Za przedłużanie gry sędzia ukarał Dawida Bałdygę żółtą kartką.
    Seria dośrodkowań w wykonaniu naszego zespołu, ale nie do pokonania w powietrzu są dziś obrońcy Siarki.
  • 90'
    Ostatnia zmiana w szeregach Cracovii.
  • 89'
    Kradną czas w narożniku gospodarze. Dwóch zawodników zastawia piłkę uniemożliwiając wyprowadzenie kontrataku.
  • 87'
    Kolejna świetna interwencja Wilka. Gdyby nie bramka z pierwszej części spotkania, golkiper Pasów mógłby uznać ten występ za perfekcyjny.
  • 86'
    Piłka nie znajduje żadnego z naszych zawodników w polu karnym rywali. Piłkę wyłapuje bramkarz gospodarzy.
  • 85'
    Zaucha decyduje się na drybling. Założył siatkę rywalowi i minął kolejnego. Ostatni obrońca nie kalkulował i wybił piłkę na rzut rożny.
  • 83'
    Malisz zastąpi Pika.
  • 82'
    Mocny strzał Kanacha w kierunku bramki. Z trudnościami łapie piłkę bramkarz.
  • 81'
    Akcja Zauchy lewą stroną. Obrońcy przerywają grę wybijając piłkę w aut.
  • 79'
    Groźna akcja Siarki. Strzał z bliskiej odległości ląduje tuż ponad poprzeczką Wilka. Dużo szczęścia po stronie naszej drużyny.
  • 78'
    Trener gospodarzy zmienia również swojego napastnika.
  • 78'
    Kolejne zmiany w szeregach Siarki.
  • 76'
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie Rubio z rzutu wolnego kończy się niegroźną kontrą gospodarzy. Przy piłce wciąż Pasy.
  • 74'
    Naciska teraz zespół Pasów wyższym niż dotychczas pressingiem.
  • 73'
    Trzecia zmiana w wykonaniu trenera Piotra Gizy.
  • 72'
    Zmiana również w drużynie gospodarzy.
  • 70'
    Druga zmiana w Cracovii.
  • 70'
    Zmiana w zespole Pasów.
  • 67'
    DWIE DOBITKI OBRONIŁ ADAM WILK. Karny zmarnowany, brawo dla naszego kapitana!
  • 65'
    Penalty
    Piłkarz Siarki upada w naszym polu karnym. Sędzia wskazuje na 11 metr.
  • 62'
    Kanach pewnie czyści rywala w środkowej strefie boiska. Z kontrą wychodzą piłkarze Pasów.
  • 60'
    Piłkarze Cracovii przejmują inicjatywę utrzymując się coraz dłużej przy piłce.
  • 59'
    Celne dośrodkowanie zakończone strzałem i dobitką. W chaosie obrońcy gospodarzy wybijają piłkę na kolejny corner.
  • 58'
    Strzał z dystansu Rubio! Z trudami interweniuje bramkarz.
  • 57'
    Dobra zespołowa akcja w wykonaniu Cracovii. Ożóg znalazł niepilnowanego Zauchę, który wdarł się w pole karne rywali. Sędzia mimo wślizgu w nogi naszego piłkarza nie użył gwizdka.
  • 55'
    Faul
    Faul na Kanachu. Z okolic środka boiska wznowią grę Pasy.
  • 53'
    Siarka w natarciu. Zespół gospodarzy nęka nas seriami dośrodkowań w pole karne Wilka. Póki co pewnie interweniują obrońcy na zmianę z kapitanem drużyny rezerw.
  • 51'
    Dobra akcja Zauchy, który próbował przedrzeć się środkiem boiska. Niestety podanie w kierunku wybiegającego Rubio przejął obrońca.
  • 49'
    Faul
    Faul na Stacherze, który chwilę wcześniej wyłuskał piłkę spod nóg rywala. Wolny dla Pasów.
  • 48'
    Długie podanie za plecy naszych obrońców ale w porę przeczytał to Ziemnik, który przejął piłkę i wybił w aut.
  • 46'
    Dośrodkowanie Siarki z lewej strony boiska. Piłka ląduje na górnej siatce bramki naszego zespołu. Grę z piątego metra wznowi Wilk.
  • Początek drugiej połowy.
  • Koniec pierwszej połowy.
  • 45'
    Strzał z bliskiej odległości i fenomenalnym instynktem popisał się Wilk.
  • 45'
    Dośrodkowanie gospodarzy wyjaśnione przez Ziemnika. Rożny dla Siarki.
  • 44'
    Dużo chaosu wdarło się w grę obu drużyn. Oba zespoły przerzucają się teraz długimi podaniami w stronę swoich napastników.
  • 42'
    Zbyt mocne dośrodkowanie Ożóga. Piłka opuszcza plac gry.
