Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
  • Koniec meczu
  • 22:27
    Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji tekstowej. W przyszłej kolejce czeka nas wyjazd do Białegostoku na mecz z Jagiellonią!
  • 90+3'
    Sędzia Marciniak zagwizdał dziś po raz ostatni - po świetnym meczu pokonujemy Lechię Gdańsk 2:0!
  • 90+2'
    Z trybun stadionu słychać skandowanie nazwiska Jacka Zielińskiego - gra Cracovii po przerwie zimowej może się podobać!
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 3 minuty.
  • 90'
    Goal
    GOOOL! 2:0! Świetna końcówka meczu spuentowana przez Cornela Rapę, który podwyższa prowadzenie Pasów po strzale głową z rzutu rożnego!
  • 89'
    Rzut wolny dla Pasów na skraju pola karnego Lechii po faulu na Kakabadze.
  • 85'
    Replace
    Zmiana również po stronie Pasów - Karol Knap w miejsce Jakuba Myszora.
  • 84'
    Replace
    Zmiana w Lechii - Kacper Sezonienko za Jarosława Kubickiego.
  • 83'
    Dobrze wygląda gra Cracovii w ostatnich minutach - podopieczni Jacka Zielińskiego praktycznie nie wychodzą z połowy boiska Lechii.
  • 80'
    Dośrodkowanie Myszora z rzutu rożnego przerwane przez gwizdek arbitra, który dopatrzył się przewinienia na interweniującym Kuciaku.
  • 78'
    Próba dośrodkowania Myszora zamieniła się w uderzenie - piłka trafiła jednak w boczną siatkę.
  • 75'
    Replace
    Kolejna zmiana w Cracovii - strzelca bramki dla Pasów zastępuje Florian Loshaj.
  • 74'
    Próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Pestki zablokowana przez Nalepę.
  • 71'
    Minął się z piłką wychodzący z bramki Karol Niemczycki - na szczęście bez konsekwencji.
  • 70'
    Odpowiedź Lechii - płaski strzał Clemensa jednak niecelny.
  • 68'
    Goal
    GOOOL! 1:0 dla Cracovii! Na listę strzelców wpisuje się Michał Rakoczy, który strzałem lewą nogą nie dał szans Dusanowi Kuciakowi!
  • 68'
    Replace
    Na zmianę zdecydował się również trener Zieliński. Kamil Pestka wchodzi w miejsce Michala Siplaka.
  • 65'
    Replace
    Na boisku w miejsce Flavio zobaczymy również Jana Biegańskiego.
  • 65'
    Replace
    Trzecia zmiana w Lechii: za Ceesaya wchodzi Clemens.
  • 63'
    Po kolejnym rzucie rożnym piłka trafiła do Otara Kakabadze, który strzałem z dystansu przeniósł ją wysoko nad bramką Kuciaka.
  • 61'
    Po rzucie rożnym dobrą okazję mieli zawodnicy Pasów, jednak brak komunikacji między Jugasem i van Amersfoortem uniemożliwił oddanie strzału.
  • 59'
    W polu karnym Lechii upadł Michal Siplak, ale Szymon Marciniak nie zdecydował się na reakcję.
  • 54'
    Strzał Michała Nalepy wewnątrz pola karnego Pasów zablokowany przez Mateja Rodina.
  • 50'
    Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Pasów! Groźny strzał Myszora przelatuje minimalnie obok bramki Kuciaka.
  • 48'
    Yellow card
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią został obrońca Lechii - Michał Nalepa.
  • 46'
    Replace
    Wraz z początkiem drugiej połowy szkoleniowiec Lechii decyduje się na drugą zmianę. Rafał Pietrzak zastępuje Conrado.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+1'
    W ostatniej akcji pierwszej połowy piłkarze Pasów mieli rzut rożny, zakończony niecelnym uderzeniem Kakabadze. Po opuszczeniu boiska przez piłkę sędzia Marciniak zaprosił zawodników do szatni.
  • 45'
    Do pierwszej części meczu sędzia doliczył jedną minutę.
