Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 4
  • 90'
    Patryk Zaucha uderza wysoko ponad bramką gospodarzy.
  • 87'
    Zmiana również w zespole gospodarzy. Boisko opuścił Szymon Adamski, którego zmienił Jakub Bednarek.
  • 86'
    Ostatnia zmiana w zespole Pasów - Jakub Wojtysko zastępuje Roberta Ożóga.
  • 85'
    GOOL! Krystian Bracik wyskakuje najwyżej w polu karnym Unii i uderzeniem głową podwyższa prowadzenie Pasów.
  • 84'
    Dobra indywidualna akcja Jana Mroza, który wywalczył rzut rożny dla Pasów.
  • 84'
    Faul Bracika na wysokości linii środkowej boiska przerywa akcję gospodarzy.
  • 81'
    Uderzenie Jodłowskiego z rzutu wolnego pewnie złapane przez Zagórowskiego.
  • 80'
    Żółta kartka dla Szymona Midy za faul na Ożógu.
  • 78'
    Zmiana również w zespole gospodarzy - Kacper Ciuruś zastępuje Tomasza Palonek.
  • 76'
    Na placu gry zameldował się również Jan Mróz, który zmienił Thiago.
  • 76'
    Tomasz Bała pojawia się na boisku w miejsce Sebastiana Strózika.
  • 73'
    Dwie świetne okazje Pasów w odstępie kilkunastu sekund i gospodarze mają dużo szczęścia, że wynik nadal pozostaje bez zmian.
  • 71'
    Michał Wiśniewski strzałem kończy ładną akcję zespołową Pasów, ale bramkarz gospodarzy nie ma problemu ze złapaniem jego uderzenia.
  • 70'
    Faul Pieńczaka i od rzutu wolnego wznowią gospodarze.
  • 67'
    Kolejna próba dogrania Zauchy w kierunku Strózika i ponownie naszemu napastnikowi brakło ułamka sekundy, by dojść do piłki.
  • 66'
    Bliski swojej debiutanckiej bramki na poziomie 3. Ligi był Jakub Gut, ale świetną interwencją popisał się Zagórowski.
  • 65'
    Sprytne dogranie Ogorzałego w kierunku Zauchy, który został powstrzymany przez Rachwała.
  • 62'
    Po raz kolejny bliski szczęścia Robert Ożóg! Jego uderzenie przeleciało tuż obok słupka bramki gospodarzy.
  • 60'
    Na boisku pojawił się również Jakub Gut, który zmienił Kacpra Nowickiego.
  • 59'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Kamil Ogorzały zastępuje Radosława Kanacha.
  • 55'
    W drugiej połowie obserwujemy olbrzymią dominację Pasów - przed momentem byliśmy świadkami kolejnego uderzenia na bramkę Unii. Strzał Strózika został złapany przez Zagórowskiego.
  • 53'
    Robert Ożóg obrócił się z piłką przed polem karnym Unii i oddał uderzenie, które przeleciało około metr nad poprzeczką bramki Zagórowskiego.
  • 50'
    Świetne dośrodkowanie Zauchy i centymetrów brakło Strózikowi, by umieścić piłkę w siatce.
  • 47'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów w drugiej części spotkania - Zaucha próbował znaleźć Strózika, jednak jego zagranie rozczytali defensorzy Unii.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+2'
    GOOL! Pieńczak wykorzystuje dośrodkowanie Wiśniewskiego z rzutu wolnego i Pasy prowadzą już 3:0!
  • 45+1'
    Rzut wolny dla Pasów z narożnika pola karnego Unii po faulu na Sebastianie Stróziku.
  • 43'
    Mocny strzał Strózika trafia w słupek bramki Unii!
  • 40'
    2:0! Patryk Zaucha wykorzystuje dośrodkowanie Pieńczaka, podwyższając prowadzenie Cracovii!
  • 37'
    Po czerwonej kartce dla Pawła Węgrzyna ataki Cracovii wyhamowały - Pasy wymieniają piłkę na połowie Unii, ale bez przełożenia na zagrożenie pod bramką gospodarzy.
  • 32'
    Płaski strzał Ożóga przelatuje daleko obok bramki Unii.
  • 30'
    Arbiter główny zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 28'
    Red card
    Bezpośrednią czerwoną kartką ukarany Paweł Węgrzyn, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Strózika.
  • 26'
    Kacper Nowicki przewracał się w polu karnym Unii, ale bez reakcji arbitra. Chwilę potem w dobrej sytuacji znalazł się Zaucha, ale kolejną dobrą interwencją popisał się Zagórowski.
  • 25'
    Pewna interwencja Adama Wilka po rzucie rożnym dla gospodarzy.
  • 22'
    GOOL! Kacper Nowicki finalizuje akcję Cracovii i Pasy na prowadzeniu!
  • 18'
    Piłka w siatce Unii po uderzeniu głową Strózika, jednak akcja została przerwana przez arbitra, który dopatrzył się faulu naszego zawodnika przy próbie dojścia do piłki.
  • 17'
    Wiśniewski nie zdołał się zabrać z piłką w polu karnym Unii i futbolówka została wybita przez gospodarzy.
  • 15'
    Strózik doszedł do sytuacji strzeleckiej po złym wybiciu Szymona Midy, ale nasz napastnik ponownie został zablokowany.
  • 12'
    Piotr Zagórowski łapie dogranie wewnętrzną częścią stopy wykonane przez Strózika.
  • 10'
    Przerwa w grze spowodowana zderzeniem Bracika i Kajpusta po rzucie rożnym dla Cracovii.
  • 6'
    Strzał Strózika z okolic 16. metra zablokowany przez defensorów Unii i Cracovia wznowi wyrzutem z autu.
  • 3'
    Faul Strózika przy próbie odbioru piłki na połowie przeciwnika.
  • 1'
    Pierwsza minuta i od razu groźna akcja Cracovii - uderzał Nowicki, ale pewnie broni Piotr Zagórowski.
  • Początek spotkania
  • 16:35
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 5. kolejki, 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z Unią Tarnów. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00.