• Koniec meczu
  • 90+3'
    Lukas Hrosso nie daje się przelobować i po raz kolejny świetną interwencją ratuje nasz zespół!
  • 90+1'
    Miał swoją sytuację w tym spotkaniu także Kacper Nowicki - skrzydłowy Pasów technicznym uderzeniem szukał dalszego słupka bramki Wisłoki, ale nieznacznie się pomylił.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 5 minut.
  • 89'
    Kamil Ogorzały stanął oko w oko z Kacprem Ważnym, ale bramkarz gości uprzedził naszego napastnika i wygarnął mu piłkę spod nóg.
  • 87'
    Świetna instynktowna interwencja Hrosso po uderzeniu Zacharego Priesta-Tysona i na kilka minut przed końcem meczu Pasy wciąż na prowadzeniu!
  • 86'
    Dużo szczęścia mają teraz goście! Prowadzenie Cracovii II mógł podwyższyć Marcin Budziński, jednak kapitan Pasów nieznacznie się pomylił.
  • 84'
    Replace
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy - Kacper Śmiglewski zastępuje Michała Stacherę.
  • 82'
    Replace
    Kolejna zmiana w drużynie Wisłoki. Patryk Boksiński zastępuje Jakuba Rachfalika.
  • 81'
    W świetnej sytuacji do dogrania w pole karne znalazł się Patryk Zaucha, jednak nasz obrońca został zatrzymany przez arbitra liniowego, który podniósł w górę chorągiewkę, sygnalizując spalonego.
  • 79'
    Yellow card
    Żółtą kartką ukarany Sebastian Fedan, który faulował Nowickiego w okolicach środkowej linii boiska.
  • 78'
    Ponownie świetnie w bramce gości Kacper Ważny, który broni sytuację "sam na sam" z Ogorzałym.
  • 75'
    Replace
    Zmiana w drużynie gości - Mateusz Jędryas wchodzi na plac gry za Huberta Króla.
  • 73'
    Kacper Ważny naprawia swój błąd i świetną interwencją ratuje zespół Wisłoki przed stratą trzeciej bramki!
  • 72'
    Replace
    Kolejna zmiana w Pasach - Zaucha zastępuje Thiago.
  • 70'
    Po rzucie rożnym dla Wisłoki piłka ląduje w bramce Pasów. Sędzia główny nie uznaje jednak trafienia dla gości, ponieważ jego zdaniem w momencie dośrodkowania futbolówka w locie opuściła plac gry.
  • 65'
    W sytuacji "sam na sam" z Lukasem Hrosso znalazł się Łukasz Siedlik, ale zdaniem sędziego w momencie podania napastnik Wisłoki znajdował się na pozycji spalonej.
  • 62'
    Replace
    Boisko opuścił również Filip Balaj, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Kacper Nowicki.
  • 62'
    Replace
    Druga zmiana w Pasach. Schodzi Kapek, wchodzi Ogorzały.
  • 61'
    Ponownie groźnie pod bramką Wisłoki! Po rzucie rożnym w zamieszaniu na piątym metrze od bramki Ważnego odnalazł się Pieńczak, ale uderzenie naszego defensora przeleciało obok bramki gości.
  • 60'
    Replace
    Zachary Priest-Tyson pojawia się na boisku w miejsce Arkadiusza Staszczaka.
  • 60'
    Blisko drugiego trafienia Kapek, który w ostatnim momencie został powstrzymany przez ofiarnie interweniującego Staszczaka.
  • 57'
    Uderzenie Thiago wytraciło swoją moc po kontakcie z obrońcą Wisłoki i w konsekwencji bramkarz gości nie miał problemów ze złapaniem tego strzału.
  • 53'
    Thiago faulowany w środkowej części boiska i Pasy wznowią grę od rzutu wolnego.
  • 49'
    Goal
    Gool! 2:1! Fenomenalne uderzenie Strózika ląduje pod poprzeczką bramki Kacpra Ważnego!
  • 48'
    Uderzenie Budzińskiego z dystansu przelatuje metr nad bramką Wisłoki.
  • 46'
    Replace
    W przerwie trener Ankowski zdecydował się na jedną zmianę - Roberta Ożóga zastąpił Sebastian Strózik.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+2'
    Goal
    Gool! 1:1! Przemysław Kapek pewnie finalizuje kontratak Cracovii!
  • 45'
    Pierwsza część meczu została przedłużona o co najmniej trzy minuty.
  • 44'
    Second yellow card
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona, kartka dla Jakuba Siedleckiego i będziemy grać po 10-ciu!
  • 42'
    Świetna interwencja Lukasa Hrosso, który broni rzut karny wykonywany przez Macieja Maślanego!
  • 41'
    Penalty
    Faul Pieńczaka na Rębiszu i rzut karny dla Wisłoki.
  • 39'
    Najlepsza akcja Cracovii w tym spotkaniu! Balaj doszedł do dośrodkowania Stachery i minimalnie przestrzelił.
  • 38'
    Bliski szczęścia teraz Kamil Rębisz, który powinien zachować się zdecydowanie lepiej po otrzymaniu dośrodkowania na dalszy słupek bramki Pasów.
  • 37'
    Kolejna dobra akcja gości - uderzenie głową Siedlika przelatuje tuż obok słupka bramki Hrosso.
  • 36'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Jakuba Siedleckiego za przypadkowe uderzenie Ożóga.
  • 34'
    Rzut rożny dla Cracovii po indywidualnej akcji Thiago. Dośrodkowanie Budzińskiego przelatuje jednak nad głowami wszystkich zawodników zgromadzonych w polu karnym Wisłoki.
  • 32'
    Yellow card
    Żółtym kartonikiem napomniany Thiago, który wślizgiem próbował sięgnąć za daleko wypuszczoną futbolówkę.
  • 29'
    Red card
    Problemów Cracovii ciąg dalszy - Kacper Jodłowski ukarany czerwoną kartką za faul na wychodzącym na czystą pozycję Siedliku.
  • 28'
    Gorąco pod bramką Cracovii - sytuację wyjaśnił Lukas Hrosso, który pewnie złapał uderzenie Kamila Rębisza.
  • 24'
    Rzut rożny dla Cracovii bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Ważnego.
  • 21'
    Defensorzy Wisłoki wybijają piłkę dograną w pole karne gości po rzucie z autu i Pasy będą musiały budować atak pozycyjny od początku.
  • 16'
    Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla zespołu Wisłoki. Piłka dograna po stałym fragmencie gry złapana jednak przez Lukasa Hrosso.
  • 11'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów - w pole karne Wisłoki z piłką wpadł Kapek, ale jego dogranie nie odnalazło Thiago.
  • 7'
    Nie zatrzymuje się zespół Wisłoki po zdobyciu bramki - próba prostopadłego podania w kierunku Siedlika powstrzymana przed momentem przez Bracika.
  • 4'
    Goal
    Świetny początek gości. Arkadiusz Staszczak wykorzystuje dośrodkowanie Łanuchy z rzutu wolnego i wyprowadza zespół Wisłoki na prowadzenie.
  • Początek meczu
  • 12:00
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 8. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym liderująca Cracovia II zmierzy się na własnym boisku z Wisłoką Dębica! Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00.