Kolejny faul Legionistów. Tym razem Wieteska niezgodnie z przepisami zaatakował Rivaldinho.
    Cztery minuty dłużej będzie trwało dzisiejsze spotkanie.
  • 89'
    Kakabadze udanie interweniował w swoim polu karnym. Za moment grę z piątego metra wznowi Niemczycki.
  • 89'
  • 88'
    Utrzymywali się przez dłuższy czas podopieczni Jacka Zielińskiego, ale finalnie niewiele z tego wynikło. W posiadaniu futbolówki ponownie goście.
  • 87'
    Josue dośrodkowuje zbyt głęboko i piłkę wyłapuje Niemczycki. Chwila oddechu dla Pasów.
  • 86'
    Kamil Pestka, faulem przerywa akcję Legionistów.
  • 85'
    Wybitą piłkę z rzutu rożnego przejął Bartłomiej Ciepiela, który uderzał tuż obok słupka.
  • 84'
    Replace
    Ostatnia zmiana w drużynie goście. Bartłomiej Ciepiela za Luquinhasa.
  • 83'
    Dośrodkowanie przerywa Jakub Jugas. Rzut rożny dla przyjezdnych.
  • 82'
    Replace
    Zmiany dokonuje Jacek Zieliński. Michał Rakoczy w miejsce Jakuba Myszora.
  • 81'
    Kolejny stały fragment gry dla podopiecznych Marka Gołębiewskiego.
  • 80'
    Uwidocznia się przewaga gości. Całą 11-tką, na własnej połowie, bronią się Pasy.
  • 79'
    Tomas Pekhart zablokowany. Czech wywalczył rzut rożny.
  • 78'
    Kolejny faul Hebo Rasmussena. Duńczyk faulował dwukrotnie w krótkim odstępie czasu.
  • 77'
    Niecelne dośrodkowanie Josue. Od bramki wznowi Niemczycki.
  • 77'
    Jakub Myszor niezgodnie z przepisami.
  • 76'
    Faulował Pelle van Amersfoort, arbiter główny nie napomniał Holendra.
  • 75'
    Co raz częściej pod pole karne krakowian przedostają się goście. Tym razem Jugas wybija piłkę na aut.
  • 73'
    Strata piłki przez Pasy i faulem musiał ratować się Hebo Rasmussen.
  • 72'
    Rivaldinho złapany na ofsajdzie.
  • 71'
    Rui Gomes dośrodkowywał, ale pewnie interweniował Karol Niemczycki.
  • 70'
    Gra zostaje wznowiona, a Thomas Pekhart swój występ rozpoczął od faulu.
  • 69'
    Gra zostaje przerwana. Ucierpiał Hebo Rasmussen.
  • 68'
    Replace
    Kolejna, już czwarta w tym spotkaniu, zmiana w drużynie Legii. Tomas Pekhart za Filipa Mladenovica.
  • 68'
    Rivaldinho uderzał po krótkim słupku, ale czujnie w bramce Artur Boruc.
  • 67'
    Złapany na spalonym zawodnik gości.
  • 66'
    Uwidocznia się przewaga Pasów w tym fragmencie spotkania. Dośrodkowanie Otara Kakabadze przerwał jeden z Legionistów.
  • 65'
    Replace
    Kolejna zmiana w drużynie Pasów. Filip Piszczek kończy dzisiejszy występ. Jego miejsce zajmie Rivaldo Junior.
  • 64'
    Corner kick
    Dwa z rzędu rzuty rożne w wykonaniu Pasów. Po drugim dośrodkowaniu piłkę przejął Kakabadze. Mocny strzał Gruzina wylądował na słupku bramki bronionej przez Artura Boruca.
  • 63'
    Akcja Pasów przeniosła się na lewą stronę, a tam Kamil Pestka wywalczył rzut rożny.
  • 62'
    Corner kick
    Przerwana wrzutka Siplaka. Obrońca Pasów za moment po raz kolejny dośrodkuje piłkę.
  • 62'
    Najpierw zablokowany strzał Sergiu Hanci, a chwilę później Myszor wywalczył rzut rożny dla Cracovii.
  • 61'
    Corner kick
    Trzy rzuty rożne w krótkim odstępie czasu dla gości. Ostatecznie piłkę przejmują Pasy i przenoszą ciężar gry na połowę Legii.
  • 60'
    Corner kick
    Po interwencji Siplaka, goście wywalczyli rzut rożny. Szybko rozegrany stały fragment gry zakończył się wybiciem Jugasa. Kolejny korner dla gości.
  • 59'
    Replace
    Trzecia zmiana w drużynie Legii. W miejsce Emrelego melduje się Szymon Włodarczyk.
  • 58'
    Udana interwencja Michala Siplaka, który jednocześnie wywalczył wrzut z autu.
  • 57'
    Zaostrzyła się gra w drugiej połowie. Po raz kolejny faulował Filip Piszczek.
  • 55'
    Faulował na połowie rywala Hebo Rasmussen.
  • 56'
    Tym razem to Rasmussen był faulowany. Niezgodnie z przepisami Josue.
  • 54'
    Corner kick
    Piłka po rzucie rożnym powraca w posiadanie Pasów, ale niecelnie dośrodkował Pelle van Amersfoort.
  • 53'
    Replace
    Pierwsza zmiana w składzie Pasów. Hebo Rasmussen zastąpi Sylwestra Lusiusza.
