Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
Cracovia II Cracovia II
  • 18:51
    Niestety, nasz zespół ulega Orlętom, 1-3. Do zobaczenia za tydzień podczas meczu przeciwko Siarce Tarnobrzeg.
  • KONIEC MECZU
  • 90+5'
    Goal
    Gol dla Orląt. Kaczyński pokonuje Wilka strzałem przy prawym słupku bramki z rzutu karnego.
  • 90+4'
    Penalty
    Rzut karny dla Orląt. Kaczyński powalony w polu karnym przez Wilka.
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu meczu.
  • 90'
    W końcówce Cracovia II przeszła do ofensywy i znacznie częściej przebywa na połowie rywali.
  • 82'
    Świetna interwencja Wilka po strzale Bryji w polu karnym!
  • 82'
    Replace
    Ostatnia zmiana w Orlętach. W miejsce Mnatsakanyana wchodzi Koncewicz-Żyłka
  • 76'
    Replace
    ... w ich miejsce wchodzą Bryja i Kuźma.
  • 76'
    Replace
    Podwójna zmiana u gospodarzy. Schodzą Zdybowicz i Ozimek...
  • 75'
    Replace
    Zmiana w Pasach. Mróz wchodzi za Nowickiego.
  • 74'
    Yellow card
    Żółty kartonik dla Bały za zbyt ostry atak na Mnatsakanyanie.
  • 72'
    Świetna próba Krystiana Boćka z kilkunastu metrów! Piłka jednak leci zbyt wysoko, by minąć bramkarza.
  • 71'
    Goal
    GOL! Krzysztof Bociek pokonuje z najbliższej odległości bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Jeszcze nie wszystko stracone!
  • 70'
    Krzysztof Bociek podaje z prawej strony do Bały, ale próbę naszego napastnika zatrzymują obrońcy.
  • 69'
    Krystian Bociek dośrodkowuje z prawego skrzydła, piłkę najpierw przejmuje Bała, później Nowicki. Ten drugi obija nią obrońcę i mamy rzut rożny.
  • 68'
    Ożóg dośrodkowuje z prawego narożnika na głowę Krystiana Boćka, ale nasz zawodnik z numerem 81 myli się z 6. metra.
  • 65'
    Replace
    ... a wchodzą Kaczyński i Dominik Rycaj.
  • 65'
    Replace
    Podwójna zmiana w Orlętach. Schodzą Karol Rycaj i Kobiałka...
  • 64'
    Szczęścia zza pola karnego spróbował Krystian Bociek, ale jego strzał wyłącznie obił jednego z obrońców rywali, przez co mamy rzut rożny.
  • 62'
    Replace
    Zmiana w Cracovii II, Krystian Bociek wchodzi za Malisza.
  • 60'
    Próba Chelyadki zza pola karnego, jednak strzał był zbyt lekki i za bardzo niecelny, by zaskoczyć Wilka.
  • 55'
    Kanach oddał strzał z 30. metra, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.
  • 52'
    Strzał Bały z półobrotu w polu karnym, ale piłkę pewnie chwyta Ciołek.
  • 49'
    Próba Urbana z rzutu wolnego z 23. metra. Piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki gospodarzy.
  • 46'
    Replace
    Zmiana w ekipie Pasów w przerwie. Na boisko wszedł Krzysztof Bociek.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 17:46
    Niestety, do przerwy to Orlęta pewnie prowadzą z Rezerwami Pasów. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do czasu gry.
  • 45'
    Goal
    Bramka na 2-0 dla Orląt. Kamiński pokonuje Wilka głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z prawej strony.
  • 44'
    Strzał Bały ze środkowej strefy okolic pola karnego. Piłkę na raty łapie Ciołek.
  • 38'
    Ożóg pokusił się o strzał z 16. metra, jednak futbolówkę zablokował jeden z obrońców gospodarzy.
  • 35'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Karola Rycaja za powstrzymywanie ataku Pasów na własnej połowie.
  • 35'
    Pasy coraz częściej przebywają na połowie rywali. Nic póki co jednak nie wynika z tej optycznej przewagi.
  • 31'
    Zagranie w uliczkę do wbiegającego w pole karne Nowickiego, ale sędzia dopatrzył się, że nasz skrzydłowy przekroczył linię obrony i uniósł rękę w górę.
  • 26'
    Urban blokuje strzał w wykonaniu Rycaja i mamy rzut rożny dla Orląt.
  • 25'
    Kamiński posyła bombę z pierwszej piłki zza pola karnego, ale ta próba również okazała się nieskuteczna.
  • 23'
    Stachera poszukał dośrodkowania z prawej strony, ale piłkę wybijają skutecznie obrońcy gospodarzy.
  • 21'
    Urban oddał strzał z 20 metrów, ale futbolówka poszybowała daleko obok prawego słupka.
  • 20'
    Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu gospodarzy. Znów jednak piłka poszybowała poza konstrukcją bramki.
  • 19'
    Wilk chwyta piłkę w koszyczek po strzale głową w wykonaniu Zdybowicza w polu karnym.
  • 15'
    Goal
    Niestety, gospodarze obejmują prowadzenie. Vahe Mnatsakanyan pokonuje Wilka z najbliższej odległości po zamieszaniu w naszym polu karnym wskutek rzutu rożnego.
  • 14'
    Próba zza pola karnego w wykonaniu Skrzyńskiego, ale piłkę chwycił pewnie Wilk.
  • 10'
    Urban wrzuca piłkę z rzutu wolnego na głowę Bały znajdującego się w polu karnym. Napastnik Pasów jednak minimalnie chybił.
  • 6'
    Świetna postawa w obronie Jodłowskiego, który zablokował uderzenie zawodnika rywali z okolic 20. metra.
  • 5'
    Pierwsza próba gospodarzy zza pola karnego. Tylko rykoszet uchronił Cracovię II przed lotem piłki w światło bramki.
  • 4'
    Jodłowski zagrywa z lewej strony do Bały, ale napastnik Pasów pozwolił sobie na wyłuskanie piłki przez przeciwników.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 16:57
    Oba zespoły w asyście trójki sędziowskiej z Mariuszem Myszką na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz!
  • 16:09
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo"! Już o 17:00 rusza spotkanie rozgrywek 3 Ligi, gr. IV pomiędzy Orlętami Radzyń Podlaski, a naszymi Rezerwami.