Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
Legia Warszawa Legia Warszawa
  • 22:40
    Spotkanie Pasów zakończyło się pewnym zwycięstwem, 3-0! Mamy lidera! Do zobaczenia za tydzień przy okazji meczu ze Stalą Mielec.
  • 90+3'
    GOOOOOOOOOOOOL! Kallman pokonuje bramkarza mocnym strzałem po ziemi!
  • 90+1'
    Rosołek strzela z najbliższej odległości, ale celuje wysoko ponad bramkę!
  • 90+1'
    Co najmniej 6 minut doliczone do czasu meczu.
  • 87'
    Żółty kartonik dla Jablonsky'ego za zatrzymanie kontrataku Legii.
  • 86'
    Kakabadze! Kapitalny strzał w polu karnym, po którym obrońca ofiarnie wybija piłkę. Było blisko!
  • 83'
    Świetny rajd prawym skrzydłem w wykonaniu Kakabadzego, ale piłka po strzale Gruzina odbija się od jednego z obrońców Legii i mija bramkę. Mamy rzut rożny.
  • 82'
    Zmiana w Legii. Kharatin wchodzi w miejsce Slisza.
  • 82'
    Faul w środkowej strefie Kastratiego i zawodnik Legii ogląda kartkę.
  • 81'
    Ribeiro strzela z 20 metrów po ziemi, ale ten strzał jest zbyt niecelny, by zmniejszyć stratę.
  • 80'
    ... a schodzą z niego Myszor i Makuch.
  • 80'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Na boisko wchodzą Knap i Sipl'ak...
  • 79'
    13128 widzów zasiada dziś #NaStadionie przy Kałuży. Dziękujemy!
  • 76'
    ... a schodzą Kapustka i Wszołek.
  • 76'
    Podwójna zmiana w Legii. Na boisko wchodzą Baku i Kastrati...
  • 72'
    Kolejna zmiana w Cracovii. Rakoczy jest zastąpiony przez Kallmana.
  • 69'
    Myszor strzela z ponad 25 metrów, ale piłka mija bramkę.
  • 69'
    Kapustka strzela zza pola karnego, a Niemczycki pewnie łapie piłkę!
  • 66'
    Makuch dośrodkowuje z prawej strony, ale Abu Hanna wybija piłkę poza boisko. Rzut rożny dla Pasów!
  • 64'
    Żółta kartka dla Oshimy. Zdaniem arbitra faulował rywala w okolicy koła środkowego boiska.
  • 63'
    Strzał Muciego z 18. metra. Piłka minimalnie mija naszą bramkę.
  • 60'
    Zmiana także w Legii. Muci wchodzi w miejsce Picha.
  • 60'
    Zmiana w drużynie Pasów. Oshima zastępuje Loshaja.
  • 58'
    Pich strzela po ziemi zza pola karnego, ale piłka leci obok lewego słupka bramki.
  • 56'
    Żółta kartka dla Jugasa, który zdaniem sędziego nieprzepisowo zatrzymywał Kapustkę.
  • 55'
    Rosołek strzela z lewej strony pola karnego. Piłkę chwyta Niemczycki.
  • 51'
    GOOOOOOOL! Pierwsza bramka Patryka Makucha w naszych barwach to wykorzystany rzut karny!
  • 49'
    Kartka również dla Myszora. To efekt sprzeczki pod bramką Legii.
  • 49'
    Josue ogląda żółtą kartkę.
  • 48'
    Penalty
    ... mamy rzut karny po dotknięciu piłki ręką przez zawodnika Legii!
  • 47'
    Sędzia spogląda za radą asystentów na monitor VAR i...
  • 46'
    Oba zespoły weszły na boisko w niezmienionych składach.
  • 21:20
    Po pierwszych 45 minutach pewnie prowadzimy z Legią Warszawa! Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+2'
    Niemczycki broni strzał Kapustki z prawej strony pola karnego.
  • 45+2'
    Okazja Jablonsky'ego w polu karnym Legii. Niestety, nic z tego nie wyszło...
  • 45+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu I połowy.
  • 45'
    Słupek! Piłka po strzale Jędrzejczyka trafia w prawą część konstrukcji bramki. Później piłkę przejmuje Kapustka, który pudłuje z wysokości pola karnego.
  • 45'
    Rose odbiera piłkę Myszorowi po świetnym rajdzie prawą stroną.
  • 43'
    Wszołek fauluje Pestkę na lewym skrzydle i mamy rzut wolny na 35 metrów od bramki.
  • 37'
    GOOOOOOOOOOOOOL! Składna akcja Rakoczego i Myszora, po której ten pierwszy mocnym strzałem pokonuje Tobiasza!
  • 36'
    Josue strzela z rzutu wolnego z okolic pola karnego, ale piłka odbija się od naszego muru.
  • 33'
    Rajd Wszołka pod pole karne Cracovii po stracie Pestki. Ostatecznie udało się naprawić błąd kapitana.
  • 30'
    Myszor uderza piłkę zza pola karnego, jednak ta leci daleko obok lewego, dalszego słupka bramki.
  • 26'
    Wszołek wrzuca piłkę w pole karne z prawej strony, ale Niemczycki pewnie chwyta!
  • 25'
    Hebo strzela z dystansu i z wielkimi kłopotami Tobiasz paruje piłkę przed siebie! Dobry moment Pasów!
  • 24'
    Ribeiro blokuje dośrodkowanie Kakabadzego z prawego skrzydła.
  • 23'
    Kapustka fauluje Pestkę na wysokości połowy boiska. Mamy rzut wolny.
  • 16'
    Składna akcja Legii pod naszą bramką. Ostatecznie obrońcy Pasów zażegnują niebezpieczeństwo, ale przy okazji jeden z naszych zawodników został sfaulowany przez Ribeiro.
  • 14'
    Myszor biegnie lewym skrzydłem, ale zamiary odczytuje Rose.
  • 10'
    Rajd Kapustki pod pole karne, strzał z 20 metrów, ale piłka po nim zmierza ponad naszą bramkę!
  • 8'
    Josue wrzuca piłkę z prawego skrzydła, piąstkuje ją Niemczycki, a później pudłuje Rose.
  • 7'
    Hebo! Kapitalne minięcie obrońcy w polu karnym, zejście do środka i strzał kierowany na dalszy, prawy słupek bramki. Piłka jednak minęła prawy słupek bramki.
  • 3'
    Póki co gra skupia się na środkowej strefie boiska. Zobaczymy, jak szybko któraś z ekip przejmie inicjatywę.
  • 20:27
    Obie drużyny wchodzą na plac gry w asyście ekipy sędziowskiej z Damianem Kosem na czele. Za moment początek meczu, ale najpierw hymn Cracovii!
  • 19:39
    W takim składzie zagramy z warszawską Legią!
  • 19:33
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo". Już za kilkadziesiąt minut rozpoczniemy spotkanie przeciwko Legii Warszawa!