28-09-2022 20:15
Prądniczanka Kraków Prądniczanka Kraków
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
  • 22:13
    Gol! Radosław Kanach się nie myli i Pasy zagrają w półfinale Okręgowego Pucharu Polski!
  • 22:13
    4:4. Kamil Czarnecki. Do decydującego karnego podchodzi Radosław Kanach...
  • 22:09
    1:2! Krystian Bociek! Pasy na prowadzeniu po dwóch seriach!
  • 22:08
    Piotr Cebularz trafia w słupek! Nadal 1:1!
  • 22:08
    1:1! Tomasz Bała!
  • 22:07
    1:0 Andrzej Kawa pewnie i gospodarze na prowadzeniu.
  • Rzuty karne
  • 22:06
    Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia - do wyłonienia zwycięzcy będą potrzebne rzuty karne!
  • Koniec II połowy
  • 90+2'
    Świetne uderzenie Mroza zza pola karnego i niestety tylko słupek...
  • 90'
    Do regulaminowego czasu meczu Arbiter dolicza co najmniej 2 minuty.
  • 88'
    Dobra interwencja Wojdyły ratuje gospodarzy przed utratą bramki!
  • 86'
    Dobra indywidualna akcja Mroza na skrzydle zakończona podaniem, które nie odnalazło adresata w polu karnym gospodarzy.
  • 82'
    Dobry okres gry Prądniczanki - Cracovia II cofnięta i to gospodarze mają inicjatywę.
  • 80'
    Centrostrzał Tomasza Kłosa mógł przelobować Hamulewicza, ale skończyło się na strachu.
  • 77'
    Świetna szansa dla Cracovii! Zawodnicy Pasów wychodzili z kontratakiem mając liczebną przewagę, ale bramkarz gospodarzy wygarnął Nowickiemu piłkę spod nóg.
  • 74'
    Trener Prądniczanki decyduje się na kolejną zmianę - Aleksander Kowalski pojawia się na placu gry w miejsce Bartłomieja Podkowy.
  • 71'
    Pewna interwencja Hamulewicza po uderzeniu Grudnika z rzutu wolnego na wysokości 20. metra.
  • 69'
    Techniczna próba Kanacha przelatuje około metr nad poprzeczką bramki Prądniczanki.
  • 67'
    Fenomenalna interwencja Kamila Czarneckiego ratuje gospodarzy! Bramkę dla Pasów z najbliższej odległości próbował zdobyć Mrozik.
  • 64'
    Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy - Cebularz za Pępkowskiego.
  • 62'
    Daniel Wiśniewski nie wykorzystuje świetnej okazji na zdobycie bramki dla Prądniczanki, przenosząc piłkę nad bramką Pasów.
  • 60'
    Zmiana w zespole gospodarzy. Krzysztof Grudnik zastępuje Macieja Rogóża.
  • 59'
    Świetna interwencja Czarneckiego, który intuicyjnie obronił uderzenie Kanacha.
  • 53'
    Mamy pierwszą indywidualną karę w tym spotkaniu. Żółtym kartonikiem ukarany defensor gospodarzy - Maciej Rogóż.
  • 51'
    1:1. Jakub Kotuj płaskim uderzeniem zza pola karnego umieszcza piłkę w bramce Hamulewicza.
  • 46'
    Plac gry opuścił również Patryk Zaucha, a w jego miejsce na boisku pojawił się Kamil Ogorzały.
  • 46'
    Na drugą połowę na boisko wyszedł również Kacper Nowicki, który zmienił Jakuba Guta.
  • 46'
    W przerwie w drużynie Cracovii II obserwowaliśmy roszady w składzie. Radosław Kanach pojawił się na boisku w miejsce Bracika.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 43'
    Kolejna świetna akcja Mrozika i tym razem to Krzysztofowi Boćkowi brakło centymetrów, by skierować piłkę do bramki rywali.
  • 40'
    Ekwilibrystyczne zagranie Tomasza Kłosa w polu karnym Cracovii II i gospodarze będą mieli rzut rożny.
  • 38'
    Po stracie bramki gospodarze zaczęli gubić się w defensywie, co próbują wykorzystać zawodnicy Pasów, nie wychodząc z piłką z połowy rywala.
  • 33'
    1:0! Maciej Mrozik wykorzystuje "no-look pass" Arkadiusza Pępkowskiego w stronę własnej bramki i otwiera wynik dzisiejszego spotkania!
  • 31'
    Strzał Krzysztofa Boćka z ostrego kąta przelatuje nad bramką Czarneckiego.
  • 27'
    Indywidualna akcja Mrozika zakończona mocnym wstrzeleniem piłki w pole karne, ale żaden z naszych zawodników nie zdołał dojść do tego zagrania.
  • 21'
    W polu karnym Prądniczanki przewracany Mrozik, jednak Arbiter Główny pozostał niewzruszony i nie zdecydował się na użycie gwizdka.
  • 19'
    Dobra interwencja Wojtysko po rzucie rożnym dla Prądniczanki.
  • 13'
    Ataki Cracovii II zaczynają się zazębiać. Przed chwilą kolejne uderzenie aktywnego od początku spotkania Mrozika przeleciało tuż obok bramki gospodarzy.
  • 12'
    Gut doszedł do dośrodkowania Mrozika, jednak jego uderzenie głową było niecelne i Czarnecki nie musiał interweniować.
  • 10'
    Płaskie uderzenie Mrozika przelatuje około 1,5 metra obok słupka bramki Kamila Czarneckiego.
  • 8'
    Dwie pewne interwencje Hamulewicza po stałym fragmencie dla gospodarzy. Najpierw nasz bramkarz piąstkował, potem świetnie wyłapał dośrodkowanie Macieja Rogóża.
  • 6'
    Pierwszy rzut rożny dla Cracovii II bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Prądniczanki.
  • 3'
    Po błędzie bramkarza gospodarzy w świetnej sytuacji do otworzenia wyniku znalazł się Krzysztof Bociek, ale nasz napastnik zdaniem sędziego w momencie podania od Mrozika znajdował się na pozycji spalonej.
  • 19:30
    Witamy na relacji tekstowej z ćwierćfinałowego spotkania Okręgowego Pucharu Polski. Cracovia II zmierzy się w nim na wyjeździe z drużyną Prądniczanki. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 20:15!