02-04-2022 12:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów
  • 90+3'
    Arbiter główny zakończył dzisiejsze spotkanie. Wygrywamy z drużyną Unii Tarnów 1:0 po bramce Tomasza Bały!
  • 90+3'
    Red card
    Bezpośrednią czerwoną kartką ukarany zostaje Wiktor Putin, który powstrzymał wychodzącego na wprost pustej bramki Patryka Zauchę.
  • 90+2'
    Za faul w okolicach bocznej linii boiska żółtą kartką zostaje ukarany Patryk Zaucha.
  • 90+1'
    Zmiana w drużynie gości - Dominika Wardzałę zastępuje Maksymilian Starzyk.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 3 minuty.
  • 87'
    Trener Radosław Jacek reaguje na straconą bramkę - na boisku zobaczymy Kacpra Nytko, który zmienia Patryka Orlika.
  • 85'
    Tomasz Bała dobija futbolówkę uderzoną przez Patryka Zauchę i Pasy prowadzą z Unią 1:0!
  • 82'
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu - za faul w środkowej strefie boiska napomniany przez arbitra został Kacper Jodłowski.
  • 79'
    Niewiele czasu potrzebował Tomasz Bała, by zaznaczyć swoją obecność na boisku. Futbolówka uderzona przez naszego napastnika odkręcała się jednak od bramki Unii i finalnie przeleciała obok słupka.
  • 79'
    Na boisku pojawia się Tomasz Bała, który zmienia Luisa Rochę.
  • 76'
    Spotkanie zakończył również Artur Biały, w którego miejsce na placu gry pojawił się Oliwier Soprych.
  • 76'
    Pierwsza zmiana w zespole Unii. Na boisku zobaczymy Wiktora Putina, który zmienił Igora Dubasa.
  • 75'
    Niebezpiecznie pod bramką Cracovii. Igor Dubas zdołał oddać uderzenie głową, ale na szczęście ekipy Piotra Gizy, nieznacznie się pomylił.
  • 73'
    Druga zmiana w Pasach - Kacpra Nowickiego zastępuje Kamil Kwiatkowski.
  • 70'
    Piłka przelatuje nad bramką Adama Wilka po uderzeniu Igora Dubasa z okolic 20. metra.
  • 66'
    Przyśpieszyła drużyna Unii - dwa strzały w krótkim odstępie czasu, ale Adam Wilk ratuje nasz zespół przed utratą bramki.
  • 64'
    Po rzucie wolnym przed swoją szansą stanął Mateusz Pieńczak - obrońca Pasów nie zdołał jednak skierować piłki do siatki pomiędzy nogami ofiarnie interweniujących obrońców rywali.
  • 61'
    Dobry kontratak Cracovii, ale wślizg Wiktora Matyjewicza sprawia, że po dograniu Rochy Pasy będą miały tylko rzut rożny.
  • 58'
    Próba prostopadłego podania w wykonaniu Adama Malisza nie znajduje adresata i futbolówka ląduje w rękawicach bramkarza gości.
  • 54'
    Rzut rożny dla Pasów bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Zająca.
  • 53'
    Adam Wilk bezproblemowo łapie kolejne uderzenie Dominika Wardzały.
  • 51'
    Odważniej po przerwie zaatakował zespół z Tarnowa - po uderzeniu Dominika Wardzała goście będą mieli rzut rożny.
  • 49'
    Okazja na zdobycie bramki dla Unii, ale po strzale Artura Białego świetną interwencją popisuje się Adam Wilk!
  • 46'
    W przerwie trener Piotr Giza zdecydował się na jedną korektę w składzie. W drugiej połowie w miejscu Thiago zobaczymy Adama Malisza.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Arbiter główny zakończył pierwszą część spotkania. Do przerwy Pasy bezbramkowo remisują z tarnowską Unią.
  • 42'
    Po raz kolejny wydawało się, że nieprzepisowo zatrzymywany atak Pasów, ale arbiter nakazuje grać dalej.
  • 41'
    Kolejna kontrowersyjna sytuacja - tym razem w polu karnym rywali upadał Luis Rocha, ponownie jednak bez reakcji sędziego.
  • 37'
    Świetna szansa Pasów na otworzenie wyniku spotkania! Dobre dogranie Rochy do Wiśniewskiego, ale nasz pomocnik przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Unii.
  • 35'
    Prawą stroną boiska próbował zaatakować zespół gości - dośrodkowanie Dawida Sojdy jednak bardzo niecelne.
  • 32'
    Uderzenie Ziemnika z 25 metrów przelatuje wysoko nad bramką Zająca.
  • 28'
    Tym razem Jacak zdołał oddać uderzenie - piłkę po jego strzale na rzut rożny paruje Adam Wilk.
  • 27'
    Pierwsza odważniejsza próba zawodników Unii - w polu karnym Cracovii próbował przedzierać się Sebastian Jacak, ale został powstrzymany przez Pieńczaka.
  • 23'
    W polu karnym Unii upadł Kamil Ogorzały, ale arbiter główny nie zdecydował się użyć gwizdka.
  • 21'
    Uderzenie głową Ogorzałego przelatuje obok bramki rywali.
  • 18'
    Dobra próba Kamila Ogorzałego - po jego uderzeniu piłka odbiła się od jednego z defensorów Unii i Pasy będą miały rzut rożny.
  • 16'
    Kacper Nowicki powalany przed polem karnym Unii, ale bez reakcji arbitra.
  • 14'
    Świetna zespołowa akcja Cracovii przerwana gwizdkiem sędziego, który dopatrzył się spalonego przy podaniu Ogorzałego.
  • 11'
    Płaskie uderzenie Kacpra Nowickiego złapane przez golkipera Unii Tarnów.
  • 8'
    Z pokaźnego dystansu bramkarza rywali próbował zaskoczyć Thiago - Mateusz Zając bezproblemowo poradził sobie z tym uderzeniem.
  • 6'
    Próba podania prostopadłego w kierunku Thiago, jednak delikatnie zbyt mocna.
  • 4'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkowane przez bramkarza drużyny gości - Mateusza Zająca.
  • 11:50
    Tak prezentuje się skład, w którym Pasy powalczą dziś o 3 punkty:
  • 11:40
    Witamy na relacji tekstowej z dzisiejszego meczu III ligi, gr. IV. Drugi zespół Cracovii, będący wiceliderem tabeli, zmierzy się z Unią Tarnów. Początek meczu już o godzinie 12:00!