Union Kornspitz Arena, Pregarten
LASK Linz LASK Linz
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
  • 18:39
    Wskutek lądowania helikoptera, sędzia postanowił zakończyć mecz w 79. minucie. Pokonaliśmy austriacki LASK, 2-0. Kolejny sparing już w poniedziałek.
  • KONIEC
  • 78'
    Pora na przerwę w grze spowodowaną lądowaniem helikoptera medycznego na sąsiedniej płycie boiska.
  • 77'
    Żółty kartonik dla Softicia za zbyt brutalny atak na Pestce, pędzącym lewym skrzydłem.
  • 75'
    Strzał Valencii zza pola karnego. Na szczęście bramce zapobiegła interwencja naszych defensorów, którzy zmienili tor lotu piłki.
  • 73'
    Balaj leży w okolicach koła środkowego boiska po faulu jednego z graczy LASK.
  • 68'
    Pora na kolejną przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 67'
    GOOOOOOL! Hanca pokonuje bramkarza pewnym strzałem przy lewym słupku z rzutu karnego.
  • 66'
    Penalty
    Rzut karny dla Pasów! W polu karnym padł Lusiusz.
  • 64'
    Kolejny strzał Michorla z okolic 20. metra i po raz kolejny futbolówka szybuje wysoko ponad bramkę Pasów.
  • 57'
    GOOOOOOL! Pasy prowadzą po golu Filipa Balaja, który dostał piłkę z lewej strony od Jakuba Jugasa.
  • 54'
    Michorl dopada do piłki za polem karym Pasów, oddaje strzał, ale futbolówka zmierza po nim ponad bramkę.
  • 53'
    Pestka strzela zza pola karnego, piłka odbija się rykoszetem od Sako i zmierza obok prawego słupka bramki LASK.
  • 50'
    Wysokie dośrodkowanie z lewej strony w pole karne ekipy z Linzu. Piłkę chwyta wyskakujący bramkarz austriackiego klubu.
  • 49'
    Pestka powstrzymany w okolicy środka boiska na lewym skrzydle. Mamy rzut wolny dla Pasów.
  • 46'
    Na boisku mamy zupełnie nową jedenastkę Pasów. Grają Lukáš Hroššo, Otar Kakabadze, Kamil Pestka, Virgil Ghita, Jakub Jugas, Oskar Wójcik, Sylwester Lusiusz, Florian Loshaj, Sergiu Hanca, Thiago i Filip Balaj.
  • 17:48
    Do przerwy wynik spotkania w Pregarten jest bezbramkowy. W końcówce pierwszej części meczu kilka groźnych okazji mieli nominalni gospodarze dzisiejszego meczu. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 44'
    Michorl strzela mocno zza pola karnego, ale piłka mija prawy słupek bramki.
  • 38'
    Ależ zmarnowana okazja przez Schmidta! Zawodnik LASK wpadł w pole karne, minął Niemczyckiego i... trafił w lewy słupek bramki!
  • 33'
    Żółty kartonik pokazany Patrykowi Makuchowi, który zbyt ostro potraktował Luckenedera w środku pola podczas walki w powietrzu.
  • 31'
    Mamy dużo szczęścia - Flecker był w sytuacji sam na sam z Niemczyckim, ale wcześniej arbiter dopatrzył się faulu jego kolegi przed naszym polem karnym.
  • 28'
    Kąśliwy, podkręcony strzał Sipl'aka z rzutu wolnego z prawej strony boiska. Piłka minimalnie minęła spojenie lewego słupka z poprzeczką.
  • 27'
    Inicjatywa przechodzi powoli pod bramkę LASK. Seria rzutów wolnych dla Pasów.
  • 25'
    Dośrodkowanie z prawej strony, ale jeden z naszych defensorów wybija piłkę w polu karnym poza boisko. Mamy rzut rożny dla LASK.
  • 23'
    Pora na przerwę na uzupełnienie płynów przez zawodników obu drużyn.
  • 15'
    Michorl płasko dośrodkowuje z lewej strony, ale Niemczycki odczytuje jego zamiary.
  • 13'
    Wrzutka z prawej strony pod polem karnym Cracovii. Na nasze szczęście, żaden z graczy LASK nie doszedł do podania w wykonaniu Schmidta.
  • 10'
    Kreatywna wymiana podań między zawodnikami LASK. Ostatecznie Flecker złapany na spalonym na lewym skrzydle.
  • 7'
    Jablonsky wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Goingnera.
  • 7'
    Goingner popędził lewym skrzydłem, minął jednego z naszych zawodników i poszukał napastnika zagraniem górnej piłki pod pole karne. Ostatecznie zamiary odczytuje Niemczycki.