3:0! W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisuje się Tomasz Bała!
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 4 minuty.
    Boisko opuścił również Sebastian Strózik, którego zastąpił Jakub Wojtysko.
  • 86'
    Zmiana w Pasach - Gut za Kanacha.
  • 83'
    2:0! On wciąż to ma! Świetna indywidualna akcja Marcina Budzińskiego, który podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 82'
    W zespole gospodarzy będziemy również oglądać Mateusza Miśkiewicza, który zmienił Arkadiusza Barana.
  • 82'
    Zmiana w zespole gospodarzy - Fryderyk Janaszek zastępuje Wiktora Makowskiego.
  • 78'
    Piłka w siatce gospodarzy, ale arbiter spotkania dopatrzył się spalonego Bały.
  • 76'
    Na boisku nie ma już również Roberta Ożóga, za którego na placu gry pojawił się Tomasz Bała.
  • 76'
    Druga zmiana w Pasach - Mateusz Pieńczak zastępuje Kacpra Jodłowskiego.
  • 76'
    Michał Stachera ogląda żółty kartonik.
  • 75'
    Ależ blisko podwyższenia prowadzenia Pasy! Centymetrów brakło Strózikowi, by dojść do piłki dogranej przez Thiago.
  • 70'
    Pasy na prowadzeniu! Piękną bramkę zdobywa Kacper Nowicki, który uderzeniem zza pola karnego nie dał szans Krupie na skuteczną interwencję!
  • 67'
    Ostre wejście Oskara Wójcika wycenione przez arbitra na żółtą kartkę.
  • 64'
    Na zmianę zdecydował się również Wojciech Ankowski, który na plac gry wpuścił Kacpra Nowickiego w miejsce Przemysława Kapka.
  • 61'
    Boisko opuścił również Marcin Świech, którego miejsce zajął Konrad Niegowski.
  • 61'
    Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu - Karol Kalita zastępuje Sebastiana Raka.
  • 58'
    Dośrodkowanie kierowane do Strózika przelatuje nad głową naszego napastnika.
  • 53'
    Kartonik koloru żółtego zobaczył też Thiago, który nieprzepisowo na skrzydle powstrzymywał Makowskiego.
  • 51'
    Żółtą kartką ukarany Michał Paluch.
  • 48'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów w drugiej części meczu zakończona niecelnym podaniem w stronę Strózika.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 44'
    Tym razem na linii wykazał się Krystian Krupa, który obronił groźne uderzenie Budzińskiego.
  • 41'
    Żółty kartonik obejrzał także Sebastian Strózik.
  • 41'
    Mamy pierwszy żółty kartonik w tym spotkaniu - indywidualnym upomnieniem ukarany Norbert Myszka.
  • 35'
    Bliski szczęścia był teraz Mateusz Majewski, który główkował minimalnie obok bramki Wilka.
  • 31'
    FENOMENALNA interwencja Wilka na linii po uderzeniu głową Myszki!
  • 30'
    Miała swoją szansę Lublinianka, ale świetna interwencja Jodłowskiego zapobiega utracie bramki.
  • 29'
    Kolejny raz Pasy prawą stroną boiska i kolejny raz brakło centymetrów!
  • 27'
    Cracovia powinna już prowadzić! W świetnej sytuacji znalazł się Sebastian Strózik, który przeniósł piłkę nad poprzeczkę po dobrym dograniu Stachery.
  • 26'
    Cracovia coraz groźniejsza! Strzał Thiago z pokaźnego dystansu przelatuje w niedalekiej odległości od słupka bramki gospodarzy.
  • 21'
    Poprzeczka ratuje teraz zespół Lublinianki przed utratą gola, po tym jak Sebastian Strózik doszedł do dośrodkowania Budzińskiego.
  • 20'
    Ostre wejście Oskara Wójcika, jednak arbiter nie zdecydował się na zastosowanie kary indywidualnej dla naszego stopera.
  • 17'
    Przemysław Kapek zatrzymany w ostatniej chwili po tym jak po indywidualnej akcji przedostał się pod pole karne Lublinianki.
  • 13'
    Kolejne uderzenie Budzińskiego - tym razem bezproblemowo złapane przez Krystiana Krupę.
  • 10'
    Świetna szansa dla Cracovii! Po uderzeniu Marcina Budzińskiego piłkę z linii bramkowej musiał wybijać Marcin Świech!
  • 8'
    Defensorzy Lublinianki wybijają dośrodkowanie Strózika, który próbował przedrzeć się prawą stroną boiska.
  • 2'
    Pierwsza akcja gospodarzy, ale Krystian Bracik zażegnał niebezpieczeństwo, wybijając piłkę na rzut rożny.
  • 16:50
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 2. kolejki, 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z Lublinianką. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00.