W polu karnym Sokoła upada Krzysztof Bociek, ale ponownie bez reakcji arbitra.
  • 90+1'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej 3 minuty.
  • 90+1'
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisku pojawia się Dominik Pisarek, dla którego jest to pożegnanie z barwami zespołu z Sieniawy.
  • 90'
    Łukasz Ziemnik ofiarnie interweniuje we własnym polu karnym, zachowując szansę na wywalczenie punktu.
  • 87'
    Krzysztof Bociek pewnie wykorzystuje dogranie ze skrzydła i mamy bramkę kontaktową!
  • 85'
    Posypała się gra Cracovii w końcówce spotkania - kolejną świetną interwencją popisać musiał się Norbert Łuczak, ratując Pasy przed utratą trzeciej bramki.
  • 82'
    Zmiana w Cracovii - Wiktor Zarzycki zastępuje Tomasza Bałę.
  • 79'
    W 79. minucie spotkania Krystian Majka podwyższa prowadzenie gospodarzy, pewnie wykorzystując sytuację sam na sam z Łuczakiem.
  • 75'
    Groźnie pod bramką Łuczaka! Centymetrów zabrakło Jakubowi Więckowi, by wykorzystać dogranie Pawła Oziębło.
  • 74'
    W polu karnym Sokoła przewracany był Adam Malisz - bez reakcji sędziego spotkania.
  • 72'
    Kolejna roszada w drużynie Cracovii. Jakub Kmita pojawia się na boisku w miejscu Kacpra Nowickiego.
  • 70'
    Blisko szczęścia był teraz Tomasz Bała! Napastnik Cracovii nieczysto uderzył futbolówkę i nie zdołał jej skierować do bramki Sokoła.
  • 69'
    Akcja Pasów zatrzymana przez sędziego, który dopatrzył się spalonego Tomasza Bały.
  • 65'
    Próba dogrania Stachery w kierunku Nowickiego, jednak bardzo niecelna i piłkę łapie Pasterczyk.
  • 61'
    Druga zmiana w Pasach - Adam Malisz wchodzi za Jakuba Wojtysko.
  • 59'
    Po stracie bramki Pasy rzuciły się do odrabiania strat! Dobrą okazję miał Nowicki, który w ostatniej chwili został zablokowany.
  • 56'
    Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Jakub Więcek zastępuje Dominika Pikla.
  • 55'
    Gospodarze na prowadzeniu! Robił Norbert Łuczak co mógł, by uchronić Pasy przed utratą bramki, ale po słupku i świetnej interwencji naszego bramkarza, Szymon Feret skierował piłkę do pustej bramki Cracovii.
  • 52'
    Pierwsza dobra akcja Pasów w drugiej połowie! W sytuacji strzeleckiej znalazł się Kacper Nowicki, który przeniósł futbolówkę nad bramką gospodarzy.
  • 47'
    Jakub Wojtysko ukarany żółtym kartonikiem za faul w środkowej strefie boiska.
  • 46'
    Na boisku będziemy oglądać także Bartosza Tłuczka, który zmienił Daniela Wolaka.
  • 46'
    Zmiany również w drużynie Sokoła. Na boisku melduje się Krystian Majka, który zastępuje Adriana Wójcika.
  • 46'
    W przerwie trener Piotr Giza zdecydował się na jedną roszadę - Jana Mroza zastąpił Wiktor Łuczyk.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do podstawowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej jedną minutę.
  • 44'
    Spokojne minuty w Sieniawie - gra toczy się głównie w środkowej części boiska, a oba zespoły mają problem z przejęciem inicjatywy.
  • 40'
    Dobrze spod krycia uwolnił się Krzysztof Bociek, który po wywalczeniu sobie wolnej przestrzeni, zdecydował się na uderzenie. Z perspektywy czasu, nie była to najlepsza decyzja.
  • 37'
    Świetna interwencja Łuczaka po rzucie wolnym dla Sokoła ratuje Pasy przed utratą bramki!
  • 36'
    Mamy pierwszą kartkę w tym spotkaniu. Żółtym kartonikiem za faul na skraju pola karnego ukarany Jan Mróz.
  • 34'
    Norbert Łuczak piąstkuje piłkę na aut po uderzeniu Pawła Oziębło z ponad 20 metrów.
  • 31'
    Próba podania za plecy obrońców Pasów, ale po raz kolejny świetnie interweniuje Ziemnik.
  • 29'
    Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy - boisko opuszcza kapitan drużyny z Sieniawy - Kacper Drelich, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Damian Skała.
  • 26'
    Oleksii Dytiatiev wyjaśnia sytuację w polu karnym Cracovii i wybija piłkę po rzucie rożnym dla Sokoła.
  • 23'
    Uderzenie Wiśniewskiego ze stałego fragmentu przelatuje około metr nad poprzeczką bramki gospodarzy.
  • 23'
    Rzut wolny dla Pasów w odległości 25 metrów od bramki Sokoła po faulu na Krzysztofie Boćku.
  • 21'
    Jan Mróz próbował zaskoczyć golkipera gospodarzy uderzeniem z dystansu, ale został zablokowany.
  • 20'
    Świetna interwencja Łukasza Ziemnika, który wygrał pojedynek indywidualny z Szymonem Feretem.
  • 16'
    Rzut wolny dla Pasów w bocznej strefie boiska, bez przełożenia na zagrożenie pod bramką gospodarzy.
  • 14'
    Kolejna akcja gospodarzy i kolejny raz Wójcikowi brakuje szczęścia w decydującej fazie ataku.
  • 12'
    Szybka odpowiedź gospodarzy! Niewiele brakło Wójcikowi, by dojść do dobrego dogrania skierowanego w pole karne Pasów.
  • 11'
    Pierwsza próba Pasów! Michał Wiśniewski po indywidualnej akcji zdecydował się na uderzenie z okolic 16. metra, zmuszając do interwencji Pasterczyka.
  • 8'
    Norbert Łuczak pewnie łapie piłkę po niedokładnym dograniu Dominika Pikiela.
  • 5'
    Dobra akcja Sokoła przerwana przez sędziego, który dopatrzył się spalonego Wójcika.
  • 3'
    Pierwsza groźna akcja gospodarzy! Adrian Wójcik uderza w kierunku bramki Łuczaka, ale minimalnie niecelnie.
  • 16:20

Oto skład, w którym drugi zespół Pasów powalczy dziś o trzy punkty:

• 16:20
    Witamy na relacji tekstowej z ostatniego meczu Rezerw Cracovii w sezonie 2021/22. Już o godzinie 17:00 podopieczni trenera Piotra Gizy zmierzą się w Sieniawie z miejscowym Sokołem.