Stadion Miejski
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
  • 90+7'
    Sędzia Frankowski zakończył dzisiejsze spotkanie. Z Białegostoku wracamy z punktem po bezbramkowym remisie. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej!
  • 90+4'
    Strzał Michała Nalepy z rzutu wolnego przelatuje nad bramką Niemczyckiego.
  • 90+2'
    Faul Myszora na Struskim i Jagiellonia będzie miała rzut wolny w odległości 18 metrów od bramki Karola Niemczyckiego.
  • 90'
    Do drugiej części meczu sędzia dolicza co najmniej 5 minut.
  • 90'
    Świetna szansa Pasów! W dobrej pozycji strzeleckiej znalazł się Kakabadze, ale uderzył futbolówkę obok słupka bramki Alomerovicia.
  • 85'
    Trener Jacek Zieliński w miejsce Michała Rakoczego wprowadza na boisko Filipa Balaja.
  • 85'
    Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Jagielloni - kartonikiem napomniany zostaje Karol Struski.
  • 83'
    Za faul w środku boiska żółtą kartką ukarany Karol Knap.
  • 80'
    Swoją szansę od trenera Nowaka dostaje również Andrzej Trubeha, który zmienia Bojana Nasticia.
  • 80'
    Czwarta zmiana w Jagielloni - Paweł Olszewski zmienia Fedora Cernycha.
  • 78'
    Wychodzili z atakiem 3 na 2 piłkarze Cracovii, ale dogranie van Amersfoorta do Rakoczego minimalnie za plecy i defensorzy Jagielloni zdążyli z asekuracją.
  • 77'
    Próba uderzenia z pierwszej piłki w wykonaniu Rasmussena, jednak bardzo niecelna.
  • 73'
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią Hebo Rasmussen, który przed polem karnym Cracovii faulował Karola Struskiego.
  • 71'
    Kolejna świetna szansa Rakoczego! Młody pomocnik Pasów po przypadkowym zagraniu od van Amersfoorta znalazł się w sytuacji sam na sam, ale spudłował.
  • 70'
    Świetna szansa Pasów - to mogło być prowadzenie naszego zespołu, ale Michał Rakoczy zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta zamiast dogrywać do wchodzącego Myszora.
  • 69'
    Uderzenie Rakoczego po rzucie rożnym przelatuje wysoko nad bramką Jagielloni.
  • 64'
    Roszada również w drużynie Pasów. Za Sylwestra Lusiusza na plac gry wprowadzony zostaje Karol Knap.
  • 61'
    Trener Piotr Nowak zdecydował się również na ściągnięcie Martina Pospisila, którego zastąpił Jakub Lutostański.
  • 61'
    Druga zmiana w Jagielloni. Wojciechowski wchodzi na boisko za Przemysława Mystkowskiego.
  • 59'
    W świetnej sytuacji do otworzenia wyniku spotkania znalazł się Michał Nalepa, ale minimalnie spudłował.
  • 57'
    Skrzydłem urwał się Michał Rakoczy, który nie zdołał jednak celnie dośrodkować.
  • 51'
    Niebezpiecznie pod bramką Cracovii. Dośrodkowanie Pospisila z rzutu wolnego nie zostało przecięte przez żadnego zawodnika i piłka minimalnie przeleciała obok naszego słupka.
  • 50'
    Pierwszy groźny atak Cracovii w drugiej części meczu. Po podaniu van Amersfoorta w polu karnym Jagielloni odnalazł się Michał Rakoczy, któremu piłkę spod nóg wygarnął Alomerović.
  • 46'
    Zmiana również w Jagielloni - Bartłomieja Wdowika zastępuje Michał Nalepa.
  • 46'
    W przerwie meczu trener Jacek Zieliński zdecydował się na pierwszą zmianę - w miejsce Sergiu Hanki na boisku pojawia się Jakub Myszor.
  • Początek II połowy
  • 16:04
    Zawodnicy wychodzą już na murawę stadionu w Białymstoku - za chwilę początek drugiej połowy!
  • Koniec I połowy
  • 45+3'
    Sędzia Frankowski zakończył pierwsze 45 minut dzisiejszego spotkania. Do przerwy remisujemy z Jagiellonią 0:0.
  • 45+2'
    Groźne uderzenie z pierwszej piłki w wykonaniu Cornela Rapy zablokowane przez Wdowika.
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter dolicza trzy minuty.
  • 42'
    Karol Niemczycki spokojnie łapie piłkę po uderzeniu Pospisila zza pola karnego.
  • 39'
    Strzałem przewrotką próbował pokonać Niemczyckiego Bogdan Tiru, ale zdaniem sędziego wcześniej faulowany był Rodin.
  • 37'
    Zbyt mocne dośrodkowanie Wdowika i od bramki grę wznowi Karol Niemczycki.
  • 36'
    Strzał Karola Struskiego zablokowany przez Michala Siplaka i gospodarze będą mieli rzut rożny.
  • 33'
    Była szansa na udany kontratak, ale Hanka zbyt mocno posyłał piłkę w kierunku Rakoczego i naszego skrzydłowego uprzedził bramkarz Jagielloni.
  • 29'
    Dwójkowa akcja Hanki i Rasmussena przerwana gwizdkiem sędziego - zdaniem arbitra w momencie podania Rumun znajdował się na pozycji spalonej.
  • 26'
    Tym razem na bramkę Alomerovicia głową uderzał Cornel Rapa, ale piłka ponownie przeleciała obok słupka.
  • 23'
    Po zgraniu Kakabadze bardzo mocne uderzenie w kierunku bramki gospodarzy posłał Hebo Rasmussen - futbolówka przeleciała jednak dwa metry nad poprzeczką.
  • 19'
    W polu karnym Cracovii upadł Bartłomiej Wdowik, ale sędzia nie zdecydował się wskazać na 11. metr i od autu Jagiellonia.
  • 14'
    Uderzenie głową Rodina po dośrodkowaniu Hanki z rzutu wolnego bez problemu wyłapane przez Alomerovicia.
  • 13'
    Strzał Lusiusza z pokaźnego dystansu zablokowany przez defensorów Jagielloni.
  • 12'
    W środkowej części boiska faulowany Pelle van Amersfoort i Cracovia rozpocznie od rzutu wolnego.
  • 8'
    Po starciu z Bogdanem Tiru na murawie leży kapitan Pasów - Sergiu Hanca.
  • 6'
    Pierwsza groźna akcja Pasów! Dośrodkowanie Hanki przecięte przez obrońcę gospodarzy i piłka minimalnie mija słupek bramki Alomerovicia.
  • 1'
    W Białymstoku wybrzmiał pierwszy gwizdek sędziego Frankowskiego - od środka rozpoczęli zawodnicy Pasów.
  • 14:59
    Zawodnicy są już na murawie - za chwilę początek spotkania!
  • 14:30

Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego o trzy punkty powalczą dziś w następującym zestawieniu:

• 14:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zespół Pasów zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 15:00.