Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Piast Gliwice Piast Gliwice
  • 16:56
    Niestety, Pasy musiały uznać wyższość Piasta Gliwice. Do zobaczenia za tydzień przy okazji spotkania przeciwko Śląskowi Wrocław.
  • 90+5'
    Trwa analiza VAR pod kątem potencjalnego faulu w polu karnym na zawodniku Pasów.
  • 90+3'
    Rapa zbyt agresywnie zaatakował Jorge Felixa i ogląda żółtą kartkę.
  • 90+1'
    Ghita strzela głową w polu karnym po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, ale uderzenie Rumuna nie było wystarczająco celne, by zaskoczyć Placha.
  • 90+1'
    Co najmniej 6 minut doliczonych zostało do czasu meczu.
  • 88'
    Loshaj strzela z ponad 20 metrów, ale piłkę zatrzymuje obrońca rywali.
  • 87'
    Zmiana w ekipie Piasta. W miejsce Hateley'a wchodzi Kaput.
  • 84'
    Hateley upadł niebezpiecznie na murawę i mamy interwencję służb medycznych Piasta.
  • 83'
    Sipl'ak dopadł do piłki z lewej strony pola karnego, ale nie był w stanie swojej pozycji zamienić na groźny strzał na bramkę Placha.
  • 81'
    ... a schodzą z niego Kądzior i Chrapek.
  • 81'
    Podwójna zmiana u gości. Na boisko wchodzą Ameyaw i Holubek...
  • 77'
    Kakabadze wbiegł do środka i szukał podaniem Oshimy, jednak Czerwiński odczytał jego zamiary.
  • 76'
    7564 kibiców pojawiło się dzisiaj #NaStadionie przy ul. Kałuży. Dziękujemy!
  • 75'
    ... a weszli na nie Konoplyanka i Sipl'ak.
  • 75'
    Kolejna podwójna zmiana w Pasach. Z boiska zeszli Hebo i Pestka...
  • 74'
    Żółta kartka dla Chrapka.
  • 70'
    Bramka dla Piasta. Jorge Felix strzelił z najbliższej odległości szczupakiem i pokonał Niemczyckiego.
  • 68'
    Zmiana w Cracovii. Rapa zastąpi Jugasa.
  • 65'
    Zmiana w Piaście. W miejsce Pyrki wchodzi Jorge Felix.
  • 65'
    Niemczycki wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła w wykonaniu jednego z zawodników Piasta.
  • 63'
    ... a z murawy zeszli Rakoczy i Myszor.
  • 63'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Na boisko wchodzą Kallman i Loshaj...
  • 62'
    Kądzior strzela w polu karnym wślizgiem, ale Niemczycki wyłapuje piłkę.
  • 61'
    Oshima! Strzał zza pola karnego, po którym piłka nieznacznie minęła bramkę.
  • 61'
    Myszor dośrodkowuje z lewej strony, ale Mosór wybija głową piłkę na rzut rożny.
  • 59'
    Gruziński piłkarz Pasów również został ukarany przez Pawła Raczkowskiego.
  • 59'
    Katranis ogląda żółtą kartkę za sprzeczkę z Kakabadzem.
  • 56'
    Kakabadze strzela z 25. metrów, ale futbolówka wyraźnie mija prawy słupek bramki.
  • 55'
    Pestka szukał podaniem po ziemi kolegi w polu karnym, ale piłka nie znalazła właściwego adresata.
  • 54'
    Michał Rakoczy ogląda żółtą kartkę po zatrzymaniu rywala w środkowej strefie boiska.
  • 52'
    Plach łapie piłkę po strzale głową Pestki w polu karnym.
  • 51'
    Mosór blokuje dośrodkowanie Pestki z lewego skrzydła. Mamy rzut rożny.
  • 50'
    Gra toczy się w dość wolnym tempie. Okazji z obu stron jak na lekarstwo.
  • 15:49
    Do przerwy przy Kałuży nie zobaczyliśmy żadnej bramki. Oby druga połowa była znacznie lepsza w tej kwestii. Wracamy za kilkanaście minut!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do czasu I połowy.
  • 42'
    Świetna okazja Pestki z kilkunastu metrów! Piłka po jego woleju zmierza jednak obok lewego słupka. Było naprawdę blisko!
  • 40'
    Hebo! Świetny strzał zza pola karnego, po którym Plach musiał parować piłkę na lewą stronę!
  • 38'
    Myszor ucierpiał w środku pola po starciu z rywalem. Mamy chwilkę przerwy.
  • 34'
    Składna akcja Pasów pod bramką Piasta, którą ponownie powstrzymuje Czerwiński.
  • 31'
    Reiner blokuje dośrodkowanie Pestki na lewym skrzydle. Rzut rożny dla Pasów!
  • 29'
    Strzał głową Tomasiewicza w polu karnym po dośrodkowaniu od Chrapka z prawego skrzydła. Futbolówkę chwyta Niemczycki.
  • 28'
    Makuch ucierpiał w środku polu podczas pojedynku o piłkę z Mosórem. Mamy rzut wolny.
  • 26'
    Kamil Wilczek miał kolejną dogodną akcję pod naszą bramką, ale poślizgnął się i nie był w stanie czysto trafić piłki. Mamy trochę szczęścia!
  • 24'
    Wilczek strzela głową w polu karnym po dośrodkowaniu od kolegi z lewego skrzydła. Piłka szybuje ponad bramką Pasów.
  • 22'
    Pyrka strzela płasko i mocno na wysokości pola karnego - piłkę wybija przed siebie Niemczycki.
  • 20'
    Rakoczy szuka dośrodkowania z prawej strony pola karnego - na posterunku znów znalazł się Czerwiński.
  • 19'
    Czerwiński i Kądzior wybijają na spółkę piłkę spoza swojego pola karnego po wejściu w nie Kakabadzego.
  • 16'
    Czerwiński ofiarnym wślizgiem ratuje Piasta przed strzałem Makucha po prawej stronie pola karnego.
  • 13'
    Mamy chwilę przerwy - na boisku leży Tomasiewicz.
  • 10'
    Kakabadze strzela w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego od Rakoczego. Piłka odbija się od obrońcy Piasta i mamy kolejny korner.
  • 9'
    Tomasiewicz wślizgiem wybija piłkę poza boisko po wejściu w pole karne przez Rakoczego.
  • 7'
    Rodin zatrzymuje Kądziora na lewym skrzydle i Piast będzie miał rzut wolny.
  • 5'
    Obie ekipy póki co skupiają się głównie w środkowej strefie boiska i szukają okazji, by ukąsić swoich rywali.
  • 2'
    Czerwiński wybija głową piłkę poza pole karne po dośrodkowaniu Myszora z lewej strony.
  • 14:57
    Zawodnicy obu zespołów w asyście ekipy sędziowskiej z Pawłem Raczkowskim na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz, ale najpierw pora dla naszych kibiców. Hymn Cracovii!
  • 14:06
    Oto skład, jaki wystawił na dzisiejszy mecz trener gospodarzy, Jacek Zieliński:
  • 13:59
    Witamy w naszej tekstowej relacji "na żywo" ze spotkania Pasów przeciwko Piastowi Gliwice. Zaczynamy o godzinie 15:00.