Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 6
  • 88'
    Damian Srebrnicki uprzedza Śmiglewskiego wyłuskując mu futbolówkę spod nóg.
  • 82'
    Krzysztof Bociek okradziony z marzeń o hattricku, po interwencji sędziego liniowego, który dopatrzył się spalonego.
  • 78'
    Uspokoiło nam się spotkanie w Skale - przed chwilą nad bramką uderzył Bociek, który mija dziś rywali jak natchniony.
  • 73'
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Napomniany przez arbitra został Krzysztof Bociek, który nierozważnie zaatakował rywala na połowie Skały.
  • 71'
    Bliski dojścia do sytuacji sam na sam był Mrozik, ale naszemu skrzydłowemu zabrakło centymetrów, by opanować dogranie Nowickiego.
  • 65'
    Ostatnia zmiana w Pasach - i to w bramce! Na boisku pojawia się Kacper Podlipni, a plac gry opuszcza Hamulewicz, który nie miał dziś zbyt dużo pracy.
  • 65'
    Czwarta zmiana w Pasach - Pieńczak zastępuje Wiśniewskiego.
  • 58'
    6:0! Świetne uderzenie Mroza finalizuje jego indywidualną akcję rozpoczętą w okolicach połowy boiska!
  • 56'
    Zmiana w zespole gospodarzy - Michał Kaniewski zastępuje Damiana Boronia.
  • 53'
    Pierwsza próba Cracovii II w drugiej połowie. Bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć Wojtysko, ale piłka po jego uderzeniu przeleciała nad bramką Skały.
  • 46'
    W drugich 45 minutach będziemy oglądać także Radosława Kanacha, który zmienił Guta.
  • 46'
    Na placu gry pojawił się także Śmiglewski, który zastąpił Tomasza Bałę.
  • 46'
    W przerwie trener Wojciech Ankowski zdecydował się na zmiany. Na boisku będziemy oglądać Kacpra Nowickiego, który zastąpił Ogorzałego.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 44'
    5:0! Doczekał się swojej bramki Tomasz Bała, który po indywidualnej akcji pokonał golkipera Skały.
  • 39'
    Dwie świetne parady Srebrnickiego ratują zespół Skały przed utratą kolejnej bramki. Najpierw uderzał Bała, a chwilę potem blisko zdobycia pięknej bramki był Supryn.
  • 35'
    4:0! Świetne uderzenie Mrozika z pierwszej piłki pokonuje bezradnego Srebrnickiego.
  • 30'
    Cracovia II prowadzi już 3:0! Maciej Mrozik kieruje głową piłkę do siatki po dośrodkowaniu Bały.
  • 27'
    Srebrnicki pewnie łapie uderzenie głową Bały.
  • 26'
    Dobre dogranie Mrozika w kierunku Krzysztofa Boćka, ale naszemu zawodnikowi brakło centymetrów do skompletowania hat-tricka.
  • 20'
    Mocne uderzenie Bały z okolicy 30. metra przelatuje minimalnie obok bramki naszych rywali.
  • 16'
    Krzysztof Bociek po raz drugi! Nasz napastnik skierował piłkę do pustej bramki po dograniu Ogorzałego.
  • 14'
    Cracovia II wciąż w ataku! Tym razem uderzenie Krzysztofa Boćka przelatuje nieznacznie nad bramką Srebrnickiego.
  • 8'
    Cracovia na prowadzeniu! Krzysztof Bociek wykorzystuje dośrodkowanie swojego brata Krystiana i pokonuje golkipera gospodarzy!
  • 5'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów - dośrodkowanie Supryna wybite przez defensorów Skały.
  • 16:00
    Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania IV rundy Okręgowego Pucharu Polski 2022/23, w którym Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Skała. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:30.