Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 3
Lech Poznań Lech Poznań
  • Koniec meczu
  • 19:25
    Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji tekstowej. Zapraszamy na mecz z Lechią Gdańsk, który odbędzie się #NaStadionie już w najbliższy piątek o godzinie 20:30!
  • 90+4'
    Sędzia Damian Sylwestrzak zakończył dzisiejsze spotkanie. Remisujemy z Lechem Poznań 3:3 po golu Filipa Balaja w doliczonym czasie gry!
  • 90+3'
    Second yellow card
    Drugą żóltą kartką, a w konsekwencji czerwoną, za dyskusję z arbitrem ukarany Sergiu Hanca.
  • 90+2'
    Yellow card
    Żółtą kartką ukarany Matej Rodin.
  • 90+1'
    Goal
    GOOOOOL! 3:3! Filip Balaj zdobywa bramkę głową!
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 4 minuty.
  • 89'
    Replace
    Jacek Zieliński decyduje się na wprowadzenie Filipa Balaja w miejsce Otara Kakabadze.
  • 87'
    Yellow card
    Lubomir Satka napomniany kartonikiem za faul na zawodniku Pasów.
  • 85'
    Replace
    Na boisku zobaczymy również Alana Czerwińskiego, który wchodzi w miejsce Pedro Rebocho.
  • 85'
    Replace
    Czwarta zmiana w Lechu. Dani Ramirez zmienia Joao Amarala.
  • 83'
    Świetny okres gry Pasów! Kolejorz zamknięty na własnej połowie boiska z trudem próbuje wydostać się spod pressingu Cracovii.
  • 80'
    Hebo Rasmussen z dystansu przenosi piłkę wysoko nad bramkę Kolejorza.
  • 77'
    Goal
    Bramka dla Pasów! Jakub Myszor świetnie wykorzystuje dośrodkowanie z bocznej strefy boiska i zdobywa bramkę kontaktową!
  • 75'
    Replace
    Na placu gry melduje się także Filip Marchwiński, który wszedł w miejsce Jakuba Kamińskiego.
  • 75'
    Replace
    Zmiany również w ekipie Kolejorza. Jespera Karlstroma zmienia Nika Kvekveskiri.
  • 74'
    Replace
    Trzecia zmiana w Pasach. Na boisku w miejsce Michała Rakoczego pojawia się Jakub Myszor.
  • 70'
    Nie zatrzymuje się drużyna Kolejorza po zdobyciu trzeciej bramki. Tym razem próbował Kamiński, jednak jego strzał przeleciał wysoko nad bramką Pasów.
  • 67'
    Goal
    Joao Amaral podwyższa prowadzenie Lecha. Pomocnik Kolejorza znalazł się w sytuacji sam na sam i płaskim strzałem pokonał interweniującego Niemczyckiego.
  • 66'
    Kolejny spalony van Amersfoorta, który tym razem próbował zdobyć bramkę uderzeniem z powietrza.
  • 62'
    Świetna szansa van Amersfoorta, który z dobrej pozycji uderzył jednak bardzo niecelnie.
  • 61'
    Replace
    Pierwsza zmiana w Lechu. Michała Skórasia zastępuje Dawid Kownacki, dla którego jest to powrót na ekstraklasowe boiska.
  • 59'
    Dobry okres gry w wykonaniu Pasów! W dobrej sytuacji znalazł się Michał Rakoczy, ale podający mu Hanca znajdował się na spalonym.
  • 56'
    Replace
    Na boisku zobaczymy również Floriana Loshaja, który zmienia Luisa Rochę.
  • 56'
    Replace
    Pierwsza zmiana w zespole Pasów. Sylwestra Lusiusza zastępuje Michal Siplak.
  • 55'
    Blisko wyrównania był Pelle van Amersfoort! Holender umieścił piłkę w bramcę Lecha, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
  • 54'
    Piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego wypiąstkował Karol Niemczycki.
  • 51'
    Próba płaskiego podania przed pole karne w wykonaniu Rochy, ale zawodnicy Lecha rozczytali zamiary naszego obrońcy i wybili piłkę.
  • 49'
    Yellow card
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Pasów. Tym razem ukarany zostaje Sergiu Hanca, który będzie pauzował w następnym spotkaniu.
