• 90+4'
    Replace
    Zmiana w zespole Siarki. Kamila Adamka zastępuje Wojciech Bieniarz.
  • 90+2'
    To mogło być 3:3! Radosław Kanach dopadł do piłki odbitej przez bramkarza Siarki, ale zdołał trafić tylko w boczną siatkę.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dzisiejszego spotkania dolicza co najmniej 4 minuty.
  • 89'
    Yellow card
    Żółtą kartką ukarany Szymon Kaliniec, który nieprzepisowo przytrzymywał Kanacha.
  • 87'
    Piłka przelatuje wysoko nad bramką Siarki po uderzeniu Jodłowskiego.
  • 84'
    Goal
    Paweł Mróz uderzeniem głową pokonuje Adama Wilka, wyprowadzając gości na prowadzenie.
  • 81'
    Replace
    Na boisku w miejsce Kacpra Nowickiego pojawia się Jan Mróz, którego w tym sezonie mogliśmy oglądać na boiskach Centralnej Ligi Juniorów U-18.
  • 79'
    W bardzo dobrej sytuacji na zdobycie bramki znalazł się Paweł Rogala, ale przeniósł on piłkę nad poprzeczkę bramki Wilka.
  • 76'
    Replace
    Trener Piotr Giza decyduje się na kolejną korektę. Boisko opuścił Robert Ożóg, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Krystian Bociek.
  • 73'
    Dobre rozegranie rzutu wolnego przez Pasy, ale interwencja Kowala po strzale Ziemnika ratuje gości przed utratą trzeciej bramki.
  • 72'
    Yellow card
    Faul taktyczny Pawła Rogali wyceniony przez sędziego na żółtą kartkę.
  • 71'
    Replace
    Pierwsza zmiana w zespole Piotra Gizy - Tomasz Bała zastępuje strzelca drugiego gola dla Pasów, Krzysztofa Boćka.
  • 69'
    Po konsultacji z Sędzią Asystentem, Arbiter Główny zmienia decyzję i gra zostanie wznowiona od rzutu sędziowskiego.
  • 68'
    Rzut karny dla Siarki po faulu Adama Wilka.
  • 67'
    Replace
    Kolejna zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Krzysztof Zawiślak, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Oleksandr Yatsenko.
  • 66'
    Piłka po uderzeniu z woleja w wykonaniu Mroza mija słupek bramki Wilka.
  • 64'
    Po rzucie rożnym dla Pasów miejsca do oddania strzału szukał Radosław Kanach, który został powstrzymany przez zawodników gości.
  • 61'
    Replace
    Na boisku w ekipie Siarki będziemy również oglądać Pawła Rogalę, który zmienił Ivana Agudo Martineza.
  • 61'
    Replace
    Pierwsza zmiana w Siarce. Marcela Tyla zastępuje Paweł Mróz.
  • 60'
    Po rzucie wolnym dla Siarki piłkę na rzut rożny wybija Mateusz Pieńczak.
  • 57'
    Dośrodkowanie Kwaśniewskiego przelatuje nad bramką Adama Wilka i od bramki wznowią zawodnicy Cracovii.
  • 52'
    Yellow card
    Drugie upomnienie dla zawodników Siarki - tym razem żółtym kartonikiem ukarany Marcel Tyl.
  • 51'
    Goal
    Mamy wyrównanie. Piłkę w siatce Pasów płaskim strzałem z 16. metra umieszcza Szymon Kaliniec.
  • 49'
    W Rącznej oglądamy dziś dobre, intensywne spotkanie. Lewą nogą piłkę do bramki Siarki próbował skierować Kanach, ale nasz pomocnik pomylił się o około metr.
  • 47'
    Nieporozumienie Ziemnika z Wilkiem, na szczęście Pasów, bez konsekwencji w postaci bramki dla rywali.
  • 46'
    Od początku drugiej części meczu w ataku Siarka. Goście mieli rzut rożny, który jednak nie przełożył się na zagrożenie pod bramką Wilka.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Goal
    2:1 dla Cracovii! Bramkarza rywali pokonuje Krzysztof Bociek, który skierował piłkę do siatki po dograniu Nowickiego!
  • 43'
    Swoich sił spróbował Szymon Kaliniec, ale piłka po jego uderzeniu przelatuje daleko od bramki Wilka.
  • 41'
    Zamieszanie w polu karnym Siarki po rzucie rożnym dla Cracovii, ale Michałowi Wiśniewskiemu nie udało się skierować piłki do siatki rywala.
  • 38'
    Bardzo niecelne dośrodkowanie Sulkowskiego i od bramki wznowią Pasy.
  • 34'
    Ależ blisko Pasy wyjścia na prowadzenie! Kapitalne uderzenie Nowickiego i jeszcze lepsza interwencja Kowala, który sparował piłkę na poprzeczkę.
  • 30'
    Groźna kontra Siarki powstrzymana pewnym wślizgiem Ziemnika i goście będą mieli rzut rożny.
  • 26'
    Goal
    Gol dla Pasów! Świetne uderzenie Michała Stachery i mamy remis!
  • 24'
    Kapitalna okazja Siarki! Oko w oko z Adamem Wilkiem stanął Kamil Adamek, ale jego uderzenie po dłuższym rogu trafiło tylko w słupek bramki Pasów.
  • 23'
    Zbyt mocne podanie w kierunku Wiśniewskiego, który nie zdołał opanować futbolówki w polu karnym Siarki.
  • 20'
    Dobra akcja zespołowa Pasów zakończona dośrodkowaniem Stachery wybitym przez defensorów Siarki.
  • 17'
    W polu karnym Wilka do uderzenia głową zdołał dojść Piotr Kwaśniewski, który jednak zdaniem sędziego w momencie dośrodkowania znajdował się na pozycji spalonej.
  • 13'
    Blisko szczęścia Pasy! Piłka po uderzeniu Kanacha przelatuje minimalnie obok słupka bramki gości.
  • 11'
    Kolejna akcja Siarki. Tym razem bliski szczęścia był Ivan Agudo, który płaskim uderzeniem próbował zaskoczyć Wilka.
  • 8'
    Goal
    Gol dla Siarki. Adama Wilka pokonuje Krzysztof Zawiślak, który pewnym uderzeniem finalizuje akcję gości.
  • 7'
    Dośrodkowanie w stronę Krzysztofa Boćka zostaje złapane przez Macieja Kowala.
  • 6'
    Pierwsza próba strzału na bramkę Siarki. Uderzenie Radosława Kanacha sprzed szesnastego metra zostało jednak zablokowane.
  • 4'
    Yellow card
    Mamy pierwszą karę indywidualną w dzisiejszym spotkaniu. Żółty kartonik ogląda Krzysztof Zawiślak, który nieczysto powstrzymał Radosława Kanacha.
  • 2'
    Prawą stroną boiska pod pole karne Pasów próbował przedostać się Kamil Adamek. Skrzydłowy Siarki wybiegł jednak z piłką poza linię boiska i od bramki grę wznowi Adam Wilk.
  • Początek meczu
  • 12:00

Oto skład, w którym Cracovia II powalczy dziś o trzy punkty:

• 12:00
    Witamy na relacji tekstowej z ostatniego domowego spotkania drugiego zespołu Pasów w rozgrywkach 3. Ligi, gr. IV. Podopieczni trenera Piotra Gizy zmierzą się dziś w Cracovia Training Center z liderującą Siarką Tarnobrzeg. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00.