Stadion Miejski Widzewa Łódź
Widzew Łódź Widzew Łódź
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
  • 22:32
    Niestety, dziś górą była ekipa Widzewa. Do zobaczenia za tydzień przy okazji meczu z Pogonią Szczecin!
  • 90+3'
    Makuch strzela z kilkunastu metrów. Piłka szybuje ponad poprzeczkę bramki Widzewa.
  • 90+1'
    Co najmniej 3 minuty doliczone do meczu.
  • 90'
    Kallman strzela w polu karnym, piłkę broni Ravas, a później golkiper Widzewa wybrania dobitkę w wykonaniu Makucha.
  • 88'
    Ribas szukał Sypka w polu karnym, jednak młodzieżowiec Widzewa nie dopada do piłki.
  • 85'
    ... a zejdą z niego Kun i Letniowski.
  • 85'
    Dwie zmiany w Widzewie. Na boisko wchodzą Lipski i Hansen...
  • 84'
    Ostatnia zmiana w Cracovii. Knap zastępuje Hebo Rasmussena.
  • 78'
    Rozegranie piłki na połowie Widzewa, po którym jednak obrońcy gospodarzy są w stanie zażegnać niebezpieczeństwo.
  • 75'
    Kakabadze z prawej strony do Makucha. Nasz napastnik zostaje jednak powstrzymany przez widzewską obronę.
  • 74'
    Dośrodkowanie z lewego narożnika w pole karne Widzewa, ale strzał głową jednego z naszych zawodników kończy się pudłem.
  • 71'
    ... a na placu gry nie zobaczymy już Danielaka i Zjawińskiego.
  • 71'
    Podwójna zmiana w Widzewie. Na boisko wchodzą Sypek i Zieliński...
  • 70'
    Świetny strzał Myszora zza pola karnego, piłkę paruje przed siebie Ravas,
  • 68'
    Zmiana w Cracovii. Konoplyanka opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Myszor.
  • 66'
    Kakabadze dośrodkowuje z prawej strony, ale piłka nie znajduje adresata z naszego zespołu.
  • 63'
    Ghita blokuje strzał Zjawińskiego z prawej strony pola karnego.
  • 62'
    Jaroszyński ogląda żółtą kartkę za faul na Danielaku.
  • 60'
    Kakabadze zagrywa z prawej strony do strzelającego wślizgiem Makucha, jednak nasz napastnik nie zdołał zagrozić bramce Widzewa.
  • 56'
    ... i Rapa.
  • 56'
    ... schodzą z niego Sipl'ak, Rakoczy...
  • 56'
    Potrójna zmiana w Cracovii. Na boisko wchodzą Kakabadze, Kallman i Jaroszyński...
  • 55'
    Rakoczy strzela z kilkunastu metrów, piłka trafia jednak w obrońcę rywali.
  • 53'
    Gol dla Widzewa. Hanousek w środek bramki z rzutu karnego i gospodarze podwyższają prowadzenie.
  • 51'
    Penalty
    Rzut karny dla Widzewa. Arbiter dopatrzył się złapania piłki ręką przez Sipl'aka.
  • 46'
    Strzał Ribasa z prawej strony pola karnego, po którym broni Niemczycki.
  • PRZERWA
  • 45+7'
    Strzał głową Ribasa, ponownie Niemczycki górą.
  • 45+6'
    Ribas strzela z 20. metrów, ale Niemczycki paruje piłkę ponad naszą bramkę!
  • 45+5'
    Kolejny strzał Ribasa, tym razem z lewej strony pola karnego ponad bramką Pasów.
  • 45+4'
    Strzał z najbliższej odległości wolejem Ribasa, po którym piłka obiła poprzeczkę.
  • 45+1'
    Co najmniej 7 minut doliczone do czasu I połowy.
  • 45'
    Sipl'ak dośrodkowuje z lewej strony, jednak piłkę przejmuje Letniowski.
  • 42'
    Rajd Rakoczego pod bramkę Widzewa po serii składnych podań z Makuchem, jednak Widzewiacy zażegnali niebezpieczeństwo dobrym ustawieniem się w polu karnym.
  • 37'
    Sipl'ak dośrodkowuje piłkę na głowę Rapy, ale Rumun nie był w stanie niczego zdziałać pod bramką gospodarzy.
  • 34'
    Żółty kartonik dla Szoty za faul na Makuchu pod naszym polem karnym.
  • 29'
    Sipl'ak dośrodkowuje z lewej strony, ale piłkę chwyta Ravas.
  • 28'
    Rapa wybija głową piłkę poza linię końcową po dośrodkowaniu z prawej strony w nasze pole karne.
  • 22'
    Zmiana w Widzewie. Kontuzjowanego Nunesa zastępuje Milos.
  • 21'
    Gracze Pasów próbowali swojego szczęścia górnymi zagraniami na dobieg, jednak nie było szansy na oddanie strzału na bramkę gospodarzy.
  • 18'
    Dośrodkowanie Rapy z prawego skrzydła na głowę Makucha. Napastnik Pasów strzela jednak wysoko ponad poprzeczkę bramki Widzewa.
  • 16'
    Żółta kartka dla Rakoczego za ostry faul w środkowej strefie boiska na Nunesu.
  • 14'
    Rajd Kuna w pole karne, strzał z 14. metra po ziemi, po którym Niemczycki pewnie chwyta piłkę.
  • 13'
    Mieliśmy moment, w którym Pasy budowały długo akcję na połowie gospodarzy. To jednak nie przyniosło skutku.
  • 12'
    Widzew nadal ma przewagę optyczną w tym spotkaniu.
  • 10'
    Kun zagrywa do środka z prawej strony pola karnego do Zjawińskiego, ale młody pomocnik Widzewa nie trafia w piłkę.
  • 8'
    Jablonsky fauluje Kuna 30 metrów od naszej bramki. Rzut wolny dla Widzewa.
  • 4'
    Gol dla Widzewa. Kun dobija piłkę wybronioną przez Niemczyckiego na 5. metrze i gospodarze obejmują prowadzenie.
  • 3'
    Ghita wybija piłkę Ribasowi pędzącemu prawym skrzydłem i Widzew ma rzut rożny.
  • 2'
    Jak na razie gra toczy się na połowie Widzewa, ale to gospodarze z tego miejsca szukają sobie okazji do znalezienia luki w obronie Pasów.
  • 20:25
    Oba zespoły w asyście ekipy sędziowskiej z Piotrem Lasykiem na czele wychodzą na boisko. Za moment zaczynamy mecz!
  • 20:15
    Rozgrzewka dobiegła końca. Jeszcze kilka chwil i rozpoczniemy piłkarski hit piątku w PKO BP Ekstraklasie!
  • 19:51
    Zawodnicy obu ekip rozpoczęli właśnie przedmeczową rozgrzewkę. Emocje futbolowe coraz bliżej!
  • 19:27
    Witamy ze stadionu przy al. Piłsudskiego w Łodzi! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się tutaj spotkanie pomiędzy miejscowym Widzewem, a ekipą Pasów. Bądźcie z nami!