10-04-2022 13:00
Korona Rzeszów Korona Rzeszów
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
  • 14:53
    Koniec! Pokonujemy Koronę Rzeszów, 2-0. Za tydzień zagramy w Rącznej z Avią Świdnik. Do zobaczenia!
  • KONEC MECZU
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Ożoga.
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu gry.
  • 90+1'
  • 90'
    Zmiana w Cracovii. Za Nowickiego wchodzi Grzebieluch.
  • 89'
    Strzał Kowala spoza pola karnego, po którym piłka leci obok lewego słupka.
  • 86'
    Piłka po strzale Zauchy odbija się od lewego słupka. Gdyby padł gol, to i tak byłby anulowany, ponieważ jeden z zawodników "Pasów" był wcześniej na spalonym.
  • 83'
    Nowicki strzela ponad bramkę z prawej strony pola karnego.
  • 82'
    Żółty kartonik dla Nowickiego.
  • 77'
    ... zmiana też w Koronie. W miejsce kontuzjowanego Nieckarza wszedł Kowal.
  • 77'
    Zmiana w Cracovii. Ożóg za Urbana...
  • 78'
    Persak pudłuje po strzale głową.
  • 75'
    Zmiana w Koronie. Nieckarz zmienia Kalisza.
  • 73'
    Galara znów pudłuje w podobny sposób i z podobnej pozycji, co poprzednio.
  • 71'
    Zółta kartka dla Kalisza za faul w środku pola.
  • 68'
    Galara oddał strzał z lewej strony przed polem karnym. Piłka trafia w lewą boczną siatkę.
  • 65'
    GOL DLA PASÓW! Ziemnik strzela głową przy prawym słupku i pokonuje bramkarza.
  • 63'
    Czerwona kartka dla trenera Korony za wybiegnięcie poza swoją strefę.
  • 62'
    Zmiana w "Pasach". Krzysztof Bociek zmienia Bałę.
  • 62'
    Zółty kartonik dla Pieńczaka.
  • 61'
    Zmiana w Koronie. Galara zmienia Wiktora.
  • 59'
    Rygiel nieprzepisowo zatrzymuje kontrę i ogląda kartkę.
  • 59'
    Kalisz strzela z lewej strony pola karnego, ale Wilk broni intuicyjnie nogami.
  • 58'
    Wiśniewski strzela z półwoleja z lewej strony boiska, Pawlus chwyta piłkę.
  • 55'
    Kałaska wbiega z lewej strony pola karnego do spadającej piłki i znów strzela obok bramki.
  • 53'
    Kardyś wrzuca piłkę z prawej strony na głowę Kałaski. Zawodnik Korony z numerem 77 jednak pudłuje.
  • 52'
    Wiktor ostro atakuje Zauchę i ogląda za to żółtą kartkę.
  • 46'
    Grę od środka wznawiają "Pasy". Oba zespoły zaczęły II połowę bez zmian.
  • 46'
    Jodłowski przymierzył z 25 metrów, piłkę lecącą do prawego słupka sparował Pawlus.
  • 13:48
    Do przerwy rezerwy "Pasów" prowadzą 1-0! Oby tak dalej, Panowie!
  • PRZERWA
  • 45'
    Pawlus łapie piłkę po strzale wolejem Wiśniewskiego z pola karnego.
  • 38'
    Rygiel minimalnie pudłuje strzałem głową po dośrodkowaniu z lewego narożnika.
  • 36'
    Bała strzela z 18. metra z prawej strony. Piłka ponad bramką Korony.
  • 35'
    Dobra wrzutka Wiśniewskiego z prawej strony z rzutu wolnego. Defensor Korony zażegnuje jednak niebezpieczeństwo.
  • 31'
    Kocój ofiarnie wślizgiem wybija piłkę na aut po dobrym podaniu Urbana do Zauchy z lewego skrzydła.
  • 28'
    Kolejna próba Kanacha zza pola karnego. Piłka wychodzi poza boisko po rykoszecie od obrońcy.
  • 23'
    Bała minął zwodem obrońcę i z linii pola karnego i jej prawej strony strzela, ale futbolówka leci obok lewego słupka.
  • 24'
    Po zamieszaniu pod polem karnym "Pasów" Karwacki strzelał z prawej strony. Znów niecelnie.
  • 21'
    Próba Kanacha z około 25. metra. Piłka znów ponad poprzeczką bramki Korony.
  • 18'
    Ziemnik! Świetny strzał głową z kilku metrów po wrzutce z lewego narożnika boiska. Bramkarz broni!
  • 17'
    Pawlus dwukrotnie ratuje gospodarzy. Najpierw broni strzał Zauchy zza pola karnego, a potem dobitkę Bały z lewej strony pola karnego.
  • 16'
    Karwacki spróbował szczęścia wolejem z lewej strony pola karnego. Piłka poleciała obok bramki.
  • 10'
    Own goal
    BRAMKA DLA PASÓW! Nowicki uderza piłkę z prawej strony pola karnego, ale niefortunnym wślizgiem swojego bramkarza pokonuje Kardyś.
  • 8'
    Kolejna okazja Zauchy. Z podobnej pozycji, co poprzednio, zawodnik "Pasów" minimalnie chybił przy próbie strzału na dalszy słupek.
  • 7'
    Zaucha! Strzał z lewej strony pola karnego niemal na pustą bramkę; w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija obrońca.
  • 7'
    Jodłowski zagrał w uliczkę do pędzącego prawą stroną Nowickiego, jednak piłkę wybijają obrońcy.
  • 5'
    Kardyś wzruca piłkę na głowę jednego z kolegów z prawego skrzydła, jednak ten nie sięgnął dobrze lecącej futbolówki.
  • 3'
    Kałaska strzela z dystansu, ale piłka szybuje ponad poprzeczkę bramki "Pasów".
  • 1'
    Zaczynamy! Od środka gospodarze.
  • 13:00
    Obie ekipy w asyście trójki sędziowskiej z Danielem Detką na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz!
  • 12:12
    Witamy w naszej relacji na żywo ze spotkania 3 Ligi, grupy IV. W Krasnowie Rezerwy "Pasów" zmierzą się z Koroną Rzeszów. Start o 13:00!