Uderzenie Ogorzałego zza pola karnego i Pasy będą miały rzut rożny!
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 3 minuty.
    Patryk Zaucha zmienia Strózika.
  • 87'
    Żółtą kartką za protesty ukarany Budziński.
  • 87'
    Frańczak zatrzymuje wychodzącego na czystą pozycję Strózika i tylko żółta kartka.
  • 85'
    Radosław Majewski pewnie wykorzystuje rzut karny i mamy remis.
  • 84'
    Rzut karny dla Wieczystej po ręce Bracika. Wydaje się, że bardzo duży błąd sędziego.
  • 82'
    Kolejna stuprocentowa sytuacja Wieczystej i ponownie świetnie Wilk, który wyrasta na czołową postać tego meczu!
  • 79'
    Rewelacyjna interwencja Wilka ratuje teraz Pasy! Po stracie Budzińskiego "oko w oko" z naszym bramkarzem stanął Majewski, ale górą nasz golkiper!
  • 78'
    Jakub Bąk zastępuje Michała Maka.
  • 76'
    Ponownie rzutu karnego za zagranie piłki ręką domagają się piłkarze Wieczystej. Tym razem wątpliwości gospodarzy wzbudziła interwencja Pieńczaka, ale i tym razem arbiter główny nie zdecydował się użyć gwizdka.
  • 73'
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Ukarany został Thibault Moulin za faul taktyczny na Thiago.
  • 71'
    Mateusz Pieńczak nie zdołał zamknąć dośrodkowania Knapa wykonanego z rzutu wolnego.
  • 70'
    Boisko opuścił również Robert Ożóg, a na placu gry pojawił się Kacper Nowicki.
  • 70'
    Zmiany również w Pasach - Kamil Ogorzały zastępuje Przemysława Kapka.
  • 67'
    Boisko opuścił również Piotr Bujak zmieniony przez Daniela Hoyo Kowalskiego.
  • 67'
    Debiut w barwach Wieczystej zalicza Manuel Torres, który pojawia się na boisku w miejscu Maksymiliana Hebela.
  • 65'
    Najlepsza sytuacja w tym meczu dla Wieczystej - bardzo blisko szczęścia był Mak, którego strzał przeleciał minimalnie obok słupka bramki Wilka.
  • 63'
    Zawodnicy Wieczystej domagają się rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez Jodłowskiego, ale sędzia Tatarzyński pozostaje niewzruszony. Żółtą kartką za dyskusje ukarany trener gospodarzy - Dariusz Marzec.
  • 62'
    Sebastian Strózik na spalonym po podaniu Jodłowskiego.
  • 57'
    Kolejna próba Moulina, ale Adam Wilk na posterunku!
  • 55'
    Groźne uderzenie Moulina przelatuje nad bramką Adama Wilka.
  • 54'
    Ostre wejście Budzińskiego, ale arbiter główny nie zdecydował się na ukaranie naszego kapitana kartką.
  • 52'
    Świetna interwencja Pietrasa ratuje zespół Wieczystej przed utratą bramki!
  • 49'
    Świetna kontra Pasów zakończona strzałem Budzińskiego, który otarł się o słupek bramki Plewki!
  • 46'
    W przerwie trener Dariusz Marzec zdecydował się na jedną korektę w składzie Wieczystej - Łukasz Pietras zastąpił Mateusza Gamrota.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 43'
    Karol Knap próbował dograniem wewnętrzną częścią stopy znaleźć Kapka, ale nasz napastnik został uprzedzony przez Plewkę.
  • 39'
    Bliski szczęścia był Budziński, który doszedł do dobrego dogrania Knapa!
  • 37'
    Uspokoiło się Nam spotkanie rozgrywane na boisku Wieczystej. Ataki gospodarzy wyraźnie osłabły i teraz to Pasy rozgrywają piłkę - głównie na własnej połowie.
  • 31'
    Kolejna pewna interwencja Wilka - tym razem bramkarza Pasów próbował zaskoczyć Moulin.
  • 28'
    Kolejny rzut rożny dla Wieczystej, ale tym razem dobrą interwencję zalicza Pieńczak.
  • 27'
    Bardzo dobra indywidualna Ożóga zakończona strzałem , który mija o metr prawy słupek bramki Plewki.
  • 26'
    Miękkie dośrodkowanie Frańczaka świetnie wybija Bracik.
  • 22'
    Groźnie na bramkę Wilka uderzał Hebel, ale nasz bramkarz czujnie asekurował krótszy słupek własnej bramki i odprowadził piłkę wzrokiem poza plac gry.
  • 20'
    Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla Wieczystej po indywidualnej akcji Kumaha.
  • 14'
    GOOL! Kacper Jodłowski z najbliższej odległości pokonuje Plewkę!
  • 13'
    Na wysokości pola karnego faulowany Thiago i Pasy będą miały rzut wolny w bocznej strefie boiska.
  • 8'
    Po dośrodkowaniu Stachery do pozycji strzeleckiej doszedł Strózik, który nie zdołał skierować głową piłki do bramki gospodarzy.
  • 5'
    Pierwsza świetna szansa Cracovii! Piłka minimalnie mija słupek bramki Wieczystej po uderzeniu Kapka.
  • 3'
    Adam Wilk pewnie łapie piłkę po uderzeniu Moulina.
  • 1'
    Robert Ożóg wybija piłkę z pola karnego Cracovii po pierwszym rzucie wolnym dla Wieczystej.
  • 12:00
    Zawodnicy są już na murawie - spotkanie z Wieczystą rozpocznie się za kilka chwil!
  • 11:00
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 7. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym liderująca Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z Wieczystą Kraków. Początek meczu jest zaplanowany na godzinę 12:00.