19-03-2022 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 90+3'
    Arbiter główny zagwizdał dziś po raz ostatni. Po wyrównanym meczu remisujemy bezbramkowo z zespołem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
  • 90+1'
    W doliczonym czasie gry na boisku pojawia się Jakub Góralczyk, który zmienił Michała Stacherę.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 3 minuty.
  • 88'
    Kolejna zmiana w zespole KSZO - Szymon Kuzior zastępuje Macieja Stefanowicza.
  • 87'
    Zmiana w Pasach - Krzysztof Bociek pojawia się na boisku w miejsce Marcosa Alvareza.
  • 84'
    Próba uruchomienia na skrzydle Roberta Ożóga, ale nasz zawodnik nie zdołał dojść do piłki.
  • 82'
    Miał swoją szansę wprowadzony na boisku Kamil Grudziński, ale uderzona przez niego futbolówka przeleciała obok bramki Adama Wilka.
  • 77'
    W polu karnym Cracovii upadał Kamil Grudziński. Zawodnicy z Ostrowca Świętokrzyskiego domagali się odgwizdania rzutu karnego, jednak sędzia spotkania nie zdecydował się zareagować.
  • 74'
    Kolejna zmiana w zespole gości - Kamil Grudziński zastępuje Jarosława Czernysza.
  • 72'
    Blisko trafienia samobójczego był Michał Wiśniewski, który niefortunnie interweniował we własnym polu karnym.
  • 67'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Jakub Kmita zastępuje Kacpra Nowickiego.
  • 66'
    Żółtą kartką za nieczyste wejście ukarany został Kacper Nowicki.
  • 63'
    Boisko opuścił również Mateusz Szela, który został zmieniony przez Franciszka Lipka.
  • 62'
    Pierwsza zmiana w zespole gości. W miejsce Kacpra Derenia na boisku pojawia się Tomasz Persona.
  • 58'
    Żółtą kartką za dyskusję z arbitrem został ukarany Oleksii Dytiatiev.
  • 53'
    Niestety, piłka uderzona z 11. metrów przez Marcosa Alvareza przelatuje nad poprzeczką bramki naszych rywali i nadal mamy remis.
  • 52'
    Za faul w polu karnym Radosław Sylwestrzak został napomniany kartonikiem.
  • 52'
    Penalty
    Po faulu na Kacprze Nowickim będziemy mieli rzut karny dla Pasów!
  • 48'
    Za odkopanie piłki po gwizdku żółtą kartką został ukarany zawodnik drużyny gości - Mateusz Szela.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Red card
    Będziemy grali w 10. Czerwoną kartką za faul w środkowej części boiska został ukarany Radosław Kanach.
  • 43'
    Dośrodkowanie w kierunku bramki Adama Wilka, ale bardzo niecelne.
  • 39'
    Kolejne uderzenie Alvareza i kolejna dobra interwencja bramkarza gości.
  • 36'
    Dobra interwencja Karola Szymkowiaka po uderzeniu z dystansu w wykonaniu Marcosa Alvareza.
  • 31'
    Po rzucie rożnym na bramkę Adama Wilka niebezpiecznie głową uderzał Patryk Domagała, ale na nasze szczęście piłka przeleciała obok bramki Pasów.
  • 26'
    Za faul w środkowej części boiska żółtą kartką przez sędziego został napomniany Michał Nawrot.
  • 22'
    Na strzał z dystansu zdecydował się Radosław Kanach. Jego uderzenie po drodze do bramki odbiło się jednak od obrońcy gości i Pasy będą miały rzut rożny.
  • 19'
    W dobrej sytuacji do zdobycia bramki dla gości znalazł się Jarosław Czernysz, ale zdaniem arbitra w momencie podania znajdował się on na pozycji spalonej.
  • 16'
    Zaostrza nam się spotkanie w Rącznej - tym razem przeciwnika w sposób nieprzepisowy zatrzymywał Oleksii Dytyatiev.
  • 14'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie złapane przez Adama Wilka.
  • 11'
    Niebezpieczne zagranie Soaresa Matheusa i Pasy wznowią od rzutu wolnego pośredniego.
  • 8'
    Strzał Bartosza Żurka oddany z rzutu wolnego przelatuje nad bramką Adama Wilka.
  • 6'
    Oskrzydlająca akcja Dariusza Brągiela powstrzymana przez Kacpra Nowickiego.
  • 3'
    Spokojny początek meczu w wykonaniu obu zespołów - piłkarze z Ostrowca próbują przedostać się pod pole karne Pasów atakiem pozycyjnym, ale na razie bez efektu.
  • 12:47

Podopieczni trenera Piotra Gizy rozpoczną dzisiejsze spotkanie w następującym zestawieniu:

• 12:40
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 20. kolejki III ligi, gr. IV. Dzisiejszym rywalem liderujących w tabeli Pasów będzie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00.