  • 43'
    Zbyt głębokie dogranie van Amersfoorta pewnie wyłapane przez golkipera Lechii.
  • 42'
    Kolejne ofensywne wejście Jugasa kończy się rzutem rożnym dla Pasów. Stały fragment gry nie przynosi jednak zagrożenia pod bramką przeciwnika.
  • 40'
    W pole karne Lechii przedzierał się Cornel Rapa - Rumun jednak nieprzepisowo próbował minąć Malocę i od rzutu wolnego wznowią gdańszczanie.
  • 38'
    Nerwowa atmosfera na boisku w Krakowie. Kolejna akcja przerwana przez arbitra dzisiejszego spotkania, co budzi sprzeciw zawodników Pasów.
  • 35'
    Po rzucie rożnym w sytuacji strzeleckiej znalazł się Rakoczy, którego strzał przeleciał minimalnie obok bramki Lechii.
  • 34'
    Jakub Jugas podłączył się do akcji ofensywnej, by po podaniu od Rakoczego znaleźć się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem! W bezpośrednim starciu lepszy jednak bramkarz Lechii i Pasy będą miały tylko rzut rożny.
  • 30'
    Po szybkim przejęciu piłki Pelle van Amersfoort próbował zaskoczyć Kuciaka strzałem z 30. metrów, ale bramkarz Lechii był na posterunku.
  • 29'
    Dośrodkowanie Jugasa, ale sędzia Marciniak dopatrzył się faulu Rakoczego na Kuciaku.
  • 26'
    Strzał Gajosa z 20. metra pewnie złapany przez Karola Niemczyckiego.
  • 23'
    Replace
    Wymuszona zmiana w Lechii. Łukasz Zwoliński zastępuje kontuzjowanego Marco Terrazzino.
  • 23'
    Dobry fragment gry w wykonaniu Pasów! Piłkarze Lechii gubią się pod wysokim pressingiem zawodników Cracovii.
  • 21'
    Trzech na jednego wychodzili piłkarze Pasów, ale kolejna świetna interwencja Nalepy ratuje gości przed utratą bramki!
  • 18'
    Świetne zachowanie w środku pola Rasmussena, który po minięciu dwóch rywali został powstrzymany faulem.
  • 15'
    Strzał Conrado ze znacznej odległości, ale bardzo niecelny.
  • 13'
    Groźny strzał Durmusa wylądował na poprzeczce bramki Cracovii i piłka opuściła boisko.
  • 8'
    Strzał z rzutu wolnego przelatuje wysoko nad bramką Karola Niemczyckiego.
  • 10'
    Kolejny rzut wolny dla Lechii. Piłka uderzona przez Gajosa odbiła się od muru i Lechia będzie miała rzut rożny.
  • 6'
    Kapitalna okazja dla Cracovii! W polu karnym Lechii piłkę przejął Myszor, który wystawił futbolówkę Rakoczemu. Młody pomocnik Pasów trafił jednak w Michała Nalepę, interweniującego na linii bramkowej gości!
  • 5'
    Dogranie Siplaka ze skrzydła złapane przez Dusana Kuciaka.
  • 5'
    Dobre podanie do Rakoczego - pomocnik Pasów znajdował się jednak na pozycji spalonej.
  • 3'
    Pierwsza groźna akcja Pasów! Dobre dośrodkowanie do Siplaka, którego strzał przeleciał wysoko nad bramką Kuciaka.
  • 2'
    Pierwszy rzut rożny dla Lechii, zakończony faulem gości w polu karnym Pasów.
  • 1'
    W Krakowie wybrzmiał pierwszy gwizdek sędziego Marciniaka - od środka boiska rozpoczęli zawodnicy Lechii.
  • Początek meczu
  • 20:28
    Zawodnicy wychodzą już na murawę - za chwilę początek spotkania!
  • 19:50

Podopieczni Jacka Zielińskiego wyjdą na dzisiejsze spotkanie w następującym zestawieniu:

• 19:30
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy. W dzisiejszym spotkaniu Pasy podejmą na własnym stadionie zespół Lechii Gdańsk. Pierwszy gwizdek sędziego już o godzinie 20:30!