Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
Wisła Płock Wisła Płock
  • 19:59
    Cracovia po świetnym spotkaniu pewnie pokonała Wisłę Płock 3:0. Dziękujemy za śledzenie relacji i do zobaczenia za tydzień na spotkaniu z Legią Warszawa.
  • 90+1'
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Żółta karka dla Konoplyanki.
  • 87'
    Strzał Hanki z pola karnego zablokowany przez obrońcę Wisły.
  • 85'
    Strzał Myszora zza pola karnego w środek, piłkę pewnie wyłapuje Węglarz.
  • 82'
    Żółta kartka dla Rzeźniczaka.
  • 79'
    ... a zejdą Pestka i van Amersfoort.
  • 79'
    Podwójna zmiana w zespole Pasów, na murawie pojawią się Ogorzały i Lusiusz...
  • 78'
    Na boisku w miejsce Sekulskiego wchodzi Cielemęcki.
  • 75'
    Tym razem pudło Kakabadze z prawej strony. Próba efektywnego woleja jednak nieudana i piłka mija prawy słupek bramki Węglarza.
  • 74'
    Rakoczy marnuje dogodną sytuacje z prawego skrzydła, piłka przeleciała daleko od prawego słupka.
  • 71'
    ... a pojawiają się na nim Rakoczy i Konoplyanka.
  • 71'
    Podwójna zmiana w Cracovii, boisko opuszczają Myszor i Rivaldinho...
  • 69'
    Bramka dla Pasów! Duńczyk pewnie pokonuje Węglarza płaskim strzałem zza pola karnego w prawy dolny róg bramki.
  • 68'
    Kolejna próba dośrodkowania Wisły, Hrosso wyłapuje jednak pewnie futbolówkę zagraną przez Jorginho.
  • 66'
    Bramkarz Pasów wyłapał piłkę, którą zagrał Wolski z lewego skrzydła.
  • 64'
    Z odległości 30 metrów niebezpieczny strzał posłał Kakabadze. Futbolówka przeleciała nieznacznie obok prawego słupka.
  • 59'
    ...i Furman.
  • 59'
    ...Pawlak...
  • 59'
    ... a schodzą Chrzanowski, Kolar...
  • 59'
    Poczwórna zmiana w Wiśle na boisko wchodzą Rasak, Gerbowski, Lagator i Wolski...
  • 55'
    Groźne dośrodkowanie Pestki z lewego skrzydła wyłapane przez Węglarza.
  • 53'
    Hanca oddaje niecelny strzał z okolic pola karnego. Piłka przeleciała tuż obok lewego słupka.
  • 51'
    Otar Kakabadze był bliski zdobycia gola, piłka po płaskim strzale z prawej strony pola karnego nieznacznie minęła lewy słupek bramki.
  • 47'
    Kamil Pestka posłał groźne, płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła, które pewnie złapał bramkarz Wiślaków.
  • 18:53
    Do przerwy Cracovia prowadzi z Wisłą Płock. Bohaterem tej części spotkania był Kamil Pestka. Do zobaczenia za kwadrans.
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Sędzia dolicza 6 minut do pierwszej połowy.
  • 43'
    Myszor uderza w kierunku dalszego słupka bramki, interweniował bramkarz Wisły, jednak zawodnik Pasów był na spalonym.
  • 38'
    Rivaldinho próbował przerzucić bramkarza Wisły z okolic 11 metra, piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.
  • 34'
    Kolejna próba Pestki zza pola karnego, piłka nieznacznie minęła prawy słupek.
  • 31'
    Kamil Pestka strzela swojego drugiego gola w tym spotkaniu, po strzale z prawej strony pola karnego!
  • 23'
    Piłkę po celnym strzale z 22-ego metra w wykonaniu van Amersfoorta łapie bramkarz drużyny z Płocka
  • 22'
    Płaska wrzutka z prawej strony w wykonaniu Rivaldinho, piłkę wybił Pawlak.
  • 18'
    Strzał Hebo zza pola karnego, po którym piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.
  • 16'
    Z powodu kontuzji boisko opuszcza Ghita. Za niego wchodzi Siplak .
  • 12'
    Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła bliski szczęścia ponownie był Pestka, strzałem z woleja posłał piłkę tuż obok lewego słupka.
  • 9'
    BRAMKA DLA PASÓW! Po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła od Kakabadze, z lewego rogu pola karnego strzałem po ziemi piłkę w siatce umieszcza Kamil Pestka!
  • 5'
    Jakub Myszor oddaje strzał zza pola karnego w środek bramki. Piłkę chwyta pewnie bramkarz.
  • 2'
    Szwoch pudłuje z 20 metrów. Piłka poleciała obok prawego słupka.
  • 17:57
    Oba zespoły w asyście ekipy sędziowskiej z Tomaszem Wajdą na czele wchodzą na boisko. Za moment ruszamy!