Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
  • 90+6'
    Faul Kakabadze, po którym arbiter kończy dzisiejsze spotkanie. Przegrywamy z Górnikiem Łęczna 0:2.
  • 90+4'
    Na boisku w miejsce Michała Golińskiego melduje się Michał Król.
  • 90+4'
    Strzał Rivadinho przelatuje obok prawego słupka bramki Górnika.
  • 90+2'
    Trzecia zmiana w Górniku. Kalinkowski zastępuje Damiana Gąskę.
  • 90+1'
    Dośrodkowanie Kakabadze przelatuje nad głowami wszystkich zawodników zgromadzonych w polu karnym.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza pięć minut.
  • 88'
    W sytuacji sam na sam znalazł się Serhii Krykun, który został powstrzymany przez Niemczyckiego.
  • 86'
    Dośrodkowanie Serrano wybite przez Mateja Rodina.
  • 83'
    Na boisku zobaczymy też Szymona Drewniaka, który wszedł w miejsce Jasona Eyenga-Lokilo.
  • 83'
    Pierwsza zmiana w Górniku. Bartosza Śpiączkę zastępuje Przemysław Banaszak.
  • 81'
    Szukał Knap w polu karnym Pelle van Amersfoorta, ale jego podanie zostało przecięte przez Janusza Gola.
  • 79'
    Ostatnia zmiana w zespole Cracovii - Rakoczy zmienia Hankę.
  • 78'
    Obrońcy Górnika wybijają piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu Siplaka z rzutu rożnego.
  • 76'
    Tym razem na bramkę Górnika uderzał Karol Knap. Strzał młodego pomocnika Pasów ponownie broni bramkarz gości.
  • 74'
    Strzał głową Rivaldinho bezproblemowo złapany przez Gostomskiego.
  • 71'
    Miał swoją szansę na hattricka Bartosz Śpiączka. Napastnik Górnika doszedł do dobrej okazji strzeleckiej, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
  • 69'
    Po stronie Pasów kartką napomniany natomiast Hebo Rasmussen.
  • 69'
    Zamieszanie na boisku po faulu Karola Knapa. W wyniku przepychanki żółtą kartką ukarany Kryspin Szcześniak.
  • 67'
    Żółta kartka dla Rochy za faul na Rymaniaku.
  • 66'
    Miał teraz swoją okazję van Amersfoort! Holender otrzymał dobrą piłkę w polu karnym, jednak przeniósł ją wysoko nad bramką Górnika.
  • 65'
    Kolejna zmiana w Pasach. W miejsce Jakuba Myszora na boisku melduje się Karol Knap.
  • 64'
    Żółtą kartką za faul taktyczny na Hance ukarany Alejandro Serrano.
  • 63'
    Przerwa w grze spowodowana urazem Damiana Gąski.
  • 61'
    Trzecia zmiana w Cracovii. Kamila Pestkę zastępuje Luis Rocha.
  • 60'
    Strzał Rasmussena przelatuje obok bramki Gostomskiego.
  • 57'
    Dośrodkowywał z rzutu wolnego Hanka, jednak kolejną dobrą interwencją popisał się Szcześniak.
  • 55'
    Myszor próbował dojść do prostopadłego dogrania, jednak uprzedził go Szcześniak i od bramki Gostomski.
  • 53'
    Dogranie Pestki w pole karne wybite przez Leandro.
  • 50'
    Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Pasów! Piłkę w siatce umieszcza Kakabadze, ale wcześniej arbiter dopatrzył się spalonego Hanki.
  • 46'
    Na boisku w miejscu Filipa Piszczka zobaczymy też Rivaldinho.
  • 46'
    Zmiana w zespole Pasów. Sylwestra Lusiusza zastępuje Hebo Rasmussen.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+2'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija Gostomski. Była to ostatnia akcja w tej połowie - po jej zakończeniu sędzia Jakubik zaprosił zawodników na przerwę.
  • 45+1'
    Piłka uderzona przez van Amersfoorta trafiła w nogę defensora Górnika i Gostomski bez problemu łapie.
  • 45'
    Do pierwszej części meczu Krzysztof Jakubik dolicza dwie minuty.
  • 43'
    Z dystansu próbował Jakub Myszor, ale piłka uderzona przez pomocnika Pasów przeleciała obok bramki Gostomskiego.
  • 41'
    Górnik prowadzi już 2:0. Do piłki dogranej z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Bartosz Śpiączka i pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce Pasów.
  • 39'
    Dalekie dogranie w okolice szesnastki Pasów opuściło boisko i od bramki Niemczycki.
  • 37'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika, po którym arbiter dopatrzył się faulu na bramkarzu gości.
  • 35'
    Żółtą kartką za faul na Myszorze ukarany strzelec bramki - Bartosz Śpiączka.
  • 33'
    Obudził się zespół Pasów po straconej bramce! Kolejna próba Hanki - uderzenie Rumuna z dystansu łapie Gostomski.
  • 29'
    Stuprocentową sytuację miał teraz Sergiu Hanca! Skrzydłowy Pasów świetnie minął Kryspina Szcześniaka i stanął oko w oko z Maciejem Gostomskim, który popisał się instynktowną interwencją.
  • 27'
    Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Bliźniacza sytuacja do tej sprzed kilku chwil - tym razem jednak Bartosz Śpiączka się nie pomylił i Górnik na prowadzeniu.
  • 24'
    Niecelne podanie Hanki przełożyło się na dobrą sytuację dla Górnika. Po uderzeniu Śpiączki dobrą interwencją popisał się Karol Niemczycki - było to pierwsze uderzenie celne w tym spotkaniu.
  • 21'
    Dwa rzuty rożne dla zespołu z Łęcznej, jednak bez żadnego przełożenia na zagrożenie pod bramką Niemczyckiego.
  • 20'
    Faul Piszczka na Rymaniaku i od rzutu wolnego wznowi Górnik.
  • 17'
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do pozycji strzeleckiej doszedł Śpiączka. Piłka po uderzeniu napastnika drużyny gości przeleciała jednak nad bramką Pasów.
  • 14'
    Rzut rożny dla drużyny Górnika, jednak piłkę wybija Rodin.
  • 11'
    Kolejna próba Górnika z prawej strony boiska. Gąska zdołał dojść do dośrodkowania, ale jego uderzenie było zbyt lekkie i pewnie łapie Niemczycki.
  • 8'
    Płaskie dośrodkowanie Myszora wybite przez Leandro.
  • 5'
    Spokojny początek meczu w Krakowie. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska, bez przełożenia na sytuacje bramkowe.
  • 2'
    Pierwszy atak drużyny z Lubelszczyzny - dośrodkowanie w pole karne Cracovii wybite przez Rodina.
  • 12:30
    Zawodnicy są już na murawie - za chwilę początek spotkania!
  • 12:00
    W takim składzie Pasy rozegrają dzisiejsze spotkanie:
  • 11:50
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Cracovia podejmie dziś na własnym boisku zespół Górnika Łęczna. Początek spotkania już o godzinie 12:30!