Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Korona Kielce Korona Kielce
  • 19:41
    Koniec! Pasy pokonują ostatecznie kielecką Koronę, 2-0! Do zobaczenia podczas relacji ze sparingowego spotkania przeciwko Hapoelowi Jerozolima!
  • KONIEC
  • 90+4'
    GOOOOOOOOOL! Hebo wykańcza piękną akcję Pasów strzałem po ziemi przy dalszym, prawym słupku bramki.
  • 90+3'
    Knap strzela zza pola karnego, ale było to uderzenie zbyt silne, by celnie zmierzało ku bramce rywali.
  • 90+1'
    Co najmniej 5 minut doliczonych do czasu gry!
  • 89'
    Kakabadze ogląda żółtą kartkę za pociągnięcie rywala za koszulkę.
  • 87'
    ... a Balaj zastępuje Loshaja.
  • 87'
    Zmiana w Cracovii. Knap wchodzi w miejsce Makucha...
  • 84'
    Zmiana w Koronie. Danek zastępuje Podgórskiego.
  • 82'
    Kallman strzela w polu karnym, ale w taki sposób, że Forenc nie miał kłopotów z interwencją.
  • 82'
    Szymusik nieprzepisowo zatrzymuje akcję naszej ekipy i ogląda żółtą kartkę.
  • 80'
    Ghita strzela zza pola karnego, a piłka odbita po rykoszecie trafia w lewy słupek bramki! Ależ było blisko!
  • 76'
    8159 widzów jest dzisiaj #NaStadionie przy ul. Kałuży. Dziękujemy!
  • 75'
    Śpiączka strzela z 20. metra, ale piłka zmierza ponad poprzeczkę.
  • 73'
    Kolejna zmiana w Cracovii. Pestka zostaje zastąpiony przez Rapę.
  • 70'
    ... a Oshima zmienia Myszora.
  • 70'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Kallman zmienia Rakoczego...
  • 65'
    ... i Sewerzyński.
  • 65'
    ... a schodzą z niego Shykauka, Łukowski...
  • 65'
    Potrójna zmiana w Koronie. Na boisko wchodzą Śpiączka, Zarandia i Szpakowski...
  • 64'
    Strzał z woleja Loshaja, po którym piłka zmierza ponad poprzeczkę.
  • 59'
    Balić dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale pewnie interweniuje Niemczycki.
  • 55'
    Kyrylo Petrov ogląda żółtą kartkę po brutalnym wślizgu na Makuchu.
  • 54'
    Pestka dostał długą piłkę od Rasmussena, po czym uderzył z lewej strony pola karnego. Interwencja Forenca uchroniła gości przed stratą drugiego gola.
  • 50'
    Myszor wbiega w pole karne, ale interwencja Balicia zapobiegła niebezpieczeństwu pod bramką Korony.
  • 47'
    Podgórski zmienił tor lotu piłki po strzale Frączczaka zza pola karnego, ale to nie zaskoczyło naszej ekipy.
  • 46'
    Zmiana w przerwie w ekipie z Kielc. Frączczak zmienił Jacka Kiełba.
  • 18:31
    Jak na razie prowadzimy jedną bramką z Koroną. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 42'
    Jugas strzela wolejem z lewej strony pola karnego. Piłka poszybowała ponad bramkę.
  • 41'
    Rakoczy znalazł po prawej stronie Makucha, ten jednak nie był w stanie umieścić piłki w siatce.
  • 40'
    Hebo! Potężna bomba zza pola karnego, po której piłka minęła lewy słupek bramki.
  • 36'
    Strzał Loshaja zza pola karnego po ziemi, który pewnie wyłapuje Forenc.
  • 35'
    Okazja Pasów - zagranie piłki w stronę Makucha, tę jednak wybija Forenc, a później minimalnie pudłuje Kakabadze odbierający futbolówkę na prawej stronie pola karnego.
  • 31'
    Kakabadze pędzi prawym skrzydłem, ale ofiarna interwencja obrońcy klubu z Kielc zapobiega dotarciu piłki w pole karne Korony.
  • 29'
    Own goal
    GOOOOOOOOL! Pestka wrzuca piłkę z lewej strony, a szczupakiem do własnej siatki pakuje ją Szymusik.
  • 26'
    Rakoczy zagrywa do lewej strony, gdzie jest Myszor, ale ostatnie zagranie tego drugiego zatrzymują obrońcy Korony.
  • 25'
    Żółty kartonik dla Ghity za pociąganie za koszulkę Podgórskiego.
  • 21'
    Kakabadze świetnie popędził lewym skrzydłem. W polu karnym jednak został zatrzymany przez kielecką obronę.
  • 17'
    Pestka strzela zza pola karnego, jednak piłka mija lewy słupek bramki.
  • 15'
    Rajd Myszora prawą stroną, który zostaje powstrzymany przez Szymusika.
  • 11'
    Pestka faulowany w strefie środkowej boiska przez Kiełba. Mamy rzut wolny.
  • 10'
    Kolejna próba Podgórskiego, tym razem po zagraniu z lewej strony od Łukowskiego strzelił głową i przy próbie przelobowania Niemczyckiego przymierzył ponad poprzeczkę.
  • 9'
    Ależ było blisko! Jeden z naszych zawodników strzelił głową w polu karnym po dośrodkowaniu od Pestki, ale minimalnie przymierzył obok prawego słupka bramki.
  • 8'
    Szymusik wybija piłkę poza boisko po wrzutce Kakabadze z prawej strony.
  • 7'
    Podgórski pokusił się o strzał zza pola karnego. Piłka poszybowała wysoko ponad bramkę.
  • 4'
    Shykauka strzela z prawej strony pola karnego. Niemczycki pewnie chwyta futbolówkę!
  • 2'
    Jak na razie, częściej przy piłce goście. Zobaczymy, co z tego wyniknie.
  • 17:42
    Zawodnicy obu drużyn z ekipą sędziowską z Damianem Sylwestrzakiem na czele wchodzą na boisko. Za moment zaczynamy mecz! Najpierw jednak czas na hymn Cracovii.
  • 17:32
    Z powodu intensywnych opadów deszczu, spotkanie zostało opóźnione o 15 minut.
  • 16:36

Oto ekipa, jaką w bój wystawił Trener Pasów, Jacek Zieliński.

• 16:27
    Witamy w naszej relacji tekstowej z meczu pomiędzy Cracovią, a Koroną Kielce. Pierwszy gwizdek Damiana Sylwestrzaka z Wrocławia wybrzmi o godzinie 17:30.