  • 41'
    Faul na skraju pola karnego Siarki. Do piłki podchodzi Wiśniewski, który strzałem lewą nogą oddał niemal perfekcyjny strzał. Niemal bo niesamowitym refleksem wykazał się bramkarz parując piłkę na rzut rożny,
  • 40'
    Faul
    Zaostrza nam się gra. Tym razem przy próbie dryblingu faulowany był Daniel Pik.
  • 35'
    Bez litości sędzia, który ukarał kartką również trzeciego zawodnika Siarki.
  • 35'
    W całe zamieszanie zaangażował się również bramkarz gospodarzy za co nie uniknął kary.
  • 35'
    Za popchnięcie rywala kartką ukarany także Rubio.
  • 35'
    Wilk również nie uniknął kary.
  • 35'
    Za utarczki słowne oraz przepychanki pospały się żółte kartki dla graczy obu zespołów.
  • 35'
    Przepychanka po faulu na Rubio. Sędzia odgwizuje faul.
  • 34'
    Dośrodkowanie w pole karne Pasów, ale udaje się wybić piłkę.
  • 33'
    Zagranie za plecy naszych obrońców, ale napastnika drużyny gospodarzy uprzedził Adam Wilk.
  • 29'
    Od dłuższej chwili w posiadaniu piłki zespół Pasów. Możemy zobaczyć grę, do której przyzwyczaili nas w tym sezonie podopieczni trenera Gizy.
  • 28'
    Martinez mija naszych obrońców i oddaje strzał. Pewnie interweniuje Wilk.
  • 26'
    Faul
    Faul na Ożogu w środkowej strefie boiska. Jest chwila na złapanie oddechu przy tym stałym fragmencie gry.
  • 25'
    Piłka trafia do obrońcy gości, który próbował strzału głową. Piłka opuszcza boisko.
  • 24'
    Faul
    Rubio przerywa kontrę gospodarzy. Rzut wolny tuż przed polem karnym Adama Wilka.
  • 23'
    Ożóg mknie środkiem boiska z piłką mijając kolejnych rywali. Czwarty kolejny nie dał się już minąć tak łatwo i wślizgiem odbiera piłkę naszemu pomocnikowi.
  • 22'
    Długie crossowe podanie na skrzydło w wykonaniu Wiśniewskiego. Kolega z drużyny okazał się czekać na piłkę na pozycji spalonej.
  • 21'
    Mimo prowadzenia gospodarzy, wciąż możemy obserwować bardzo wysoki pressing w ich wykonaniu. Skutkuje to dużą trudnością w konstruowaniu akcji przez nasz zespół.
  • 19'
    Rubio ścina z piłką do środka boiska i znajduje niepilnowanego Zauchę, który decyduje się na niecelny strzał z dystansu.
  • 16'
    Strzał przewrotką w polu karnym Pasów po wrzutce z rzutu rożnego. Piłka trzepocze w siatce. Gospodarze wychodzą na prowadzenie.
  • 15'
    Akcja gospodarzy na prawej stronie boiska. Po zablokowanym dośrodkowaniu będziemy mieli rzut rożny.
  • 12'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę pewnie łapie bramkarz Pasów.
  • 11'
    Groźnie pod bramką Adama Wilka po dośrodkowaniu ze skrzydła. Ziemnik wybija jednak piłkę na rzut rożny.
  • 11'
    Dobre dośrodkowanie ze skrzydła wykonane przez Patryka Zauchę, ale wybijają gospodarze.
  • 9'
    Podanie na skrzydło do wybiegającego Zauchy, ale piłka wychodzi na aut.
  • 8'
    Indywidualna akcja Rubio prawym skrzydłem. Pojedynek wygrywa obrońca Siarki.
  • 7'
    Długie prostopadłe podanie w kierunku napastnika gospodarzy. Świetnie rozczytał to Wilk i uprzedzając rywala pewnie chwycił piłkę zawieszoną w powietrzu.
  • 4'
    Krótkie rozegranie z rzutu rożnego spaliło na panewce. Po 3 podaniach piłka trafia do zawodnika na pozycji spalonej. Grę wznowi drużyna rezerw Pasów.
  • 4'
    Zaucha zdecydował się na mocny strzał zza pola karnego. Pewnie interweniował bramkarz.
  • 3'
    Faul
    Radosław Kanach świetnie zastawił się w bocznym sektorze boiska i wywalczył rzut wolny dla Pasów.
  • 3'
    Strata Ziemnika stworzyła okazję do kontrataku naszym rywalom. Na szczęście napastnik Siarki spanikował i oddał bardzo niecelny strzał.
  • 2'
    Wysoki pressing ze strony gospodarzy już od pierwszych minut spotkania.
  • 1'
    Od środka grę zacznie drużyna Pasów.
  • 12:48
  • 12:47
    Witamy na relacji live z meczu Siarka Tarnobrzeg vs Cracovia II! Początek spotkania już o godz. 13:00.