Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
  • 22:04
    Dwie bramki padają w doliczonym czasie gry i dzięki nim poznaliśmy końcowy wynik. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy w przyszłą niedzielę, kiedy to podejmiemy gliwickiego Piasta.
  • 90+7'
    Zdobywca bramki ogląda kartkę za ściągnięcie koszulki.
  • 90+6'
    RIVALDINHO DAJE REMIS CRACOVII! Strzał głową przy lewym słupku i wyrównujemy!
  • 90+4'
    Zmiana w Cracovii. Rivaldinho zmienia Myszora.
  • 90+3'
    Bramka dla Pogoni. Kowalczyk przymierzył prawą nogą z woleja z kilkunastu metrów i pokonał Niemczyckiego.
  • 90+1'
    Arbiter spotkania doliczył co najmniej 8 minut do czasu gry.
  • 90'
    ... a Kurzawę zmienił Parzyszek.
  • 90'
    Podwójna zmiana w Pogoni. Fornalczyk zmienia Łęgowskiego...
  • 89'
    Większość akcji gości w ostatnich minutach akcji przechodzi przez Rafała Kurzawę. Nie udaje się jednak nic z nich wyprowadzić, dzięki czemu nadal bezbramkowo remisujemy.
  • 84'
    Kolejna zmiana. W miejsce Knapa wchodzi Rocha
  • 80'
    Zmiana w Pogoni. Kowalczyk wchodzi za Zahovicia.
  • 79'
    Zmiana w Cracovii. W miejsce Konoplyanki wchodzi Rakoczy.
  • 67'
    ... a za Drygasa wchodzi Bichakhchyan.
  • 67'
    Podwójna zmiana w Pogoni. Jean Carlos wchodzi za Grosickiego...
  • 65'
    Pestka szukał kolegów na lewym skrzydle. Gdyby tylko w polu karnym był co najmniej jeden zawodnik "Pasów", to mogło być bardzo groźnie.
  • 59'
    Łęgowski wbiega z prawej strony w pole karne i uderza piłkę tak, że ta leci przy bliższym słupku bramki. Niemczycki jednak paruje futbolówkę na rzut rożny.
  • 57'
    Bartkowski dopada do piłki na półkolu w okolicy pola karnego, ale uderza zbyt lekko, by zaskoczyć Niemczyckiego.
  • 55'
    Rodin zbyt ostro walczy o piłkę w polu karnym Pogoni, za co ogląda żółtą kartkę.
  • 51'
    Van Amersfoort będący w środku znajduje po lewej Konoplyankę. Ukrainiec wpada w pole karne i strzela obok lewego słupka bramki.
  • 49'
    Drygas uderza z lewej strony w okolicach pola karnego. Piłka leci obok bramki.
  • 47'
    Grosicki podaje po lewej stronie do Zahovicia. Słoweński napastnik pudłuje, ale nawet gdyby gol padł, to arbiter anulowałby go z powodu faulu.
  • 46'
    Wracamy do gry! Od środka zaczynają goście.
  • 20:51
    Pierwsza połowa dobiegła końca. Do przerwy bezbramkowo remisujemy.
  • 45+1'
    Jarosław Przybył dolicza do pierwszej połowy co najmniej 1 minutę.
  • 44'
    Niesportowo zachowuje się Grosicki, za co kartką napomina go arbiter.
  • 43'
    Żółty kartonik dla Knapa.
  • 41'
    Knap z prawego skrzydła dośrodkowuje do Konoplyanki. Strzał głową Ukraińca jest jednak nieskuteczny.
  • 39'
    Drygas po wślizgu na van Amersfoorcie na 27. metrze ogląda żółtą kartkę.
  • 35'
    Triantafyllopoulos ukarany żółtą kartką - zbyt ostro zaatakował naszego zawodnika w okolicy środka boiska.
  • 34'
    Strzał Kurzawy z 18. metra - na drodze stają jednak defensorzy "Pasów" i piłka nie zdążyła dolecieć do bramki.
  • 32'
    Zamieszanie pod bramką Pogoni - po wybiciu piłki poza pole karne, na woleja skusił się Knap, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramkę.
  • 31'
    Hanca zaatakowany łokciem w okolicy środkowej strefy boiska przez Łęgowskiego. Arbiter napomina zawodnika Pogoni.
  • 30'
    Drygas wpada z lewej strony w pole karne Cracovii. szuka partnera w środku, ale ostatecznie defensorzy "Pasów" zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 22'
    Hebo Rasmussen pokusił się o uderzenie z 28. metra. Piłkę lecącą na prawy słupek bramki paruje jednak Stipica.
  • 21'
    Dąbrowski dopada do piłki na 30. metrze, pędzi jeszcze kilka metrów, po czym strzela po ziemi. To było jednak łatwe uderzenie do złapania dla Niemczyckiego.
  • 16'
    Łasicki zbyt ostro fauluje Hancę przed polem karnym Pogoni, za co sędzia karze go żółtą kartką.
  • 11'
    Myszor uderza z woleja na 18. metrze. Piłka rykoszetem odbija się od obrońcy Pogoni i mamy rzut rożny.
  • 8'
    Myszor z prawego skrzydła podaje do van Amersfoorta, ten znajduje lepiej ustawionego Konoplyankę. Strzał Ukraińca jest zbyt lekki, by Stipica nie był go w stanie złapać.
  • 4'
    Hebo Rasmussen powstrzymuje nieprzepisowo rywala w środkowej strefie, za co ogląda żółtą kartkę.
  • 4'
    Grosicki wrzuca piłkę z lewej strony do Kurzawy, jednak pomocnik Pogoni pudłuje z kilkunastu metrów.
  • 4'
    W pierwszych minutach spotkania, to Cracovia jest częściej przy piłce i próbuje budować swoje akcje od linii obrony.
  • 1'
    Jarosław Przybył z Kluczborka gwiżdże po raz pierwszy. Zaczynamy!
  • 19:58
    Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, nagrodę dla Młodzieżowca Lutego PKO Banku Polskiego odbiera Michał Rakoczy. Michał, gratulujemy!
  • 19:57
    Obie ekipy w asyście trójki sędziowskiej z Jarosławem Przybyłem na czele wchodzą na plac gry. Ruszamy dosłownie za moment!
  • 19:24
    Oto ekipa, którą w bój wystawił Trener "Pasów", Jacek Zieliński:
  • 19:13
    Witamy na naszej relacji tekstowej na żywo ze spotkania 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Cracovią, a Pogonią Szczecin. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o 20:00.