Koniec. Dziś Rezerwy bezbramkowo zremisowały z Wisłą Sandomierz. Do zobaczenia w sobotę, kiedy ekipa Piotra Gizy zmierzy się na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska.
    Ostatnia zmiana u gości. Zięba zastąpił Stańczyka.
    Co najmniej 5 minut doliczono do czasu gry.
  • 90'
    Bełczowski wbiegł w pole karne i uderzył z jego prawej strony. Ta próba również była niecelna.
  • 88'
    Thiago strzelał z 20 metrów z rzutu wolnego na dalszy słupek bramki, ale piłka poleciała ponad konstrukcję.
  • 83'
    Zmiana w Wiśle. Za Jarosza wchodzi Bednarek.
  • 80'
    Bała strzelił po ziemi z okolic pola karnego. Piłka poleciała minimalnie obok prawego słupka.
  • 78'
    Zmiana w Cracovii. W miejsce Ziemnika wszedł Malisz.
  • 76'
    Strzał zza pola karnego w wykonaniu Thiago, ale lecącą po ziemi piłkę chwycił bramkarz klubu z Sandomierza.
  • 75'
    Zmiana w zespole rywali. Janika zmienia Taranek.
  • 73'
    Ożóg strzela z 25 metrów, ale piłka leci wysoko i daleko od bramki.
  • 71'
    Ostry wślizg Ziemnika na połowie rywali kończy się pokazaniem przez sędziego żółtej kartki.
  • 69'
    ... a z placu gry zeszli Zaucha i Wiśniewski.
  • 69'
    Podwójna zmiana w szeregach "Pasów". Na boisko wchodzą Bała i Nowicki...
  • 63'
    Żółty kartonik dla Stachery za faul przed polem karnym "Pasów"
  • 56'
    Rękas zapaśniczym chwytem zatrzymał Zauchę. Nie mogło to skończyć się inaczej, niż ukaraniem zawodnika z Sandomierza żółtą kartką.
  • 54'
    Kudryavtsev popycha biegnącego w pole karne lewym skrzydłem Thiago za co ogląda żółtą kartkę.
  • 50'
    Mamy chwilę przerwy w grze. Mężyk jest pod opieką służb medycznych po kontakcie z Ożogiem.
  • 46'
    Zmiana w przerwie meczu w ekipie gości. Ochwat zmienia Charszlę.
  • 17:47
    Pierwsza połowa zakończona. Do przerwy nie zobaczyliśmy żadnej uznanej bramki. Do zobaczenia za kwadrans!
  • 36'
    Górna piłka Jodłowskiego do Zauchy, ten drugi zdaniem liniowego przekroczył linię spalonego.
  • 28'
    Jarosz wpakował pikę do siatki strzałem z woleja w naszym polu karnym, jednak sędzia dopatrzył się wcześniejszego zagrania ręką jednego z graczy Wisły i nie uznał gola.
  • 24'
    Wymiana podań między Wiśniewskim i Ożogiem. Ten drugi wbiegł na 7. metr, ale jego strzał mierzony na lewy, dalszy słupek bramki był wyraźnie chybiony.
  • 21'
    Charszla dośrodkowuję piłkę z lewego skrzydła do Bełczowskiego, a gracz Wisły z numerem 10 fauluje jednego z naszych defensorów. Niebezpieczeństwo oddalone.
  • 17'
    Thiago przymierzył z kilkunastu metrów z lewej strony, ale piłkę pewnie chwycił bramkarz.
  • 15'
    Urban dośrodkowuje z lewej strony na głowę Thiago, jednak Brazylijczyk uderza tak, że piłka leci ponad poprzeczkę bramki.
  • 11'
    Jarosz popędził lewym skrzydłem, jednak zdaniem arbitra liniowego był na pozycji spalonej.
  • 7'
    Zagranie Jodłowskiego do Ożoga w pole karne po ziemi - liniowy uniósł jednak chorągiewkę w górę. Zawodnik "Pasów" z numerem 10 był na spalonym.
  • 4'
    Stańczyk wbiegał w pole karne, ale w momencie podania do niego piłki przez kolegę sędzia dopatrzył się spalonego.
  • 1'
    Spotkanie rozpoczęło się. Od środka grę zaczęli goście.
  • 16:59
    Obie ekipy w asyście trójki sędziowskiej z Mateuszem Patlą na czele wchodzą na plac gry. Za moment rozpoczynamy emocje z 3 Ligą!
  • 16:22
    Witamy na naszej relacji tekstowej "na żywo"! Już za kilkadziesiąt minut Rezerwy Cracovii podejmą w Rącznej ekipę Wisły Sandomierz. Start o godzinie 17:00!