26-03-2022 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
  • 15:50
    Koniec! Ekipa rezerw Cracovii zremisowała w Wólce Pełkińskiej z Wólczanką, 1-1. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia za tydzień, kiedy w Rącznej zmierzymy się z Unią Tarnów.
  • 90+3'
    Alvarez! Uderzenie z trudnej pozycji w okolicy linii pola karnego, ale piłka odbija się od lewego słupka bramki.
  • 90+1'
    3 minuty doliczone do czasu meczu.
  • 90'
    Przybycień strzela w polu karnym, ale futbolówkę blokuje jeden z obrońców "Pasów".
  • 88'
    Zmiana w Wólczance. Kyciński zmienia Sobonia.
  • 87'
    Wiśniewski strzelał z 17. metra, piłkę na raty łapie Wierzchowski
  • 83'
    Kalemba uderzył piłkę zza pola karnego na prawy, dalszy słupek. Wilk łapie piłkę.
  • 80'
    Wrzutka z prawej strony z rzutu wolnego. Do piłki dopada Pieńczak, ale minimalnie pudłuje obok prawego słupka bramki.
  • 79'
    Żółta kartka dla Pawłowskiego za faul na naszym zawodniku przed polem karnym Wólczanki.
  • 75'
    Druga zmiana w Wólczance. Za Lorka wszedł Kalemba.
  • 70'
    Zmiana w Cracovii II. Kmita wszedł za Nowickiego.
  • 70'
    Zmiana w Wólczance. Przybycień wchodzi w miejsce Pietlucha.
  • 68'
    Zaucha popędził w pole karne z lewej strony i znów posłał piłkę nad poprzeczkę.
  • 68'
    Żółta kartka dla Kacpra Nowickiego za powstrzymanie akcji rywali na 35. metrze od naszej bramki.
  • 65'
    Pietluch podał z prawej strony do Diumasumbu, jednak Wilk przeciął to zagranie i chwycił pewnie piłkę.
  • 63'
    Jodłowski uderza po ziemi zza pola karnego. Piłka leci jednak obok lewego słupka bramki.
  • 58'
    Nowicki dośrodkowuje z prawego skrzydła pod nogi Alvareza, jednak obrońca Wólczanki zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 54'
    Patryk Zaucha brutalnie zaatakował rywala na 40. metrze i obejrzał za to żółty kartonik.
  • 53'
    Pieńczak fauluje Pietlucha w okolicy środkowej strefy boiska.
  • 52'
    Petryk ogląda żółtą kartkę za zatrzymanie piłki ręką w momencie wślizgu celem zablokowania podania od Jodłowskiego.
  • 48'
    Żółty kartonik dla Sobonia za zbyt ostry atak na plecy Alvareza.
  • 46'
    Ależ niewiele brakowało! Zaucha popędził lewym skrzydłem i oddał strzał w prawy długi słupek. Futbolówka jednak odbiła się od konstrukcji bramki!
  • 14:47
    Do przerwy remisujemy, 1-1. Ozdobą pierwszej połowy było trafienie Marcosa Alvareza. Do zobaczenia po przerwie!
  • 45'
    1 minuta doliczona do czasu gry.
  • 42'
    Durda ogląda żółty kartonik za faul na Alvarezie przez polem karnym.
  • 40'
    GOL DLA PASÓW! Wiśniewski podał z lewej strony do Alvareza, a ten zza pola karnego przymierzył piłkę tak, że ta wpadła przy prawym, dalszym słupku. Piękna bramka!
  • 34'
    Nowicki popędził prawym skrzydłem i szukał w środku kolegi. Piłkę wybił jednak Podstolak.
  • 31'
    Okazja Wiśniewskiego pod bramką gospodarzy, jednak Wierzchowski zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 30'
    Gol dla gospodarzy. Diumasumbu wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z najbliższej odległości pokonał Wilka.
  • 27'
    Wrzutka Sobonia z lewego skrzydła; futbolówkę zablokował Urban.
  • 24'
    Zmiana w Cracovii II. Malisz wszedł w miejsce Ożoga.
  • 22'
    Lorek podaje do Wacha, ale zawodnik z numerem 10 przymierzył w nogi Wilka.
  • 21'
    Ożóg faulowany na 19. metrze z lewej strony pola karnego. Mamy rzut wolny.
  • 17'
    Jodłowski uderza z 23. metra. Piłka szybuje wysoko ponad poprzeczkę bramki rywali.
  • 16'
    Strzał Diumasumbu głową po dośrodkowaniu z prawej strony z rzutu wolnego. Zawodnik Wólczanki uderza piłkę niecelnie.
  • 14'
    Pieńczak strzela głową po dośrodkowaniu Jodłowskiego. Jedynie zagęszczona obrona gospodarzy zapobiegła utracie przez nich gola.
  • 13'
    Diumasumbu podaje z prawej strony do Sobonia, ale zamiary rywali odczytuje Wilk.
  • 12'
    Wach wrzuca z rzutu rożnego na głowę Podstolaka, ale zawodnik Wólczanki źle uderza.
  • 11'
    Stachera szukał dośrodkowania w pole karne, jednak mocny wiatr przeszkodził w dobrym wykonaniu wrzutki.
  • 6'
    Diumasumbu dośrodkowywał z prawego skrzydła, ale futbolówka zamiast do potencjalnego adresata, poszybowała poza linię bramkową Cracovii.
  • 5'
    Alvarez oddał strzał z 25. metra. Piłka skozłowała na wysokości pola karnego, ale bramkarz pewnie chwycił futbolówkę.
  • 13:55
    Zawodnicy w asyście trójki sędziowskiej z Kamilem Szczołką na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy!