66'
    Cierpliwie buduje atak Cracovia starająca się znaleźć lukę w formacji defensywnej Radomiaka, a nie jest to dziś łatwe zadanie.
  • 63'
    Kolejny corner dla naszego zespołu, który nęka Radomiaka kolejnymi akcjami ofensywnymi. Tym razem piłkę dograną w pole karne pewnie łapie bramkarz rywali.
  • 62'
    Dośrodkowanie Loshaja zatrzymało się na głowie pierwszego obrońcy, Radomiak oddala grę i piłką ląduje pod nogami Hrosso.
  • 61'
    Za faul na Pelle żółtą kartką ukarany został Kaput. Szkoda bo Holender wychodził z dobrze zapowiadającą się kontrą.
  • 58'
    Crossowe podanie w kierunku Rapy, który zgrał piłkę głową w poprzek pola karnego. Tam do piłki dopadł Rakoczy, który oddał strzał z woleja minimalnie ponad bramką.
  • 56'
    Strzał z rzutu wolnego prosto w mur, przy piłce Radomiak.
  • 55'
    Naładowani pozytywną sportową złością wydają się być nasi zawodnicy. Kolejny faul rywali na Hance przynosi rzut wolny na wysokości pola karnego dla naszej drużyny.
  • 54'
    Bardzo dobra akcja naszych piłkarzy została zwieńczona strzałem głową przez Filipa Piszczka, dla którego był to pierwszy kontakt z piłką. Z trudami interweniuje bramkarz łapią piłkę na linii bramkowej.
  • 53'
    Hanca wyłuskał piłkę wślizgiem na własnej połowie po czym dał się sfaulować rywalowi. To się nazywa doświadczenie. Wolny dla Pasów.
  • 52'
    Niecelne dośrodkowanie naszego kapitana wyjaśnione przez defensorów drużyny gości. Piłka wraca jednak w posiadanie naszych piłkarzy.
  • 51'
    Świetne wejście w pole karne Rakoczego obfituje rzutem rożnym dla Pasów.
  • 47'
    Groźna sytuacja w polu karnym Cracovii, strata w prawym sektorze boiska naszego defensora zakończyła się na szczęście jedynie niegroźnym dośrodkowaniem.
  • 45'
    W miejsce Hebo oraz Sadikovicia zobaczymy Loshaja oraz Piszczka.
  • 45'
    Trener Probierz zdecydował się na podwójną zmianę na początku drugiej połowy.
  • 19:04
    Podwójna zmiana przygotowywana w zespole Pasów.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy na prowadzeniu goście, którzy wykorzystali podyktowany rzut karny. O zmianę wyniku meczu powalczymy za kwadrans.
  • 44'
    Minuta do zakończenia podstawowego czasu gry.
  • 43'
    Próba wyprowadzenia piłki z własnej połowy nieudana, Pasy przejmują futbolówkę.
  • 42'
    Rakoczy mierzy zza pola karnego, strzał jednak zablokowany!
  • 41'
    Dogranie do Pellego zablokowane przez Rossiego.
  • 40'
    Bokiem boiska urywa się Cornel Rapa, szukając partnera.
  • 39'
    Uspokoiło się to spotkanie w ostatnich minutach. Mniej ofensywnej gry, obydwa zespoły czekają na przerwę.
  • 38'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 37'
    Górna piłka ze strony Pellego przecięta przez jednego z defensorów rywali.
  • 36'
    Z kontratakiem próbuje urwać się Angielski, jednak szybko przecinamy akcję.
  • 35'
    Trwa okres przewagi Pasów, znacznie częściej znajdujących się na połowie rywala.
  • 34'
    Tym razem świetnie interweniuje Filip Majchrowicz, stając na drodze uderzenia Michała Rakoczego.
  • 33'
    Szybko wprowadzamy piłkę do gry.
  • 32'
    Mocne uderzenie gracza rywali wybronione przez Lukasa Hrosso, który wyciągnął się jak struna!
  • 31'
    Pod polem karnym miejsca szuka Kaput.
  • 30'
    Rozpędzony Kamil Pestka traci piłkę na rzecz rywali pod polem karnym Radomiaka.
  • 29'
    Machado mierzy mocno pod polem karnym, ale wprost w rękawice Lukasa Hrosso.
  • 28'
    Dośrodkowanie wyekspediowane do przodu przez defensywę rywala.
  • 27'
    Rzut rożny dla Pasów po interwencji Abramowicza.
  • 26'
    Szybko ruszamy pod pole karne rywala po wznowieniu gry.
  • 25'
    Pasy rozpoczynają od środka.
  • 24'
    Było bardzo blisko, jednak po rękach Lukáša Hroššo piłka wpada do siatki. Rzut karny wykorzystał Karol Angielski.
  • 23'
    Penalty
    Do piłki na jedenastym metrze podchodzi Karol Angielski.
  • 22'
    W polu karnym leży Machado, arbiter decyduje się na podyktowanie rzutu karnego...
  • 21'
    Po dośrodkowaniu główką próbuje uderzać Abramowicz, jednak mierzy niewystarczająco celnie.
  • 20'
    Rzut rożny dla rywali.
  • 19'
    Karol Angielski zapędzony sprawnie pod narożnik boiska, bez dośrodkowania dla rywali.
  • 17'
    Ponownie na uderzenie z dystansu decyduje się aktywny w tym meczu Michał Rakoczy. Piłka mija słupek bramki rywala.
  • 18'
    Pelle niecelnie z boku pola karnego, wznowią goście.
  • 16'
    Gra ponownie przeniesiona do środka pola.
  • 15'
    Długie podanie do Hrosso, który spokojnie wprowadza piłkę do gry.
  • 14'
    Starcie na linii Jugas - Maurides, jednak bez kartki dla obydwu zawodników.
  • 13'
    Żywe spotkanie oglądamy dziś #NaStadionie. Obydwa zespoły grają dynamicznie, minimalną przewagę optyczną posiadają goście.
  • 12'
    Hanca poszukuje Pellego, jednak podanie niewystarczająco celne. Przejmują rywale.
  • 11'
    Wznawia golkiper rywali.
  • 10'
    Aj, nieznacznie chybił Michał Rakoczy! Uderzenie z dystansu młodego pomocnika Pasów ląduje na aucie bramkowym.
  • 9'
    Piłka szybko wraca w nasze posiadanie.
  • 8'
    Michał Rakoczy złapany na pozycji spalonej.
  • 7'
    Dośrodkowanie w porę wybite przez linię defensywną rywala.
  • 6'
    Pasy zmuszone wybić na rzut rożny.
  • 5'
    Trwa okres gry w środku boiska.
  • 4'
    Wybija Majchrowicz.
  • 3'
    Dogranie do Pellego w polu karnym zablokowane przez defensywę gości.
  • 2'
    Goście starają się podejść pod bramkę Hrosso, jednak ich atak szybko grzęźnie na linii pola karnego.