Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 3 minuty.
    Zmiana w Chełmiance - Paweł Perdun zastępuje Bartosza Janiszka.
  • 90'
    GOOL! 3:1! Marcin Budziński świetnie finalizuje kontrę Pasów!
  • 86'
    Boisko opuścił również Robert Ożóg, a szansę na zebranie kolejnych ligowych minut otrzymał Jan Mróz.
  • 86'
    Zmiany również w Pasach. Na boisku pojawia się Tomasz Bała, a swój świetny występ kończy strzelec dwóch bramek - Sebastian Strózik.
  • 83'
    Boisko opuścił również Jakub Knap, a w jego miejsce pojawił się Oskar Szczodry.
  • 83'
    Ofensywna zmiana w Chełmiance - Konojacki za Wójcika.
  • 79'
    Pierwsza zmiana w Chełmiance - Myśliwiecki za Bednarę.
  • 79'
    Seria rzutów rożnych dla Cracovii, której jednak nie udaje się przekuć na ofensywne konkrety.
  • 75'
    Boisko opuścił również Przemysław Kapek, którego zastąpił Kacper Nowicki.
  • 75'
    Druga zmiana w Pasach - Jakub Gut melduje się na placu gry w miejscu Radosława Kanacha.
  • 72'
    GOOL! Pasy na prowadzeniu! Sebastian Strózik po raz drugi! Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego naszego zawodnika odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki Chełmianki!
  • 69'
    Piłka po uderzeniu Krystiana Wójcika przelatuje dwa metry nad bramką Cracovii II.
  • 66'
    Rzut wolny dla Chełmianki w odległości 25 metrów od bramki Pasów nie przyniósł żadnego zagrożenia i grę wznowi Hamulewicz.
  • 63'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Kacpra Jodłowskiego zastępuje Michał Wiśniewski.
  • 60'
    Faul w środku pola przerywa dobrze zapowiadającą się akcję Cracovii i od rzutu wolnego wznowią Pasy.
  • 55'
    Kolejna świetna parada Hamulewicza, który broni sytuację "sam na sam" z Wójcikiem!
  • 51'
    GOOL! Sebastian Strózik po długim rogu i mamy wyrównanie!
  • 49'
    Groźny strzał Knapa minimalnie mija bramkę Pasów!
  • 47'
    Po zmianie stron od razu do ataku ruszyła drużyna Pasów. Podopieczni trenera Wojciecha Ankowskiego wykonywali przed chwilą rzut rożny, ale nie udało się go zamienić na bramkę.
  • 46'
    Oba zespoły kontynuują grę po przerwie bez zmian personalnych.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+1'
    Z groźną kontrą wychodzili gospodarze, ale świetna interwencja Hamulewicza ratuje Pasy przed stratą bramki!
  • 45'
    Druga połowa została przedłużona o co najmniej 2 minuty.
  • 45'
    Żółtą kartką za dyskusję z arbitrem ukarany Jakub Bednara.
  • 44'
    Zagrożenie pod bramką Cracovii świetnym wejściem zażegnał Krystian Bracik i gospodarze muszą konstruować swoją akcję od początku.
  • 41'
    Rzut rożny dla Cracovii, ale bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Brzozowskiego.
  • 36'
    Gol dla Chełmianki. Vladyslav Bobrov najlepiej odnalazł się w polu karnym Pasów przy rzucie rożnym dla gospodarzy i z najbliższej odległości pokonał Hamulewicza.
  • 33'
    Kolejny raz groźnie Bracik i Brzozowski z trudem broni!
  • 31'
    Dobra kontra Pasów, ale wychodzący z bramki Brzozowski uprzedził Strózika.
  • 29'
    Kolejna żółta kartka dla zawodników Pasów - tym razem przez arbitra napomniany Kanach.
  • 26'
    Przed świetną szansą na otworzenie wyniku spotkania stanął Przemysław Kapek, ale nasz napastnik nie zdołał głową skierować piłki do siatki Chełmianki.
  • 25'
    Hamulewicz bezproblemowo łapie uderzenie gospodarzy z rzutu wolnego, mającego miejsce około 30 metrów przed bramką Pasów.
  • 21'
    Najlepsza okazja Pasów w tym spotkaniu! Uderzenie głową zdołał oddać Bracik, ale piłka po jego strzale przeleciała minimalnie nad bramką Brzozowskiego.
  • 20'
    Strzał Strózika zablokowany i w konsekwencji stały fragment gry będzie miał zespół Pasów.
  • 19'
    Strzał Wójcika przelatuje wysoko nad bramką Hamulewicza.
  • 18'
    Groźny strzał Bednary z okolic 20. metra i gospodarze będą mieli rzut rożny.
  • 16'
    Kolejny faul w środkowej strefie - tym razem przewracany Kanach.
  • 12'
    Zakotłowało się pod bramką Hamulewicza, ale finalnie sytuację wyjaśnił gwizdek arbitra głównego, który dopatrzył się faulu na Pieńczaku.
  • 11'
    Mamy pierwszą indywidualną karę w tym spotkaniu. Żółtym kartonikiem za faul taktyczny ukarany Krystian Bracik.
  • 10'
    Spokojny początek meczu w Chełmie. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.
  • 8'
    Faul Jodłowskiego w środkowej części boiska i gospodarze wznowią od rzutu wolnego.
  • 4'
    Przemysław Kapek oddał strzał z narożnika pola karnego, ale jego uderzenie przeleciało obok bramki gospodarzy.
  • 2'
    Pierwsza ofensywna akcja Chełmianki przerwana przez arbitra - spalony.
  • Początek spotkania
  • 15:20
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 6. kolejki, 3. Ligi, gr. IV, w którym liderująca Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z Chełmianką Chełm. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 16:00.