  • 47'
    Goal
    Lech wychodzi na prowadzenie. Dobra akcja Amarala, którego podanie wykorzystuje Jakub Kamiński.
  • 46'
    Yellow card
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Kartonikiem został ukarany Otar Kakabadze.
  • 46'
    Drugą połowę rozpoczęła drużyna Pasów.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Sędzia zakończył pierwsze 45 minut dzisiejszego spotkania. Po bardzo dobrej połowie w wykonaniu obu zespołów remisujemy z Lechem 1:1.
  • 44'
    Michał Rakoczy próbował wbiec z piłką w pole karne Lecha - został jednak powstrzymany przez Bartosza Salomona, który wykorzystał swoją przewagę warunków fizycznych.
  • 43'
    Dośrodkowanie van Amersfoorta na dalszy słupek złapane przez Filipa Bednarka.
  • 40'
    Karol Niemczycki odbija piłkę na rzut rożny po mocnym uderzeniu Kamińskiego z pokaźnego dystansu.
  • 38'
    Faul Rochy na Skórasiu i od rzutu wolnego wznowią zawodnicy Lecha.
  • 36'
    Uderzenie van Amersfoorta z 20 metrów od bramki Lecha przelatuje obok bramki Bednarka.
  • 32'
    Dośrodkowanie Kakabadze na dalszy słupek przeleciało nad głową van Amersfoorta.
  • 29'
    Goal
    1:1. Świetne przyjęcie piłki przez Amarala, który wypracował sobie czystą pozycję i bez problemu wyrównał stan dzisiejszej rywalizacji.
  • 26'
    Po raz kolejny groźnie pod bramką Pasów, ale dwie fenomenalne interwencje Niemczyckiego ratują nas przed utratą bramki!
  • 23'
    Dobry strzał z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Niemczyckiego!
  • 22'
    Po utracie bramki Lech próbuje przyspieszyć swoją grę. W pole karne Pasów próbował dostać się Joao Amaral, który został sfaulowany - zdaniem sędziego jeszcze przed szesnastką Pasów.
  • 19'
    Goal
    Goool dla Pasów! Prowadzimy 1:0! Michał Rakoczy uderzył zza pola karnego na bramkę Bednarka, który został zmylony przez rykoszet od Milicia i nie zdołał skutecznie interweniować.
  • 16'
    Dobre podanie górą do van Amersfoorta, który wyskakując do główki faulował zawodnika Lecha.
  • 13'
    Pierwsza groźna akcja Pasów! Świetne podanie van Amersfoorta próbował wykorzystać Sergiu Hanca, który został jednak powstrzymany przez bramkarza Lecha. Rumuński pomocnik zdaniem sędziego znajdował się jednak na pozycji spalonej, więc ewentualna bramka nie zostałaby uznana.
  • 10'
    Dośrodkowanie Luisa Rochy z rzutu wolnego pewnie łapie Filip Bednarek.
  • 8'
    Płaskie dośrodkowania Skórasia sprawiło problemy Karolowi Niemczyckiemu. Piłka odbita przez naszego bramkarza po uderzeniu w Cornela Rapę trafiła w słupek bramki Pasów, a następnie została wybita przez Rodina.
  • 6'
    Próba szybkiego wznowienia z rzutu z autu, ale Sylwester Lusiusz nie opanował futbolówki.
  • 4'
    Faul Rodina na Ishaku w środkowej części boiska przerywa akcję Lecha.
  • 3'
    Od początku spotkania piłkarze Lecha ustawieni są wysoko na połowie Pasów, próbując pressingiem odebrać piłkę już w strefie obronnej Cracovii.
  • 1'
    Piłka już w grze - od środka rozpoczęli zawodnicy Kolejorza.
  • Początek meczu
  • 17:30
    Zawodnicy obu drużyn są już na murawie - za chwilę wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego.
  • 17:20
    Skład Pasów na dzisiejsze spotkanie prezentuje się następująco:
  • 17:00
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania rozgrywanego w ramach 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Cracovia podejmie dziś na własnym boisku drużynę Lecha Poznań. Początek meczu już o godzinie 17:30!