Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
Wisła Kraków Wisła Kraków
  • 19:22
    203. Wielkie Derby Krakowa zakończyły się bezbramkowym remisem. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w przyszłą niedzielę, kiedy zmierzymy się z Rakowem Częstochowa.
  • 90+3'
    Skvarka minimalnie pudłuje głową po dośrodkowaniu Poletanovicia.
  • 90+2'
    Rivaldinho! Brazylijczyk strzela głową w polu karnym i minimalnie pudłuje!
  • 90+1'
    Co najmniej 3 minuty doliczone do czasu gry.
  • 90'
    Frydrych wybija piłkę na rzut rożny głową po próbie wrzutki w wykonaniu Rapy.
  • 89'
    Rapa strzela z ostrego kąta z prawej strony pola karnego, ale piłka uderza w boczną siatkę.
  • 84'
    Kolejna zmiana w Cracovii. Za Ghitę wszedł Siplak.
  • 84'
    Zmiana w Cracovii. Za Myszora wchodzi Rakoczy!
  • 83'
    Żółty kartonik dla Pestki.
  • 81'
    Rodin! Świetne uderzenie głową po wrzutce w pole karne. Piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Wisły!
  • 80'
    Konoplyanka wrzuca piłkę z lewego skrzydła w pole karne, ale Hanousek głowa wybija na rzut rożny,
  • 78'
    Zmiana w Wiśle. Skvarka zmienia Manu.
  • 73'
    Poletanović strzela z ponad 30 metrów, ale piłka mija minimalnie lewy słupek naszej bramki.
  • 69'
    Kieszek znów zmuszony do interwencji, tym razem po mocnym strzale zza pola karnego jednego z naszych zawodników.
  • 69'
    Zmiana też w Wiśle. Cisse zastępuje Savicia.
  • 69'
    Zmiana w Cracovii. Rivaldinho zmienia van Amersfoorta.
  • 67'
    Rapa zagrywa z prawej strony do Myszora. Młody gracz z numerem 38 strzela, ale trafia prosto we Frydrycha.
  • 64'
    14191 widzów jest #NaStadionie przy ul. Kałuży! Dziękujemy za Waszą obecność!
  • 63'
    Jablonsky wybija piłkę poza nasze pole karne po wrzutce Savicia z lewej strony.
  • 60'
    Ghita ogląda żółtą kartkę za faul na Tsitaishvilim na prawym skrzydle pod naszym polem karnym.
  • 59'
    Zmiana w zespole "Pasów". Knap zmienia Hancę
  • 59'
    Faul Fazlagicia na Hance na połowie Cracovii. Mamy rzut wolny w okolicach środka boiska.
  • 57'
    Ondrasek uderza piłkę szczupakiem, ale ta odbija się od jednego z naszych obrońców/
  • 55'
    Konoplyanka dośrodkowuje z lewej strony w pole karne, piłkę wybijają Wiślacy, ale do tej dopada Hebo, który strzałem zza pola karnego powoduje, że piłka leci obok bramki.
  • 52'
    Tsitaishvili wrzuca piłkę z prawego skrzydła na głowę Manu, ale piłka nie dociera do adresata.
  • 51'
    Jablonsky! Świetny strzał z powietrza z 30. metra. Piłkę łapie Kieszek.
  • 48'
    Fazlagić blokuje dośrodkowanie Pestki z lewej strony. Mamy rzut rożny.
  • 46'
    Pestka strzela w polu karnym, ale Colley ofiarnym wślizgiem blokuje piłkę!
  • 46'
    Zaczynamy II połowę. Od środka "Pasy"!
  • 18:17
    Do przerwy nie zobaczyliśmy żadnej bramki. Do zobaczenia za 15 minut!
  • PRZERWA
  • 45'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do I połowy.
  • 43'
    Tsitaishvili ogląda żółtą kartkę za faul na 35. metrze.
  • 40'
    Hanca zatrzymuje rajd Savicia pod bramkę Cracovii.
  • 35'
    Manu strzela z 25 metrów. Po raz kolejny piłka mija bramkę.
  • 33'
    Rajd Konoplyanki w pole karne; ofiarny wślizg Colleya powoduje, że z zagrożenia pod bramką Wisły wyszły nici.
  • 31'
    Tsitaishvili pokusił się o strzał z 27. metra, ale piłka poleciała obok prawego słupka bramki.
  • 30'
    Kolejna próba Cracovii w polu karnym gości. Znów na spółkę interweniowali Kieszek i obrońcy Wisły.
  • 28'
    Kolejne dogranie Pestki w pole karne Wisły, ale Colley znów wybija piłkę.
  • 25'
    Pestka wrzuca piłkę na głowę Rapy, ale Kieszek łapie pewnie piłkę po lekkim uderzeniu Rumuna.
  • 24'
    Savić strzela zza pola karnego, ale dzięki rykoszetowi od jednego z naszych obrońców, Hrosso mógł pewnie złapać piłkę.
  • 21'
    Hrosso ofiarnie interweniuje po strzale Ondraska w polu karnym!
  • 20'
    Pestka strzela z kilkunastu metrów z lewej strony, ale piłka leci obok bramki.
  • 19'
    Van Amersfoort! Świetne uderzenie głową po wrzutce z prawej strony. Holender minimalnie pudłuje!
  • 18'
    Colley wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Pestki z lewej strony.
  • 17'
    Rasmussen i Konoplyanka wbiegli w pole karne, jeden z nich strzelił z 10. metra, ale Kieszek popisał się efektowną interwencją.
  • 15'
    Hanousek zażegnuje niebezpieczeństwo po zagraniu Rapy do Hanki na prawym skrzydle.
  • 12'
    Frydrych strzela głową w polu karnym po wrzutce z rzutu rożnego Poletanovicia. Piłka szybuje ponad bramkę.
  • 11'
    Manu zatrzymywany nieprzepisowo na naszej połowie. Wisła ma rzut wolny z 35. metra.
  • 8'
    Strzał Hanki z okolic pola karnego, ale piłkę blokuje Frydrych.
  • 5'
    Konoplyanka! Rajd w pole karne Ukraińca i strzał z najbliższej odległości kończy się ofiarną interwencją Kieszka i defensywy Wisły.
  • 2'
    Rapa dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale Frydrych wślizgiem wybija piłkę poza pole karne.
  • 17:27
    Obie ekipy w asyście ekipy sędziowskiej z Pawłem Raczkowskim na czele wchodzą na plac gry. Za moment ruszamy!
  • 16:37

Oto ekipa, którą w bój wystawił Trener "Pasów", Jacek Zieliński.

• 16:24
    Witamy w naszej relacji "na żywo". Już o 17:30 ruszą 203. Wielkie Derby Krakowa. Nie możecie tego przegapić!