  • 53'
    Wyśmienite zagranie Kamila Pestki. W dogodnej sytuacji, z pierwszej piłki, uderzał Jakub Myszor. Lepszy jednak okazał się Artur Boruc.
  • 52'
    Kolejna udana parada Karola Niemczyckiego. Dobitka Legionistów przelatuje wysoko nad bramką.
  • 51'
    Lusiusz faulował Rui Gomesa, a od rzutu wolnego z lewej strony boiska wznowią goście.
  • 50'
    Indywidualnie próbował Jakub Myszor, ale ostatecznie nie udało wywalczyć się rzutu rożnego.
  • 49'
    Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez gości. Akcja zakończona niecelnym uderzeniem Nawrockiego.
  • 49'
    Otar Kakabadze faulował Filipa Mladenovica.
  • 48'
    Nie dał się zaskoczyć Karol Niemczycki przez Rui Gomesa. Pewna interwencja bramkarza Pasów.
  • 47'
    Mocne otwarcie Pasów. Dobre rozegranie akcji przez Filipa Piszczka, ostatecznie niecelnie uderzał Kapitan.
  • 46'
    Replace
    Natomiast w miejsce Kacpra Skibickiego, melduje się Tomasz Nawotka.
  • 46'
    Replace
    Podwójna zmiana w zespole Marka Gołębiewskiego. Mateusz Hołownia opuszcza boisko, w jego miejsce Rui Gomes.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Siplak zaliczył skuteczną interwencje. Rzut rożny dla gości, który ostatecznie kończy się zbyt głębokim dośrodkowaniem.
  • 44'
    Kamil Pestka prostopadle do Piszczka, niestety niecelnie.
  • 43'
    Pestka zatrzymany z lewej strony przez Skibickiego i od wrzutu z autu wznowią Pasy.
  • 42'
    Dośrodkowanie Kapitana nie znajduje adresata, a od bramki wznowi golkiper gości.
  • 41'
    Yellow card
    Mateusz Wieteska fauluje Filipa Piszczka, za co otrzymuje żółtą kartkę.
  • 40'
    Chwila przerwy i grę wznawia Niemczycki.
  • 39'
    Mateusz Hołownia faulował w polu karnym Pasów.
  • 38'
    Hanca próbował uwolnić prostopadłym podaniem Myszora, niestety futbolówka w posiadaniu Artura Boruca.
  • 37'
    Kolejny już strzał z dystansu w tym meczu, broni Karol Niemczycki. Swoich sił próbował Luquinhas.
  • 36'
    Nieudana interwencja Jugasa, a chwilę później Mahir Emreli wywalczył rzut rożny.
  • 35'
    Yellow card
    Sylwester Lusiusz ukarany żółtym kartonikiem.
  • 35'
    Ciężar gry przeniósł się na połowę przyjezdnych.
  • 34'
    Niecelne dośrodkowanie Hołowni.
  • 33'
    Kolejne nieprzepisowe zagranie zawodnika Pasów. Faulował Cornel Rapa, a rzut wolny w odległości 30 metrów od bramki Niemczyckiego, wznowią goście.
  • 32'
    Tym razem w pojedynku Mateusza Hołowni i Jakuba Myszora, faulowany zawodnik Legii.
  • 31'
    Na własnej połowie, faulowany Pestka.
  • 30'
    Ponownie w natarciu podopieczni Marka Gołębiewskiego.
  • 29'
    Świetne podanie Sergiu Hanci w kierunku Jakuba Myszora. Niestety, pomocnik Pasów fauluje obrońcę gości.
  • 28'
    Emreli oddaje strzał z pierwszej piłki, ale futbolówka przelatuje kilka metrów od bramki Niemczyckiego.
  • 27'
    Na spalonym złapany Jakub Myszor.
  • 26'
    Tym razem szybko stracili piłkę krakowianie. W posiadaniu futbolówki goście.
  • 25'
    Uderzenie Slisza broni Niemczycki. Dobitka Skibickiego niecelna.
  • 24'
    Przejęcie piłki przez Sergiu Hancę. Na własnej połowie atak konstruują Pasy.
  • 23'
    Boruc, faulowany we własnym polu karnym.
  • 22'
    Pasy szybko przejmują futbolówkę i przedostają się pod pole karne Legii.
  • 21'
    Od środka goście.
  • 20'
    Goal
    Tym razem krótko rozegrany rzut rożny. Dośrodkowaną piłkę przedłuża Filip Piszczek, a pewnym strzałem, Artura Boruca pokonuje Pelle van Amersfoort.
  • 19'
    Corner kick
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, do piłki dopada Otar Kakabadze. Strzał Gruzina zostaje zablokowany, a Pasy ponownie wznowią z rzutu rożnego.
  • 18'
    Pierwszy rzut rożny dla podopiecznych Jacka Zielińskiego.
  • 16'
    Składna akcja Pasów, niestety zakończona nieudanym dryblingiem Pelle van Amersfoorta.
  • 15'
    Kolejny faul jednego z Legionistów. Tym razem faulowany Filip Piszczek.
  • 14'
    Yellow card
    Luquinhas przerywa faulem korzystną akcję. Żółta kartka dla pomocnika gości.
  • 13'
    Skibicki stanął w sytuacji sam na sam z Karolem Niemczyckim. Górą w tym pojedynku bramkarz Pasów!
  • 12'
    Luquinhas próbował przedrzeć się z prawej strony boiska, ale w odpowiednim miejscu znalazł się Jakub Myszor, który przerwał akcję gości.